Arkadaslar internetten tv alicam neler yapmam lazim

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Urunu alinca ne yapmam lazim yetkili servis beni ariyor mu yoksa ben mi aricam amazondan alinca nasil oluyor bu isler kutuyu acmiyormusuz aciyorsak video halinde ama mesela urun geldi yetkili servis o gun gelir mi yoksa boyle cok bekletiyorlar mi dayanamam cunku acarim ben onu adamlar gelince nelere dikkat etmem lazim test falan yapmadan giderlerse falan ne demem lazim onlara genelde hep biz bunlarsan gunde cok kuruyoruz abi sorun olmaz falan givi laflar soyleyebiliyorlar en son duvarin icinden gecmislerdi o yuzden suan kendim taktim sadece televizyonu kurucaklar uydu kanallar falangerci izlemiyorumda neyse kisaca ozet gecerseniz neler yapmam lazim bide grundig icin hangi yetkili servis gelir ? Arcelik mi beko mu vestel mi yani ne gelicek arabaya falabda dikkat edicem etkili servis falan gelmesin diye ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
Ürün eve gelince kapıda teslim alırken kutuda hasar var mı bakın. Varsa teslim almayın. Kargocu ısrarla böyle bir uygulama yok derse de kargoyu almama hakkına sahipsiniz. Öyle bir durumda hasar kaydı tutturun.

Kutuyu asla siz açmıyorsunuz. Ürün gelince tv üreticisinin müşteri hizmetlerini arayıp randevu alacaksınız kurulum için.

Ölü pixel testi yaptırın. Youtube dan bir video açıj veya tv nin servis menüsünde varsa oradan yaparlar.

Siyah bir sahnede ışık sızmasını kontrol edin. Işık dağılımı dengesizse, bazı bölgeler fazla aydınlıksa değişim isteyin. Tabi göreceli bir durumdur. Forumdan ve internetten örneklerine bakmanız lazım.

Kutuyu siz açarsanız video da olsa elinizde iş uzar, o topa hiç girmeyin derim.

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ürün eve gelince kapıda teslim alırken kutuda hasar var mı bakın. Varsa teslim almayın. Kargocu ısrarla böyle bir uygulama yok derse de kargoyu almama hakkına sahipsiniz. Öyle bir durumda hasar kaydı tutturun.

Kutuyu asla siz açmıyorsunuz. Ürün gelince tv üreticisinin müşteri hizmetlerini arayıp randevu alacaksınız kurulum için.

Ölü pixel testi yaptırın. Youtube dan bir video açıj veya tv nin servis menüsünde varsa oradan yaparlar.

Siyah bir sahnede ışık sızmasını kontrol edin. Işık dağılımı dengesizse, bazı bölgeler fazla aydınlıksa değişim isteyin. Tabi göreceli bir durumdur. Forumdan ve internetten örneklerine bakmanız lazım.

Kutuyu siz açarsanız video da olsa elinizde iş uzar, o topa hiç girmeyin derim.
Tamamdir cok sagolun ya hocam amazon kargolari hangi firmayla dagitiyor acaba ?

Geri
Üst Alt