C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
Hocam genel olarak birçok problem var gibi youtube Netflix sarı ekran kanalların silinmesi gibi yani bence 2000 küsür para veriyosun ki bence az bi para değil bunlar yaşanıyor benim sitemim buna
Tabiki ama işte şöyle bir sorun var bu fiyat bandında alternatifi yokki ekran boyutundan feragat edilip başka marka alınabilir ama ben kendi deneyimimi söyleyeyim.
Youtube da sorun yaşamadım hiç ( saf youtube reklamdan geçilmiyor smartyoutube ve youtube vanced sorun hata vermedi ve reklamsız)

Netflix kullanmıyorum

Sarı renk sorunu benim en muzdarip oldugum konuydu panel sarımsı gösteriyor ama ince ayar ile izlenir bir hal aldı ayrıca adem abi ile biraz uğraştık Android kısmındaki sarılık içinde kendimizce bir çözüm bulduk en azından o sapsarı surat yok
Ve ben şunu anladım aslında ben awox a haksızlık yapıyorum tamam ton sorunu var ama evimdeki lg tv yle yanyana koydum atv de dizi oynuyordu benim awox ten rengine daha yakın verdi. Lg resmen suratı turuncu yapıyor ama uzun yıllar o renge aşina olduğumuz için ve geldiği günden beri bunun renk sorunu olmaz ya lg sonucta mantığı ile bunu düşünmediğim için sorun etmemiştim kendime.ayno diziyi aynı sahneyi arkadaşımdan rica ettim samsung tv de çekti gönderdi bu seferde pembe basmış surata samsung.
Ben awox un renk seçeneklerinde kullanıcı modunda 50 55 arası ayarda memnunum valla keşke gösterebilsem farkı ama telefonlar gerçek görüntüyü çekmiyor her ikisini de düzeltiyor :)
Kanal silinmesi yaşamadım ama kanal düzenlemek ölüm gerçekten tek tek ona da şöyle bir çözüm buldum izlediğim kanal sayısı 10 û geçmiyor favorilere attım ordan seçip izliyorum

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
Benim en büyük sorunum hdmi dan bağlanan Laptop görüntüsü çok bozuk onun dışında sorun yok gibi benim tarafımda

U Çevrimdışı

ugur_bera

Yeni Üye
23 Kas 2019
4
34
Murat yk bnde awox su4100 alicam ne diyorsun alayimmi bir video atarmısin tv videosunu cekip
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar 40" SU4100 modeli elime ulaştı. Harika bir televizyon sesi görüntüsü mükemmel. Android kısmı U5600STR den daha iyi. 55" büyük küçüğü lazım diyorsanız öneririm. u4000str android olmadığı için forumda kıyaslamasını sormuştum daha önce :)
Kardeş bende aynı modeli almayı düşünüyorum nasil bir video atarmisin

Son düzenleme:
U Çevrimdışı

ugur_bera

Yeni Üye
23 Kas 2019
4
34
Arkadaşlar 40" SU4100 modeli elime ulaştı. Harika bir televizyon sesi görüntüsü mükemmel. Android kısmı U5600STR den daha iyi. 55" büyük küçüğü lazım diyorsanız öneririm. u4000str android olmadığı için forumda kıyaslamasını sormuştum daha önce :)
Kardeş bende aynı modeli almayı düşünüyorum nasil bir video atarmisin@muratyk55,

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
En önemlisi ise, Keşke tüketici muhatap alınsa, sorunlarına HIZLI ve KESİN çözüm sunulabilse.

Sorun olmasına değil, çözüm üretilmemesine bizim tepkimiz :ok
Zaten beni zıvanadan çıkaranda buydu. Dürtüklemeyle müşteri memnuniyeti kavramı nerede görülmüş.. Herkes ayrı telden çalıyor.. Büyük sabır gerektiren işler bunlar.. Bence yanlış tabiki ama "ya bu fiyata daha nereden TV bulacan kullanın işte daha kurcalama sağını solunu " der gibi sen sağ ben selamet diyorlar.. . ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Beni şaşırtan ve anlamadığım konu şu:
Bir telefon markası düşünün ,android 4.4.4 ve fiyatı 150 tl de olsa kimse almaz,neymiş android sürümü eskiymiş ,işlemcisi mtk'mış,1gb blleği varmış v.s v.s denir , ama ten rengini sarı gösteren,renklerin berbat olduğunu açıkça olmasa da eh işte,şöyle böyle yazan ve beğenmeyen ,takılmalardan dolayı ramlerin düşük olduğu belli olan ,yine v.s v.s konulardan şikayet olduğu halde halen sırf android diye bu tvyi alan veya almak isteyen olmasıdır.
Yani bu marka için artık birşey karalamıyacağım demiştim ama dayanadım yine :)
Siz bana bakmayın,sadece düşüncemi aktardım,en azından kafamdakini yazdım ,bu son yazışımdır :)

S Çevrimdışı

scream123 

Aktif Üye
12 Kas 2019
132
38
Beni şaşırtan ve anlamadığım konu şu:
Bir telefon markası düşünün ,android 4.4.4 ve fiyatı 150 tl de olsa kimse almaz,neymiş android sürümü eskiymiş ,işlemcisi mtk'mış,1gb blleği varmış v.s v.s denir , ama ten rengini sarı gösteren,renklerin berbat olduğunu açıkça olmasa da eh işte,şöyle böyle yazan ve beğenmeyen ,takılmalardan dolayı ramlerin düşük olduğu belli olan ,yine v.s v.s konulardan şikayet olduğu halde halen sırf android diye bu tvyi alan veya almak isteyen olmasıdır.
Yani bu marka için artık birşey karalamıyacağım demiştim ama dayanadım yine :)
Siz bana bakmayın,sadece düşüncemi aktardım,en azından kafamdakini yazdım ,bu son yazışımdır :)
Doğru söze ne denir ??tam bahsettiğiniz hatalara düşmek uzereydim son anda döndüm.

V Çevrimdışı

Vkorkmaz

Yeni Üye
24 Kas 2019
1
40
Adem hocam benim lg marka tv var panelde yukarıdan aşağıya çizgiler var birde led barları arızalı yardımcı olabilirmisiniz

M Çevrimdışı

mucit

Yeni Üye
26 Eyl 2019
4
41
Benim en büyük sorunum hdmi dan bağlanan Laptop görüntüsü çok bozuk onun dışında sorun yok gibi benim tarafımda
HDMI girişe farklı bir cihaz takın, deneyin. Sorun laptoptan kaynaklanıyor olabilir. Eski laptoplar yüksek çözünürlük sunamıyorlar, ya da uyum sağlayamıyor cihazlar arasında.

Geri
Üst Alt