Arzum professıonalxl saç kurutma makinası sökülüşü

C Çevrimdışı

Cemil47

Aktif Üye
20 Ocak 2020
288
64
Sevgili ustalar müşterimizin getirdiği fün makinesi çalışmıyor sikayetiyle elime aldım sap üzerindeki ve güvde uzerindeki vidalar ve düğmeler süktüm dağitamadik metal rendgi boruyu sökemedim bir türlü bende kırilir diye zorliyamadim sizlere danişarak bilen bu işi yapan arkadaşlarimizdan yardim alarak belki sökeriz konu açma gereği duydum herkese şimdilik selamlar

IMG_20200330_170550.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Aynı makineden bizde var, uç kısmı plastik ama.
Bu makineleri sökmesi takması ayrı dert gerçekten.
Tüm vidaları söktüyseniz aşağıdan ayırmaya başlamanız lazım diye hatırlıyorum.
Geçmeli, kilitli bir şekilde oturuyor tüm parçalar birbirine.

C Çevrimdışı

Cemil47

Aktif Üye
20 Ocak 2020
288
64
Aynı makineden bizde var, uç kısmı plastik ama.
Bu makineleri sökmesi takması ayrı dert gerçekten.
Tüm vidaları söktüyseniz aşağıdan ayırmaya başlamanız lazım diye hatırlıyorum.
Geçmeli, kilitli bir şekilde oturuyor tüm parçalar birbirine.
Ustam ısıtım sağa sola çevirdim ama bir türlü çikmadı metal kisim

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ustam ısıtım sağa sola çevirdim ama bir türlü çikmadı metal kisim

O kısım için önce plastik kısmı çıkarmanız lazım.
Gerideki siyah kısım ikiye ayrılıyor benim bildiğim.
Vidaları çıkarttıktan sonra şu düğmelerdeki kapakları çıkartın, onlar da tutuyordur kasayı muhtemelen.

C Çevrimdışı

Cemil47

Aktif Üye
20 Ocak 2020
288
64
O kısım için önce plastik kısmı çıkarmanız lazım.
Gerideki siyah kısım ikiye ayrılıyor benim bildiğim.
Vidaları çıkarttıktan sonra şu düğmelerdeki kapakları çıkartın, onlar da tutuyordur kasayı muhtemelen.
ustam vidaları düğmeleri hepsini çıkarmışım sap ikiye ayırıyorum metal güvdeden bir türlü çıkmiyor sanki yapıştırıcı mevcut ısıtım belki bırakır diye yine çıkmadı

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
ustam vidaları düğmeleri hepsini çıkarmışım sap ikiye ayırıyorum metal güvdeden bir türlü çıkmiyor sanki yapıştırıcı mevcut ısıtım belki bırakır diye yine çıkmadı

Bizimkinde yapıştırıcı mevcut değildi.
O rezistan kısmı kendinize doğru çekmeyi denediniz mi huninin geniş tarafından?
Rezistansı mı değiştireceksiniz?

C Çevrimdışı

Cemil47

Aktif Üye
20 Ocak 2020
288
64
Bizimkinde yapıştırıcı mevcut değildi.
O rezistan kısmı kendinize doğru çekmeyi denediniz mi huninin geniş tarafından?
Rezistansı mı değiştireceksiniz?
Umut ustam söktüm cihazı ac kablosu arizalanmıştı değiştirdim dağitması çok kolaydı ilksefer büyle bir makinayi açmak tabiki birazor geliyor eklediğin smili72 ustamiza eklediği video sayesinde sökmesini öğrendik çok yararlıydı katkısı olan tüm meslektaşlara tşk ederim

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
Umut ustam söktüm cihazı ac kablosu arizalanmıştı değiştirdim dağitması çok kolaydı ilksefer büyle bir makinayi açmak tabiki birazor geliyor eklediğin smili72 ustamiza eklediği video sayesinde sökmesini öğrendik çok yararlıydı katkısı olan tüm meslektaşlara tşk ederim
Hocam surekli rapor oluşturuyorsunuz.

Eksiklik olan şey nedir.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
estağfirullah ben usta degilim sadece bir kac gun once izledigim videoyu paylastim halletmenize sevindim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt