Askı Aparatı Önerisi

H Çevrimdışı

haktanbozer 

Aktif Üye
26 Nis 2019
117
23
Merhabalar,

Daha önce forumda sizlerden QLED televizyon önerisi istemiştim. Uzun değerlendirmeler sonucunda, nasıl olsa bir kere alıyoruz imkanları biraz zorlayıp TCL 55C745 modelini sipariş verdik. Televizyonu duvara asmak istiyoruz. Epey sitesinden elde ettiğim bilgiye göre VESA Duvar Montaj Desteği (400x300 mm) mevcut. Müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda, ücreti mukabilinde askı aparatını servis üzerinden temin edebileceğim ve ücretsiz askı aparatı kurulumu yapılacağı bilgisini aldım. Elimde mevcut bir askı aparatı olması durumunda da montajının ücretsiz olarak yapılacağı bilgisini verdiler.

Askı aparatı konusunda bir öneriniz var mıdır? Dışarıdan daha kaliteli bir askı aparatı mı temin etmeliyim yoksa servisin elinde mevcut olan askı aparatı da gerektiği kadar kaliteli midir?

Şimdiden tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
evimde 55" ve 40" 2 adet samsung tv var.
Sabit askı aparatlarının bana göre olmadığını düşünüyorum.

Film-Dizileri genellikle uzanarak izlerim.
Haliyle Acıyıda ona göre ayarlamak gerekiyor :kiskis

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
evimde 55" ve 40" 2 adet samsung tv var.
Sabit askı aparatlarının bana göre olmadığını düşünüyorum.

Film-Dizileri genellikle uzanarak izlerim.
Haliyle Acıyıda ona göre ayarlamak gerekiyor :kiskis
Ben de tavsiye de bulunayım dedim ama aklınla bin yaşa. En güzeli hareketli askı aparatı.

Bu arada servislerin bulundurduğu askı aparatı genellikle sabit ve biraz basittir. O yüzden kendiniz temin ederseniz daha sağlıklı olur.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
Ben de tavsiye de bulunayım dedim ama aklınla bin yaşa. En güzeli hareketli askı aparatı.

Bu arada servislerin bulundurduğu askı aparatı genellikle sabit ve biraz basittir. O yüzden kendiniz temin ederseniz daha sağlıklı olur.
Cihaz 55" olduğu için aparatın biraz etli olmasında fayda var.

55" vatandan aldım 2mm et kalınlığı var. 40" sanal pazardan aldım bildiğin kağıt gibi :kiskis

H Çevrimdışı

haktanbozer 

Aktif Üye
26 Nis 2019
117
23
Tüm ilginiz için çok teşekkür ederim. Araştırmalarım sonucu hareketli olanın bize göre olmadığına karar verdim. Ayrıca dayanıklılık konusuna güvenemedim. Vontech VT-42 SA modelini aldım. Servise kurulumunu yaptırdım. Şimdilik sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,066
64
Tüm ilginiz için çok teşekkür ederim. Araştırmalarım sonucu hareketli olanın bize göre olmadığına karar verdim. Ayrıca dayanıklılık konusuna güvenemedim. Vontech VT-42 SA modelini aldım. Servise kurulumunu yaptırdım. Şimdilik sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
gördüm şimdi sitesinde , çok güzel güle güle kullanın :ok

Geri
Üst Alt