Awox Tectone Paramı Ödemiyor

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Adamların iş modeli “çalma” üzerine kurulu. Malzemeden başlayarak her şeyden çalıyor adamlar. Başka türlü nasıl ucuz olacak ki? Her maliyet esasen belli. Servisinden de çalacak tabii ki. Hiç şaşırmadım. :(

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
Eskilerin bir sözü var "Ne nalıncı keseri gibi ol hep bana, hep bana, ne de marangoz rendesi gibi ol hep sana, hep sana. Testere gibi ol, bir sana bir bana." Adamlar nalıncı keserliğinde çitayı daha da nasıl yukarı çıkarırız diye arge çalışması yapmışlar anlaşılan.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adamların iş modeli “çalma” üzerine kurulu. Malzemeden başlayarak her şeyden çalıyor adamlar. Başka türlü nasıl ucuz olacak ki? Her maliyet esasen belli. Servisinden de çalacak tabii ki. Hiç şaşırmadım. :(
Birçok yetkili servis arkadaşım zamanında çok isyanını dile getirdi ve insanlara ''İşinize gelirse kardeşim'' dediler.

O insanlar da işlerine gelmediği için ''Eyvallah'' dedi gittiler.

Şimdi mesela benim bölgemde beyaz eşya yetkisi verecek bir tane adam bulamıyorlar. Haftalardır aylardır telefonum durmuyor o dandik Awox su sebillerini tamir ettirmek için muhatap arıyor insanlar.

Kimse servisliği almıyor neden? E zamanında servislerin neler yaşadığını biliyorlar ve kendileri de uğraşmak istemiyor.

Yine benim bölgemde Axen Sunny markası bir ayda 4 üncü kere servis değişti. Neden? Onlarda da durum farlı değil de ondan.

Koskoca Muğla Fethiye Seydikemer Göcek Kumluova Karadere bölgesinde tek bir tane servis yok bu cihazlara baksın. Fethiye'de var bir servis o da sadece tv lere bakıyor ki onu da canı isterse bakıyor kardeşimiz o da haklı sonuçta.

Yol parasını dahi ya servis ya müşteri kendi cebinden ödesin diyen firma için servis ne diye uğraşsın ki?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt