AWOX TV Youtube Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Değerli Arkadaşlar;

Awox marka tv lerde son zamanlarda karşılaşılan Youtube güncelleme ve Youtube açılmama sorununa istinaden Sizlere ekte bir çözüm paylaşıyorum.

Televizyonlara aslında internet üzerinden güncelleme gönderilecek ancak o zamana kadar çözümü bu şekilde kendiniz de uygulayabilirsiniz.

Awox üretimi tüm smart tv ler için uygundur.

TV yazılımı değildir, Sadece youtube ve Aptoid uygulamasıdır.

1-Veri aktarım hızı yüksek ve FAT32 olarak formatlanmış bir flash belleğin içine dosyaları atın.
2- TV kumandası ile Flash belleğin içine girerek youtube apk yüklediğinizde uygulama güncellenecektir.

Sorun yaşayan olursa bilgi versin, Gerekirse yüklemeye dair video çeker paylaşırım :ok

Moderatör tarafında düzenlendi:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Awox yetkililerine bir şeyler oldu herhalde sevgili Umut, alışık değiliz biz böyle destek görmeye ?

Kısa süre içerisinde Vestel yazılımların için açtığım konu gibi, awox için de güncel yazılımların yüklü olduğu konuyı ön plana çıkartalım madem ?

Ürettiği ürünün arkasında durması şart, yoksa Axen'den farkı kalmaz. :hihi

A Çevrimdışı

askn99 

Yeni Üye
19 Şub 2019
19
46
Adem bey Vestel 9060 da da YouTube sorunu var bu şekilde çözülmez mi veya ne yapabiliriz tşk
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Adem Helvacı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem bey Vestel 9060 da da YouTube sorunu var bu şekilde çözülmez mi veya ne yapabiliriz tşk

A Adem Helvacı
MB9X nesil anakartlarda durum karışık maalesef.
9X kullanıcılarının tammaına android box tavsiye ederim :)

(100-150tl ye satılan ucuzları var, X96 diye bir tane ben aldım ama henüz deneme imkanım olmadı. İlk fırsatta dener, sizlere bilgi paylaşırım)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
MB9X nesil anakartlarda durum karışık maalesef.
9X kullanıcılarının tammaına android box tavsiye ederim :)

(100-150tl ye satılan ucuzları var, X96 diye bir tane ben aldım ama henüz deneme imkanım olmadı. İlk fırsatta dener, sizlere bilgi paylaşırım)
3 tane değişim oldu 4. Çöpe attım uğraşmak daha da zor. En son 4k modeli geldi o belediye çöplüğünde dir. Bence biraz daha para verip iyi bişey almak mantıklı abi

O Çevrimdışı

omerbey45

Yeni Üye
29 Eyl 2019
2
32
abi iyi günler youtube sorunu uygulaması ve goggle play durdu uygulaması inmiyor bi yardımcı olma şansın var mı acaba

T Çevrimdışı

tevgen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
38
36
Adem helvacı incelemeleriniz güzel teknik ozelliklerden güzel bahsediyorsunuz birazda menü özellikleri nasıl kullanıldığini gösterseniz çok güzel olacak incelediğiniz hiç bir tv de menü olarak anlatmıyorsunuz teknik özelliklerinden ziyade bize kullanıcı deneyimi çok önemli onlari gösterirseniz birde sizden bı awox için bir ricam var bende u56000 str var bu tv ye netflix android tv versiyonunu yüklüyorum uyumlu değil diyor kardeşim koca tv yapıyorsun netflix tablet yazılımı yüklüyorsun netflix lisansi yok bu tvlerin lütfen bu awox a lisansi yoksa neden netflix diye reklam yapıyor yapıyorsa hakkını versin lisans alsınn bizde uyraşmayalım bu android tv netflix yüklemek için denemediğim yöntem kalmadı

Nasıl bir sorun yaşıyorsun indirme sırasında kardeşim?

T Çevrimdışı

tevgen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
38
36
A Adem Helvacı

A Adem Helvacı uzun araştırmalar sonucu bu awox 5600 str modelin google sertifika sorunu olduğunu buldum ve cihaz googlede korsan yazılım yada root lu gözüktüğünden netflix markette gözükmüyor awox cihazın ya tam rootlu versiyonunu yada rootsuz versiyonunu güncelleme ile düzelte bilir ki netflix markette gözüksün tv versiyonunu indirip kullanalım siz bayi olarak iletişime ğecerseniz youtube gibi sertifika isteyen uygulamalar kendini ğünceller ve tv de hiç bir sorunla uğraşmayız google play protect sertifika sorunu cözükmesi lazim

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri