Awox TV OTA güncellemesi rezaleti

U Çevrimdışı

UFUKY

Yeni Üye
30 Tem 2019
10
39
Bunun çözümünü öğlen yazarım size ofise geçince.
Güncelleme yapıp memnun kalmayan arkadaşlara elimden geldiğince tecrübelerimi aktaracağım öncelikle bu sitedeki televizyonunuza ait en son güncellemeyi alıp saklayınız fat32
Bende güncellemenin bir yararını göremedim
Öncelikle bu sitedeki son yazılımı yedeklemenizi tavsiye ediyorum. Fat32 ile içimden bicimlendirdiginiz diske bu yazılımı yükleyerek televizyon kapalıyken takıp açmanızı bu şekilde direkt yükleme yapılabilir. Yeni gelen güncellemede Android versiyonu aynı olup kısıtlama çok fazladır. Eğer bu sitedeki son yazılımı alıp yüklerseniz kısıtlamalar kalkacaktır. Bu şekilde televizyonu kullanmanızı gelen yazılım güncellemesini iptal etmenizi tavsiye ediyorum. Blue TV benim TV de düzgün çalışmaktadır.

ToRnedo Çevrimdışı

ToRnedo 

Yeni Üye
23 Şub 2020
13
35
Güncelleme yapıp memnun kalmayan arkadaşlara elimden geldiğince tecrübelerimi aktaracağım öncelikle bu sitedeki televizyonunuza ait en son güncellemeyi alıp saklayınız fat32

Öncelikle bu sitedeki son yazılımı yedeklemenizi tavsiye ediyorum. Fat32 ile içimden bicimlendirdiginiz diske bu yazılımı yükleyerek televizyon kapalıyken takıp açmanızı bu şekilde direkt yükleme yapılabilir. Yeni gelen güncellemede Android versiyonu aynı olup kısıtlama çok fazladır. Eğer bu sitedeki son yazılımı alıp yüklerseniz kısıtlamalar kalkacaktır. Bu şekilde televizyonu kullanmanızı gelen yazılım güncellemesini iptal etmenizi tavsiye ediyorum. Blue TV benim TV de düzgün çalışmaktadır.
Peki eski versiyona siz döndünüz mü? Çift ekran mevzusu var

S Çevrimdışı

slanton

Yeni Üye
14 Haz 2019
17
29

Hocam dediğiniz gibi bu bi kısıtlama yazılımı bence de eskiye dönmeye çalışacağım ins sıkıntı çıkmaz . Siz bir problem yaşamadınız değil mi ?

U Çevrimdışı

UFUKY

Yeni Üye
30 Tem 2019
10
39
hala ortada bir çözüm bulan yok galiba
Evet arkadaşlar eski versiyonda play store maalesef çalışmıyor yeni güncelleme üzerinden kurabildigimiz ,tavsiye ettiğimiz ve sorunsuz çalışan uygulamaları paylaşmakta fayda var Google servisleri eski yazılımda sürekli hata vererek kapanıyor. Sanırım Google defteri kapandı awox için zaten pek sağlıklı çalışmıyordu uygulamalar..

U Çevrimdışı

UFUKY

Yeni Üye
30 Tem 2019
10
39
Evet arkadaşlar eski versiyonda play store maalesef çalışmıyor yeni güncelleme üzerinden kurabildigimiz ,tavsiye ettiğimiz ve sorunsuz çalışan uygulamaları paylaşmakta fayda var Google servisleri eski yazılımda sürekli hata vererek kapanıyor. Sanırım Google defteri kapandı awox için zaten pek sağlıklı çalışmıyordu uygulamalar..
Kendi kendime cevap vererek awox un yazılım güncelleme rezaletini 1 adım öne taşımak istedim herşey hata veriyor ve çalışmıyor genel merkez teknik servise yönlendiriyor bunun teknik servisle hiçbir alakası yok genel merkez yazılımın arkasında durmalı birde çerçevesiz modeller çıkıyor bu satılan TV Ler üvey evlat muamelesi görüyor yazık eski yazılım yukleyenler kipirdamasin ota rezaletine bulaşmasın..

D Çevrimdışı

djakons

Yeni Üye
2 Şub 2018
24
Kendi kendime cevap vererek awox un yazılım güncelleme rezaletini 1 adım öne taşımak istedim herşey hata veriyor ve çalışmıyor genel merkez teknik servise yönlendiriyor bunun teknik servisle hiçbir alakası yok genel merkez yazılımın arkasında durmalı birde çerçevesiz modeller çıkıyor bu satılan TV Ler üvey evlat muamelesi görüyor yazık eski yazılım yukleyenler kipirdamasin ota rezaletine bulaşmasın..
Acaba bir şekilde eski yazılıma dönemez miyiz

A Çevrimdışı

alvaro01

Aktif Üye
25 Nis 2018
92
43
çözüm bence temiz kurulum, eğer awox u5600str orjinal rom temin edilebilirse, orjinal romu yeniden kurmak en stabil yol. İş orjinal romu bulabilmekte...

G Çevrimdışı

Gauss_34 

Yeni Üye
2 Ara 2018
8
38
AWOX pişmanlıktır arkadaşlar. Ben k5500rst kullandım. 4-5 aydır. Bugün letgodan sattım. Android sistemi berbat. Uygulamaları kaldırmıyor. Ses geriden geliyor filmlerde. YouTube bi çalışıyor bi donuyor. İptvyi adam akıllı izleyemedim. Android ekranı üzerinden açtığım her video aşırı parlak ve ayarını yapamıyorsunuz.
Uydu yayınlarında kopmalar oluyor. Kanal geçiş hızı yavaş.
Biraz paraya kıyıp adamakıllı bi tv alacağım. Bi de sağlam bi android box. İş tamam.

ToRnedo Çevrimdışı

ToRnedo 

Yeni Üye
23 Şub 2020
13
35
Tabi ki bu siteden mevcut son yazılımı indirerek talimatları takip ederek yükleyin...
Siz yaptınız mı? Çift ekran sorunu oluyor öyle olsa Adem bey yükleyin derdi bekleyin demezdi :) gerçi android mi android play store olmadan da çalışıyor android o yüzden çok üstüne düşmez servisi 3 5 kişi için sanmıyorum düzelteceklerini yada lisans alacakların... box almayı düşünüyorum ama o da gitmesin diye en temiz mibox almak sanırım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt