Awox TV OTA güncellemesi rezaleti

M Çevrimdışı

mdnsari

Yeni Üye
2 Tem 2018
15
32
Ben otadan gelen yazılımı yukleyememistim otada şu anda yazılımda yok bugün de play store durduruldu yazısı gelmeye başladı interneti kapatarak geçici bir çözüm ürettim iyi kötü bir güncelleme gelsede kurtulsak android özelliğini iptal etseler sade TV olarak hızlı açılıp kapansa sorun vermese ona bile razıyım

Sefa06 Çevrimdışı

Sefa06

Aktif Üye
24 Haz 2018
142
Bulgar romunda işler yolunda gözüküyor ?

IMG_20200325_104924.jpg
IMG_20200325_104820.jpg
IMG_20200325_104751.jpg
IMG_20200325_104737.jpg
IMG_20200325_104720.jpg

albanez Çevrimiçi

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,215
Artık buradaki ana sıkıntı şu olmaya başladı ki hiç bir TV üreticisi daha bunlara yanaşmıyor
Awox değil,Sony de aynı veya Samsung da aynı,ama insanların bazı şeyleri kaçırdığı belli oluyor
ya da öyle olmamasını istiyor v.s

Google dahil bir çok adam gibi şirketler artık bu "illegal"(bir şekil de illegal diyorum!) ya Lisans
vermiyor ya da olan lisansı temdit etmiyor(uzatmıyor) ya da kısıtlıyor v.s v.s

Burada ki sorun TV nin üreticisinin bu bilgileri vermemesidir! veya buna ait açıklama yapmıyor!
işin püf noktası da işte burasıdır,işin sonun da aslında "malı satma" durumu olduğu için
adamlar böyle bilgileri vermiyor!

Ben yıllardır BOX kullanırım,Google v.s hiç bir doğru iş yapan firmalar Çin lilere Lisans vermiyorlar!
bir iki box hariç lisans yoktur hç birisinde ama Çin+Rus bunu bir şekilde illegal olarak aşmaktadır!
daha doğrusu RUS lar aşıyor Çin li de malı götürüyor:kiskis

BOX derken yalnış bilgi vermeyin ltf
herhangi bir Box alıp da bütün bunları aşmak yine mümkün değildir veya sürekli yabancı siteleri
veya bazı yerleri araştırıp o nasıl yüklenir bu nasıl bilmem ne yapılır diye araştırır durursunuz!

Bence artık ya Smart komple kalkmalı yada neyi veriyorlarsa gidip adam gibi Lisans alsınlar
veya alamıyorlarsa da şunlar şunlar vardır bunlar yoktur veya şu kadar kısıtlı desteği vardır
diye açık ve net açıklama yapsınlar!

D Çevrimdışı

djakons

Yeni Üye
2 Şub 2018
24
Hocam cihaz garanti dışı kalabilir veya hiç açılmaya bilir bunları göze alıyorsanız linkini gönderiim özelden
merhaba herhalde 55 LUSK olması gerek ama tam bilgi sahibi değilim
denemeye değer
Edit: yükledim işe yaradı hoşuma gitti Google Play'de var
Edit 2: DVB-S seçeneği yok yada ben bulamadım
Edit 3: bu yazılım n55lusk bana n55lusb gerekiyor DVB s için

Son düzenleme:
ToRnedo Çevrimdışı

ToRnedo 

Yeni Üye
23 Şub 2020
13
35
denemeye değer
Edit: yükledim işe yaradı hoşuma gitti Google Play'de var
Edit 2: DVB-S seçeneği yok yada ben bulamadım
Edit 3: bu yazılım n55lusk bana n55lusb gerekiyor DVB s için
Özelden gönderemedim ancak şu linke ulaştım eski olabilir bir fikrim yok riski göze alıp kurarsanız bize de bilgi verir misiniz :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri