Arçelik Kullanım Süresi Öğrenme

K Çevrimdışı

kabukgoz

Yeni Üye
10 Ara 2018
10
43
Herkese merhabalar.
Yazlığa televizyon aldım. Henüz teslim edilmedi. Ellerinde az sayıda cihaz vardı. Arçelik servis menüsünden (Menü-9301) kullanım süresini görebileceğim bir yer var mı? Kurulumdan sonra teşhirdeki ürünü getirip getirmediklerini öğrenmek istiyorum. O menüye aşinayım. Fakat hatırladığım kadarıyla yoktu. Bilen arkadaşlar varsa paylaşabilirler mi?

İlave: A Adem Helvacı servis menüsünde göremedim. Başka bir yöntemi var mıdır?

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kabukgoz

Yeni Üye
10 Ara 2018
10
43
Yanıt veren herkese çok teşekkürler. Cihaz Arçelik A40L 5845 4B. Cihaz teşhir değil. O konuda emin oldum. Lakin bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Menü-9301 ve program tablosu üzerine gelip 4658 yaptığımda hiç bir menüye ulaşamıyorum. Kanal listesini USB'ye atıp bilgisayarda sıralayıp tekrar yüklemek istiyorum ama bu cihazda bu bilinen kodlar çalışmıyor. Bu seriler için kanal listesi yedekleme ve yedekten yükleme yapmak için ne yapılabilir, bilen var mı?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Yanıt veren herkese çok teşekkürler. Cihaz Arçelik A40L 5845 4B. Cihaz teşhir değil. O konuda emin oldum. Lakin bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Menü-9301 ve program tablosu üzerine gelip 4658 yaptığımda hiç bir menüye ulaşamıyorum. Kanal listesini USB'ye atıp bilgisayarda sıralayıp tekrar yüklemek istiyorum ama bu cihazda bu bilinen kodlar çalışmıyor. Bu seriler için kanal listesi yedekleme ve yedekten yükleme yapmak için ne yapılabilir, bilen var mı?
Kanal listesinde değil ayarlar otomatik kanal arama seçeneği üzerinde 4658 yapmalısınız açılan pencerede tv den usb ye ya da usb den tv ye klonlama seçeneği çıkıyor. Listeyi bilgisayarda düzeltebilirmisiniz bilemem.
Düzenleme: Cihazınız smart değil o yüzden dediğim komut ve sizin menü+9301 komutunuz çalışmaz.

K Çevrimdışı

kabukgoz

Yeni Üye
10 Ara 2018
10
43
Kanal listesinde değil ayarlar otomatik kanal arama seçeneği üzerinde 4658 yapmalısınız açılan pencerede tv den usb ye ya da usb den tv ye klonlama seçeneği çıkıyor. Listeyi bilgisayarda düzeltebilirmisiniz bilemem.
Düzenleme: Cihazınız smart değil o yüzden dediğim komut ve sizin menü+9301 komutunuz çalışmaz.
Şu anda evde değilim. Eve geçince hemen deneyeceğim. Servis menüsüne nasıl girilir? Bir bilginiz var mı acaba?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Kanal listesinde değil ayarlar otomatik kanal arama seçeneği üzerinde 4658 yapmalısınız açılan pencerede tv den usb ye ya da usb den tv ye klonlama seçeneği çıkıyor. Listeyi bilgisayarda düzeltebilirmisiniz bilemem
Şu anda evde değilim. Eve geçince hemen deneyeceğim. Servis menüsüne nasıl girilir? Bir bilginiz var mı acaba?
Smart olmayanlar hakkınds bilgim yok internette bulabilirsiniz kısa dolaşmayla

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri