Awox A204300S 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart FHD LED TV

buraq Çevrimdışı

buraq 

Yeni Üye
4 Nis 2019
40
41
Merhaba Değerli forum üyeleri,

Geçen hafta indirimlerinde Trendyol'dan 1750TL ye Awox A204300S model 43" televizyon aldım, gönül isterdi ki daha iyi bir ürün alayım ama herkes gücü ve o anki ihtiyacı doğrultusunda alabiliyor. Alırken bilgilerine erişemediğim konularda ve sizlerinde talepleri doğrultusunda bilgi aktarmaya çalışacağım.

Açıkçası ürünün kurulumundan 2 günlük kullanım deneyimine kadar olumsuz bir şey yaşamadım, kanal listemin ilk 30 kanalını kendim düzenledim ve orada da beni çok uğraştıracak bir şey yaşamadım, TV gayet akıcı ve problemsiz fakat anlayamadığım nedense rahatsız edici tarafı var. Ucuz olmasından mı, şimdiye kadar okuduğum kötü yorumlar mı yoksa yıllardır kullandığım LG ve Vestel kullanım alışkanlığımı bilemedim ama bir şey var :)

Neyse şimdilik sizlere aida64 programı aracılığıyla aldığım TV bilgilerini paylaşacağım, sizlerinde talep ettiği bilgiler var ise paylaşabilirim.

Sağlıklı Günler & İyi Çalışmalar

20201129_143330.jpg
20201129_143415.jpg
20201129_143542.jpg
20201129_143605.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Güle güle kullan ,baya da boş bellek alanı varmış ,293mb ,ama android tv sonuçta :)

buraq Çevrimdışı

buraq 

Yeni Üye
4 Nis 2019
40
41
Rahatsız edici tarafı nedir?

Kardeşim aslına bakarsan malzemenin kalitesizliği ve kumandayı elinize alınca verdiği ucuz his maalesef genel havaya hakim oluyor, belki sadece kumandada yapılacak bir premium geliştirme kullanıcı deneyiminde ciddi bir iyileştirmeye vesile olabilirdi. Öte yandan android arayüzü gelişime açık bir arayüz ve şu an için tatminkar.

Tek ciddi eksiği miracast, üstünde yüklü bir uygulama ile gelmedi buna uygun reklamsız ve performanslı bir uygulama bakıyorum.

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

HAYALET01

Aktif Üye
29 Kas 2020
84
40
Kardeşim aslına bakarsan malzemenin kalitesizliği ve kumandayı elinize alınca verdiği ucuz his maalesef genel havaya hakim oluyor, belki sadece kumandada yapılacak bir premium geliştirme kullanıcı deneyiminde ciddi bir iyileştirmeye vesile olabilirdi. Öte yandan android arayüzü gelişime açık bir arayüz olsa da şu an için tatminkar geldi.
oldukça iyi fiyata almışın güle güle kulan gelişmeleri an be an paylaşırın artık :)

buraq Çevrimdışı

buraq 

Yeni Üye
4 Nis 2019
40
41
Hayırlı geceler dostlar, meraklıları için kullanılan panelin bilgisini burdan bulabilirsiniz. Garip olan 60 Hz yenileme hızı olması.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri