AWOX Bulaşık Makinesi. MİDEA Üretimidir ;)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Herkese Merhabalar;

Uzun zamandır beklediğimi söylediğim AWOX beyaz eşyalar nihayet elimize ulaşmaya başladı.

İlk olarak Bulaşık Makinesini İnceledim sizler için.

Videomda da belirttiğim üzere AWOX markasından hiç ama hiç beklemediğim şekilde ürünü kaliteli gördüm ve bu gün, AWOX Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdürü Sn Ahmet Meran ile yaptığım görüşme sonrası üretimlerin MİDEA tarafından yapıldığını öğrenerek KALİTE nin sebebini öğrendim. Aynı zamanda AWOX markasını ben daha ekonomik olur diye düşünüyordum ancak beklediğim gibi çıkmadı, fiyatlar şu an bana biraz yüksek gibi gelmişti lakin üreticiyi öğrenince ürün kalitesi ile örtüştürdüm ve eleştiremedim açıkçası.

Daha sonra çamaşır makinesi ve Buzdolabı ürünlerini de inceleyerek sizlere videoları paylaşacağım :ok

Moderatör tarafında düzenlendi:
muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Midea nın kendi üretimlerine göre düşüktür fiyatı o zaman. Yani midea yazan ürünlere göre

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
eniştenin bulaşık makinası(Arçelik) iyicene bozulmuş.değiştirmeyi düşünüyorlar bu awox alınırmı acaba .fiyatı ne kadar ve nerde satılıyor.(piyasaya çıktımı acaba).

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
bulaşık makinesi benim için bulaşıkları temizlese yeter. bu durumda F/P kabul edip alınabilir mi peki? ya da daha farklı ucuz marka/modeller daha iyi olur mu?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bulaşık makinesi benim için bulaşıkları temizlese yeter. bu durumda F/P kabul edip alınabilir mi peki? ya da daha farklı ucuz marka/modeller daha iyi olur mu?

Fiyatına bakılırsa ben buna F/P diyemem Erdem kardeşim.

Marka ile tezat bir kalitesi söz konusu.

Yaptığım görüşmede aldığım bilgiler doğrultusunda şunu yazabilirim ki, üretime bakış açılarını tamamen değiştirme kararı almışlar.

Lülebugaz ve Tarsus olmak üzere iki ayrı bölgede 100 milyon dolarlık bir yatırımla iki beyaz eşya fabrikası kurma kararı alındığını biliyordum. Sadece mevcut fabrika gibi orta/alt kalite üretim yapacaklar diye bekliyordum ki beni yanılttılar.

2018 ürün katalog çalışmalarını incelediğimde yine piyasaya bakış açılarının değiştiğini hissettiğim farklılıklar gördüm.

Elbette gözümden kaçmayan bir iki kusur konusunda kendilerini bilgilendirme gereği de duydum :kiskis

Her ne kadar önünde AWOX yazsa da, biz bu ürünü MİDEA olarak kabul edeceğiz belli bir süre :ok

1,5 yıl sonra Fabrikanın faaliyete geçmesi bekleniyor, o zamana kadar önünde AWOX yazan her makine MİDEA olacak yani :ok

Fabrikanın kuruluş sürecinde de, yapılan anlaşma gereği MİDEA mühendisleri rol alacaklar :ok

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Bende tam çamaşır makinesini değiştirmeyi düşünüyordum awox'u da listeye alabilirim peki bütün ürünler midea üretimi mi makinelerinin kapasiteleri neler inverter motor mevcut mu ve de servis ağı kuruldu mu bunlar önemli.

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
Midea turkiyenin elektronik,beyazesya sektorune iliklerine kadar girecek suraya tarihi notumu duseyim.

cunku turk tuketicisi bilmeden (fason urutimler nedeniyle)
midea urunlerini alip severek kullandi.

awox tebrik ederim. insallah sadece ithalat degilde
teknoloji transferide yaparak sektorun genislemesine katkida bulunabilir.

Ahmet Bey Duy sesimizi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt