Arçelik Milli Takım Kampanyası

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
CFB5EC9C-CAA1-4190-A6A9-D0C74A88A9C4.jpg

Ne diyonuz bu kampanyaya? ?

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Yani iade yapmayacaklar :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Marka aynı mıydı tam hatırlamıyorum, Vestel de olabilir. İspanya'nın 2010 Dünya Kupasını kazandığı zaman bunun gibi bir kampanya vardı. Tv alırken kupayı kim alır diye tahmin yapılıyordu, İspanya diyip tv alsak mı diye düşünmüştüm hatta. Grubun ilk maçında İsviçre'ye yenilince iyi ki almadım, tv parası ödeyecektim demiştim, sonra gidip şampiyon oldular tabi :)

Son düzenleme:
Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,101
43
Kampanyaya dahil olan led tv diyorlar. Pahalı olanlar fiyatı uçanlar galiba.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bildiğin milli takımı aşağılama kampanyası gibi birşey, nasıl olsa milli takım finale çıkamaz diye düşündükleri için yapmışlar.

Zamanında bir dünya kupasında Vestel yapmıştı diye hatırlıyorum bi kampanya, ama bunlar gibi kurnazlık yapmamışlardı. Tv'yi alırken hangi takımın dünya kupasını kazanacağını söylüyordun, o takım dünya kupasını kazanırsa tv bedava oluyordu.

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
neden çıkamayacağını düşünüyor herkes? 2008 takımından yetenek olarak kat kat yukarı da bir takım var ve tam turnuva takımı modundayız.

Arçelik resmi sponsor zaten milli takıma. muhtemelen sponsorluk anlaşmaların da vardır böyle maddeler.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Bildiğin milli takımı aşağılama kampanyası gibi birşey, nasıl olsa milli takım finale çıkamaz diye düşündükleri için yapmışlar.

Zamanında bir dünya kupasında Vestel yapmıştı diye hatırlıyorum bi kampanya, ama bunlar gibi kurnazlık yapmamışlardı. Tv'yi alırken hangi takımın dünya kupasını kazanacağını söylüyordun, o takım dünya kupasını kazanırsa tv bedava oluyordu.
Bende reklamı izleyince böyle düşündüm.Kampanya hiç hoş olmamış.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Güzel kampanya ama esas ederi olan tvyi sanırım bu iddiaya koymadılar. Bindirip riskleri eklemiş olabilirler :) Finale çıkma meselesine gelince bunları ruh işidir,kadromuz fena değil gayet iyi bence,takım ruhu olursa neden olmasın?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt