Awox B205500S Tv alınır mı?

C Çevrimdışı

celik1122

Yeni Üye
10 May 2020
2
38
Bende bulamadım ama sipariş berdim kargo bir hafta sonra geldi ama cok hırpalanmış tutanak tutun dedim tutmadılar bende kargoyu almadım geri gitti alsaymıydım diyorum bazen cünkü piyasada kalmadı tükendi olsada o fiyata bulmak zor

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İnceleme bulamadınız Çünkü Tavsiyeforumu olarak biz incelemeye gerek görmedik.

Daha önceleri sürekli olarak yeni çıkardıkları tüm modelleri önceden satın alıp inceliyor ve sizlere bilgi veriyorduk.

İncelemeye gerek görmedik çünkü Awox yetkililerinden beklediğimiz iyileştirmeleri ve desteği göremiyoruz halk olarak.

Sürekli kasa değişiyor, model isimleri değişiyor ancak hizmet anlayışı değişmiyor ne yazık ki.

Siz nasıl B205500S diye şu an soruyorsanız Geçen sene de K5500 model yeni çıkmış nasıl acaba? Soruları soruluyordu.

Satın aldık, inceledik, hatalarını kusurlarını gördük, üreticiye yazdık ama sizce üzerinden bir sene geçmesine rağmen ne değişti?

Nezaketen cevap dahi vermiyor adamlar.

İnternete Awox arı Renk Sorunu diye yazın, insanlar bas bas bağırıyor bir senedir bu sorun ne zaman çözülecek diye

Sizce bir çözüm gelir mi artık?

Biz sattık gitti, gerisi satın alanın sorunu gibi bir mantık var satıcılarda.

Sevgili TKartaL tkartal gelsin size Awox'un ne denli ilgili ve sorunlara çözüm üretebilen bir marka olduğunu bu markanın kullanıcısı olarak yazsın mesela :)

C ckoca48 gelsin K5500 nasıl bir tv yazsın mesela.

Bu ne demek biliyormusunuz dostlar?

Önümüzdeki aylar içerisinde de sizleri burada yazıyor olacağız demek, eğer bu üreticilerden bu üretimleri satın almaya devam ederseniz :ok

''Ya kardeşim biz modeli sorduk sen neler yazıyorsun'' diyorsanız o halde modeli de yazayım size.

K5500 de kullanılan panelin aynısı (BOE)
K5500 de kullanılan anakartın aynısı (common motherboard)
K5500 ü kuran servisin aynısı gelip kuracak
K5500 ün yazılımını yazan kişi yazdı bu tv nin de yazılımını. (Çin yani)

I Çevrimdışı

iUysaL

Yeni Üye
26 Nis 2020
19
31
Bende bulamadım ama sipariş berdim kargo bir hafta sonra geldi ama cok hırpalanmış tutanak tutun dedim tutmadılar bende kargoyu almadım geri gitti alsaymıydım diyorum bazen cünkü piyasada kalmadı tükendi olsada o fiyata bulmak zor
Şuan tükenmiş görünüyor. Hiç bir yerde yok.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Daha önceleri sürekli olarak yeni çıkardıkları tüm modelleri önceden satın alıp inceliyor ve sizlere bilgi veriyorduk.

İncelemeye gerek görmedik çünkü Awox yetkililerinden beklediğimiz iyileştirmeleri ve desteği göremiyoruz halk olarak.

Sürekli kasa değişiyor, model isimleri değişiyor ancak hizmet anlayışı değişmiyor ne yazık ki.

Siz nasıl B205500S diye şu an soruyorsanız Geçen sene de K5500 model yeni çıkmış nasıl acaba? Soruları soruluyordu.

Satın aldık, inceledik, hatalarını kusurlarını gördük, üreticiye yazdık ama sizce üzerinden bir sene geçmesine rağmen ne değişti?

İnternete Awox arı Renk Sorunu diye yazın, insanlar bas bas bağırıyor bir senedir bu sorun ne zaman çözülecek diye

Sevgili TKartaL tkartal gelsin size Awox'un ne denli ilgili ve sorunlara çözüm üretebilen bir marka olduğunu bu markanın kullanıcısı olarak yazsın mesela :)

Önümüzdeki aylar içerisinde de sizleri burada yazıyor olacağız demek, eğer bu üreticilerden bu üretimleri satın almaya devam ederseniz :ok

''Ya kardeşim biz modeli sorduk sen neler yazıyorsun'' diyorsanız o halde modeli de yazayım size.

Haklısınız hocam. Ama ucuz olunca ister istemez insanın ilgisini çekiyor. Bi noktada da 4-5bin ₺ vermek gelmiyor içimden. Ben bi ihtimal sorunsuz bir cihaz elime geçer diye umut ediyordum. Alamadan bitti oda :)

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44

Haklısınız hocam. Ama ucuz olunca ister istemez insanın ilgisini çekiyor. Bi noktada da 4-5bin ₺ vermek gelmiyor içimden. Ben bi ihtimal sorunsuz bir cihaz elime geçer diye umut ediyordum. Alamadan bitti oda :)
Aman öpün başınızın üstüne koyun, verilmiş sadakanız varmış. Değil 2000 küsür ben bu anlayışla yer yüzünde görülmemiş bir TV markasına 1000 TL dahi vermem. Her şeyi uyguna aldım ürün sahibi oldum demek değildir. Siz bence 4-5 bin TL'ye alın kafanız rahat etsin. Kaliteyi ucuza aldım diye bir mantık yoktur çünkü ?

C Çevrimdışı

celik1122

Yeni Üye
10 May 2020
2
38

Desene iyiki kargoyu almamışım peki abi 3000 max android 4 k hangi marka modeller önerirsiniz

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Her şeyde hayır vardır sıkmayın canınızı :)

I Çevrimdışı

iUysaL

Yeni Üye
26 Nis 2020
19
31
Ürünü dayanamayıp satın aldım.
Biraz bütçemle alakalı idi, çok yormak istemedim. Servis ayni gün gelip kurulumunu yaptı.
Ölü piksel testlerini kendim yaptım. Herhangi bir sıkıntı yok cihazda, açıklamalarda 7.0 yazıyor ama 6.0 olarak geliyor.
Gizli menüsü filan var mı bilmiyorum. TV'ler ile pek ilgili değilim. (İlk ince ekran TV'miz :)
4k görüntü kalitesi güzel.
Sarı renklerde bir sorun farketmedim.
Çerçevesiz yazıyor ama alt çerçeve hariç çok ince bir çerçevesi mevcut.
Pek bilgim olmadığı için bunları yazdım.
TV ile ilgili soruları yanıtlayabilirim.
Yapmam gereken birşey varsa önerileri bekliyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Ürünü dayanamayıp satın aldım.
Biraz bütçemle alakalı idi, çok yormak istemedim. Servis ayni gün gelip kurulumunu yaptı.
Ölü piksel testlerini kendim yaptım. Herhangi bir sıkıntı yok cihazda, açıklamalarda 7.0 yazıyor ama 6.0 olarak geliyor.
Gizli menüsü filan var mı bilmiyorum. TV'ler ile pek ilgili değilim. (İlk ince ekran TV'miz :)
4k görüntü kalitesi güzel.
Sarı renklerde bir sorun farketmedim.
Çerçevesiz yazıyor ama alt çerçeve hariç çok ince bir çerçevesi mevcut.
Pek bilgim olmadığı için bunları yazdım.
TV ile ilgili soruları yanıtlayabilirim.
Yapmam gereken birşey varsa önerileri bekliyorum.
Güle güle kullanın , :ok

DisGuard Çevrimdışı

DisGuard

Yeni Üye
15 Ağu 2020
3
27
Selamlar, gördüğüm kadarıyla forum üzerinde bu cihazı satın alan birkaç kullanıcı mevcut.
Mümkünse Uydu arayüzünü (Kanal Listesi, EPG Bilgisi, Ses kısma açma gibi animasyonları) ve İşlemcisi kaç çekirdekli, ne kadar ram e sahip olduğunu paylaşabilir misiniz ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selamlar, gördüğüm kadarıyla forum üzerinde bu cihazı satın alan birkaç kullanıcı mevcut.
Mümkünse Uydu arayüzünü (Kanal Listesi, EPG Bilgisi, Ses kısma açma gibi animasyonları) ve İşlemcisi kaç çekirdekli, ne kadar ram e sahip olduğunu paylaşabilir misiniz ?
Evet aslında belli aralıklarla görüş alabilirsek çok mutlu oluruz :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt