P Çevrimdışı

pconline

Yeni Üye
22 Mar 2020
3
45
Merhaba,
U4400 modeli var elimde. Sizinde bildiğiniz gibi kanal sıralamak neredeyse imkansız gibi. Mevbur favorilere ekleyip oradan kullanıyoruz.
Araştırırken burayı buldum ve u4400 için kanal listesini indirdim.
Evdeki Tvmi Menu 1147 yaparak gizli menü yada servis menüsünü aktif ettim.
Genel ayarlara girdim ve öncelik olarak mevcut kanal listesini USB e atmak istedim. Fakat Fail verdi. Burdan sonrası daha komik boş usb belllek taklıl iken bu sefer import dedim ve success dedi. Tabi kanal listesi uydu listesi hepsi uçmuştu.
Tekrar indirdiğim dosyaları usb flash diskin root (ana dizine) koydum. Tekrar import ettim tine success dedi. Ama malesef gene olmadı.
Bu sefer NTSF formatlı usb belleğimi FAT formatladım denedim, ama olmadı. En son tekrar kanalları taratıp, favorileri yeniden seçip kullanmaya devam ediyorum. Anlayacığınız bu kanal listelerini yüklemeyi beceremedim.
Acaba bir kalsor altına falan mı koymamız gerekiyor. Yada ne bileyim tv android bir şekilde usb den içerde bir yerlere mi kopyalamalıyım?
Desteğiniz rica

G Çevrimdışı

gezgin06

Yeni Üye
24 Mar 2020
1
44
Merhaba,
U4400 modeli var elimde. Sizinde bildiğiniz gibi kanal sıralamak neredeyse imkansız gibi. Mevbur favorilere ekleyip oradan kullanıyoruz.
Araştırırken burayı buldum ve u4400 için kanal listesini indirdim.
Evdeki Tvmi Menu 1147 yaparak gizli menü yada servis menüsünü aktif ettim.
Genel ayarlara girdim ve öncelik olarak mevcut kanal listesini USB e atmak istedim. Fakat Fail verdi. Burdan sonrası daha komik boş usb belllek taklıl iken bu sefer import dedim ve success dedi. Tabi kanal listesi uydu listesi hepsi uçmuştu.
Tekrar indirdiğim dosyaları usb flash diskin root (ana dizine) koydum. Tekrar import ettim tine success dedi. Ama malesef gene olmadı.
Bu sefer NTSF formatlı usb belleğimi FAT formatladım denedim, ama olmadı. En son tekrar kanalları taratıp, favorileri yeniden seçip kullanmaya devam ediyorum. Anlayacığınız bu kanal listelerini yüklemeyi beceremedim.
Acaba bir kalsor altına falan mı koymamız gerekiyor. Yada ne bileyim tv android bir şekilde usb den içerde bir yerlere mi kopyalamalıyım?
Desteğiniz rica
Aynı sorun bendede vardı u4400 için klasör içinde bulunan exel formatları büyük harf yapıp tv ye atarsanız oluyor bugün denedim oldu

P Çevrimdışı

pconline

Yeni Üye
22 Mar 2020
3
45
Aynı sorun bendede vardı u4400 için klasör içinde bulunan exel formatları büyük harf yapıp tv ye atarsanız oluyor bugün denedim oldu
Şimdi kontrol ettim. Bendekiler zaten büyük harf. USB'nin ana dizinine MTK5510_CHANNEL_TABLE_SATELLITE.csv, MTK5510_SATELLITE.csv, MTK5510_TRANSPONDER.csv dosyalarını yüklüyorum. Acaba siz bir klasörün içine mi koydunuz?

J Çevrimdışı

jakabo53

Aktif Üye
27 Eyl 2018
56
35
merhaba adem hocam A Adem Helvacı awox 6124st hazır kanal listesi var mı elinizde? bi arkadaşıma lazımdı ona yüklüycem...nasıl yüklenir onu da bilmiyorum gerçi ama sizin sayenizde onu da öğreniriz :))

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
merhaba adem hocam A Adem Helvacı awox 6124st hazır kanal listesi var mı elinizde? bi arkadaşıma lazımdı ona yüklüycem...nasıl yüklenir onu da bilmiyorum gerçi ama sizin sayenizde onu da öğreniriz :))
Mevcut kanal listelerinin tamamı allak bullak oldu EBA kanallarından sonra.
6124 için sistemde yüklü kanal listesi var mı diye bakabilirim ama ofise gidince bakma imkanım olur ancak (Yarın yani) :ok

B Çevrimdışı

bekir usta

Yeni Üye
1 May 2020
3
54
adembey 65 inçyani awox 165 ekran için de kanal listesi varsa bende alabilirmiyim çünkü bu konuda bende çok sıkıntılıyım tşk

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt