Awox U5000STR 50 inç 127cm 4K Ultra HD LED TV

L Çevrimdışı

lord_blade

Yeni Üye
19 Ara 2018
6
33
Merhaba arkadaşlar.

Linteki ürünü almayı düşünüyorum. Awox U5000STR 50 inç 127cm 4K Ultra HD LED TV.
Panel Tipi : DLED
Panel Üreticisi - Menşei: LG Displays /Güney Kore

Burada belirtilen panel hakkında bilgisi olan var mıdır ve genel olarak TV 'yi tavsiye eder misiniz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
H Çevrimdışı

hakan06

Yeni Üye
18 May 2018
33
40
bende merak ediyorum ilgimi çekti bugün gördüm A Ado hocam daha önce awox tv lerle ilgili başarılı olarak değerlendirmiş tiniz acaba bu model hakkında değerli yorumunuzu fikriniz alabilir miyiz f/p ürün olarak değerlendirebilirmiyiz

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
bende merak ediyorum ilgimi çekti bugün gördüm A Ado hocam daha önce awox tv lerle ilgili başarılı olarak değerlendirmiş tiniz acaba bu model hakkında değerli yorumunuzu fikriniz alabilir miyiz f/p ürün olarak değerlendirebilirmiyiz

Ben de AWOX grubunda ilk defa LG panel görüyorum galiba.:alala
Genelde CMO VA panel kullanmıyorlar mıydı? :hmm

L Çevrimdışı

leader

Yeni Üye
29 Ara 2018
4
33
Görüntüsü, kanal geçişleri, sesi hakkında yorum yapar mısın? Bir de ölü piksel olayı var mı?

K Çevrimdışı

kodoman

Yeni Üye
28 Ara 2018
9
28
Abi forumda yeniyim video atma şansın var mı eğer paneli diğer markalarla neredeyse aynı kalitede mi çok merak ediyorum.Numara paylaşmak yasak değilse verebilirim.Kalitesine göre bugün almak istiyorum.

L Çevrimdışı

lord_blade

Yeni Üye
19 Ara 2018
6
33
Öncelikle Televizyon ve teknolojileri hakkında çok bilgi sahibi olmadığımı söyleyeyim,yorumlarımı ona göre değerlendiriniz.
Görüntü olarak beni gayet tatmin ettiğini söyleyebilirim. Şunu farkettim uzaktan(3 m ve üzeri) gayet güzel görüntüsü var ama yaklaştıkça(2 m ve altı) bana görüntü biraz dağılıyor gibi geldi.Ofis kullanımı için aldım. Evde kullandığım Vestel 48fa8200 ile kalite olarak birbirine yakın gibi görüyorum,hatta awox'un görüntüsü bir tık daha başarılı olabilir. Kanal geçişleri 3-4 sn , biraz yavaş denebilir. Ses konusunda pek başarılı olduğunu söyleyemem. Tabi biraz beklenti meselesi. Benim ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşıladı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu linkte fiyatı 1.797 TL
Bu fiyata,bu büyüklükte cihazı ben gayet başarılı buldum.

Son düzenleme:
L Çevrimdışı

lord_blade

Yeni Üye
19 Ara 2018
6
33
Abi forumda yeniyim video atma şansın var mı eğer paneli diğer markalarla neredeyse aynı kalitede mi çok merak ediyorum.Numara paylaşmak yasak değilse verebilirim.Kalitesine göre bugün almak istiyorum.
Elimde gerçek görüntüsünü çekecek kalitede kayıt cihazı yok malesef.
Cep telefonu ile çeksem çok yanıltıcı olacak. Denedim ama yanlış fikir verir size.

Teşekkürler yorumunuz için.
Rica ederim,ölü piksel yok bu arada.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Öncelikle Televizyon ve teknolojileri hakkında çok bilgi sahibi olmadığımı söyleyeyim,yorumlarımı ona göre değerlendiriniz.
Görüntü olarak beni gayet tatmin ettiğini söyleyebilirim. Şunu farkettim uzaktan(3 m ve üzeri) gayet güzel görüntüsü var ama yaklaştıkça(2 m ve altı) bana görüntü biraz dağılıyor gibi geldi.Ofis kullanımı için aldım. Evde kullandığım Vestel 48fa8200 ile kalite olarak birbirine yakın gibi görüyorum,hatta awox'un görüntüsü bir tık daha başarılı olabilir. Kanal geçişleri 3-4 sn , biraz yavaş denebilir. Ses konusunda pek başarılı olduğunu söyleyemem. Tabi biraz beklenti meselesi. Benim ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşıladı.

Bu linkte fiyatı 1.797 TL
Bu fiyata,bu büyüklükte cihazı ben gayet başarılı buldum.
aynı televizyon 1749 TL ancak 4k bir televizyon için 200 hz bana yetersiz geldi. Yine de zevkler ve renkler tartışılmaz derim.

L Çevrimdışı

lord_blade

Yeni Üye
19 Ara 2018
6
33
aynı televizyon 1749 TL ancak 4k bir televizyon için 200 hz bana yetersiz geldi. Yine de zevkler ve renkler tartışılmaz derim.
Evet başka satıcı , o fiyata satıyor. Ben farketmemiştim :)

WhatsApp-Image-2018-12-29-at-13.44.46.jpg

K Çevrimdışı

kodoman

Yeni Üye
28 Ara 2018
9
28
ABi bugün almayı düşünüyorum kesin sen yinede bana veya buraya bir video atsan içim rahatlar.buraya atılmıyorsa numaramı yazayım buraya

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri