Arkadaşlar Yeni Ev aldim

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,630
59
dediğin gibi allahtan kendi evimiz yoksa yandık emin ol şuan gider 11,5 allahtan başka taraftan gelir var,da idare ediyoruz

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,630
59
hayırlı geceler diliyorum ben kaçar allaha emanet olun

4272441_3afe6bb7d143d4708716d.gif

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286
Günümüz koşulları için bize göre çok uygun rakam gibi görünüyor. Bölge koşullarına göre nasıl acaba?
Hocam hiç uygun değil. Çankırı Ankaraya sınırı olan koca bir köy gibidir. Burasıda yanlış hatırlamıyorsam arkadaşın dediği Şabanözü, yani Ankaraya sınır komşusu bir ilçe aslında. Yani Köy Merkezine (Çankırı) bağlı bir köy (Şabanözü). Bu fiyatlara geçen sene Ankara merkezde kiralar vardı. Şimdi görüyoruz ki piyasa uçmuş. Allah hepinizin yardımcısı olsun.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam hiç uygun değil. Çankırı Ankaraya sınırı olan koca bir köy gibidir. Burasıda yanlış hatırlamıyorsam arkadaşın dediği Şabanözü, yani Ankaraya sınır komşusu bir ilçe aslında. Yani Köy Merkezine (Çankırı) bağlı bir köy (Şabanözü). Bu fiyatlara geçen sene Ankara merkezde kiralar vardı. Şimdi görüyoruz ki piyasa uçmuş. Allah hepinizin yardımcısı olsun.
Abi benim yaşadığım yer de Muğla iline 170km, Fethiye ye 30km mesafede bildiğiniz köy yeri, adı ilçe olarak geçse de düşünün ki 6 yıldır oturduğum bu yerde bir kargo şubesi dahi bulamazsınız. Hiçbir markanın yetkili servisi yoktur burada o derece it bağlasan durmaz yeri ancak 1500tl den 3500tl ye ''BİZ ÇOK SEVDİKLERİ İÇİN(!)!'' razı olmuş muhterem ev sahiplerimiz.

Aslında 5.000tl miş ama bizden çok memnunlarmış o nedenle 3500 olmuş vs vs.

800tl den 1500, 1500tl den 3500 olunca buna kıyasla ''uygun galiba'' demiştim :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Belki 1 odayı vermiştir,bizim burada 1+1 kirası en az 4000 - 7000 arası gidiyor.
Kesinlikle öyle alo abim. Bir ara sevgili İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz ile Tekno Parklar ile görüşme yaparken merkezimizi Ankara veya Muğla'ya taşısak mı diye düşünürken evler şöyle bir baktım ve TÜRKLER ÇILDIRMIŞ OLMALI dedim :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Kesinlikle öyle alo abim. Bir ara sevgili İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz ile Tekno Parklar ile görüşme yaparken merkezimizi Ankara veya Muğla'ya taşısak mı diye düşünürken evler şöyle bir baktım ve TÜRKLER ÇILDIRMIŞ OLMALI dedim :kiskis
Yani "hem de ne çıldırma"k :)
Bizim kiracı inan kendisi arttırdı,biz resmi artışı uygularsınız dedik, bize "ben 3500 TL düşünüyorum,kabul ederseniz" dedi,biz de tamam dedik.Kira bedeli 1600 TL idi.Tabii kendisinin arttırdığına dair de imzalı belge aldım,neme lazım :)

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Abi benim yaşadığım yer de Muğla iline 170km, Fethiye ye 30km mesafede bildiğiniz köy yeri, adı ilçe olarak geçse de düşünün ki 6 yıldır oturduğum bu yerde bir kargo şubesi dahi bulamazsınız. Hiçbir markanın yetkili servisi yoktur burada o derece it bağlasan durmaz yeri ancak 1500tl den 3500tl ye ''BİZ ÇOK SEVDİKLERİ İÇİN(!)!'' razı olmuş muhterem ev sahiplerimiz.

Aslında 5.000tl miş ama bizden çok memnunlarmış o nedenle 3500 olmuş vs vs.

800tl den 1500, 1500tl den 3500 olunca buna kıyasla ''uygun galiba'' demiştim :)

Abi, kafan atar 30 km de Fethiye ye inersin. Burada nereye gideceksin. Senin köy ile bu köy sadece eş sesli. 🙂
Oralara alışan insan Çankırı da bile bir seneye kalmaz kafada dişli bırakmaz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri