cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Dostlar bu aralar idaretten 32 veya 40inç awox alcam 2019 veya 2020 tvleri bi model önerirmisiniz renk canlılığı önemli sadece ulusal kanallar izlencek

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Zaten beni zıvanadan çıkaranda buydu. Dürtüklemeyle müşteri memnuniyeti kavramı nerede görülmüş.. Herkes ayrı telden çalıyor.. Büyük sabır gerektiren işler bunlar.. Bence yanlış tabiki ama "ya bu fiyata daha nereden TV bulacan kullanın işte daha kurcalama sağını solunu " der gibi sen sağ ben selamet diyorlar.. . ?
Biz bu düzeni bozarız tüketiciler olarak :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Dostlar bu aralar idaretten 32 veya 40inç awox alcam 2019 veya 2020 tvleri bi model önerirmisiniz renk canlılığı önemli sadece ulusal kanallar izlencek
32 lerde sorun yok, 694tl bantlarına kadar düştüğünü de gördüm.

Bu arada 1089tl ye 40'' sunny de varmış, link paylaştılar ancak SUNNY markasını tv olarak kabul etmeyi pek tercih etmediğimi genelde belirtirim bunu da dip not olarak yazayım şuraya :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Beni şaşırtan ve anlamadığım konu şu:
Bir telefon markası düşünün ,android 4.4.4 ve fiyatı 150 tl de olsa kimse almaz,neymiş android sürümü eskiymiş ,işlemcisi mtk'mış,1gb blleği varmış v.s v.s denir , ama ten rengini sarı gösteren,renklerin berbat olduğunu açıkça olmasa da eh işte,şöyle böyle yazan ve beğenmeyen ,takılmalardan dolayı ramlerin düşük olduğu belli olan ,yine v.s v.s konulardan şikayet olduğu halde halen sırf android diye bu tvyi alan veya almak isteyen olmasıdır.
Yani bu marka için artık birşey karalamıyacağım demiştim ama dayanadım yine :)
Siz bana bakmayın,sadece düşüncemi aktardım,en azından kafamdakini yazdım ,bu son yazışımdır :)
Abi her zaman yazalım, biz hiç bir zaman belli markalar için sabit fikirli olmadık ve amacımız karalama olmadı hiç bir zaman.

Mesela LG için sürekli negatif yorumlar yazarım. Ancak bundan 6 ay sonra bir bakmışız ki LG markası Türkiye politikalarını gözden geçirip düzelmeye karar vermiş, yeni bir yapılanmaya gitmiş. Biz bunu seve seve ve mutlulukla burada yazıp paylaşmazmıyız?

Teknolojisini zaten sevdiğimiz LG markası, Politikalarını da gözden geçirip düzeltirse herkese artık LG den de modeller önermezmiyiz?

AWOX için de aynı şey geçerli, hep yazacağız, taaa ki onlar kendilerini düzeltene, tüketicilerini muhatap olarak kabul edene kadar :ok

bektafig Çevrimdışı

bektafig

Aktif Üye
25 May 2018
78
35
Koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. Sevgili TKartaL tkartal ın gösterdiği yol doğrudur. Ödemeyi onaylamışmıydınız bilmiyorum ama öyle de olsa iade talebinizi açabilirsiniz :ok

Yalnız bu görüntü sinyal kırılmasına benziyor. Dahili uydu alıcılı tv lerin tunerleri çok güzlü değildir o nedenle LNB polaritesinin oturmamış olduğu durumlarda eskiden bizin DROP dediğimiz bu sinyal kırılmasını yaparlar bilginiz olsun :ok

abi magbox best hd mini hd uydu alıcı var. 82 ekran LCD tv de böyle bir sorun kesinlikle olmuyor. hani fabrika yazılımı oda güncel bi yazılım da yüklemedim hatta internete bile bağlamadım. onda böyle bir sorun olmuyor .

haklısınız sinyal kalitesi %74 ama merkezi sistem olduğu için müdahalede edemiyorum lnd-çanağa .

Mavi Ekran a geçince ondan dolayı ben TV den diye yazılım cozumu aradım ama çözemedim sorunu .

HB'yi aradıgımda servis cagırın tutanak tutturudun dedi bende 14 gün olmadı kardeşim yeni tv ye ne servisi cagırıyım direk yolluyorum dedim. bakalım inşALLAH mağdur etmezler.

Son düzenleme:
Z Çevrimdışı

zkn1982

Yeni Üye
20 Eyl 2019
25
41
Sakın kardesim paranı çöpe at daha iyi a kafamı agrıtıcam ugraşırım dersen sen bilirsin tüketici hakem heyetinde bi ton şikayet ve şikayet var comda biton şikayet var bunların biriden benim biz yandık başkaları ugraşmasın benden söylemesi

Y Çevrimdışı

Yusuftorres61

Yeni Üye
20 Kas 2019
4
36
11.11de trendyoldan 1999tlye bir U5600str modeli sipariş ettim ama K5500rst modeli göndermişler. Trendyoldan değişim için bir süreç başlattım ama sonu ne olur bakicaz. Sizce U5600str yollamazlarsa K5500rst ile devam mı etmeliyim yoksa iade edip farklı bir markaya mı yonelmeliyim varsa 2000tl bandında 55inc IPS bir model tavsiyeniz 4k olsun ekran kalitesi önemli smart çok önemli değil tv box var.

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
4k yazanlar var görüntü kalitesi nasıl ? hızı nasıl ?
Benim cihaz dada 4k yazıyordu ama görüntü vasattı sattım kurtuldum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

4k yazanlar var görüntü kalitesi nasıl ? hızı nasıl ?
M96X mini TV mini diye aratın inceleyin benim cihaz oydu ama mibox larda görüntü nasıldır bilemem ama uzak dogu ürünlerin hepsi aynıdır sanırım

Geri
Üst Alt