Arçelik-Beko-Grundig Smart Inter@ctive 4.0+ Tvlerde Netflix Açma?

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Netflix olan arçelik modelleri çok boş. Web browser dahi yok. 3-5 uygulama koymuşlar. Baştan aşağıya farklı ama aynı şase mi koymuşlar bilemem
Arçelik 82ekran ky şase ve smart inter active3 model bir televizyonum var ve ilginç şekilde hala güncelleme almaya devam ediyor Netflix ve web tarayıcıda dahil bir çok uygulama var.

IMG_20200110_193820.jpg
IMG_20200110_193832.jpg
IMG_20200110_193854.jpg
IMG_20200110_194230.jpg
IMG_20200110_194859.jpg

Son düzenleme:
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Arçelik 82ekran ky şase ve smart inter active3 model bir televizyonum var ve ilginç şekilde hala güncelleme almaya devam ediyor Netflix ve web tarayıcıda dahil bir çok uygulama var.

IMG_20200110_193820.jpg
IMG_20200110_193832.jpg
IMG_20200110_193854.jpg
IMG_20200110_194230.jpg
IMG_20200110_194859.jpg
arçelik grubuna destek veren koç sistem gibi bir firma var otel ve devremülk lere ıp tv alt yapısı kuruyorlar yazılım konusunda tecrübeliler.vestel de yazılım olayı malesef kötü. koç grubunun ücretleri vestel e göre çok çok iyi bu yüzden vestel de işi öğrenen diğer gruplara geçiş yapıyor tıpkı servislerinde olduğu gibi kendimizden örnek vereyim 2yıl yanımızda çalışıp işi öğrenen eleman iyi maaş verdiği için bosch servisine geçti. ve çalışma şartları bizden çok çok iyi .bizde çalışırken nakliye yapıyordu bosch da nakliyeyi nakliye personeli yapıyor. bosch teknik elemanlarına gerçekten değer veriyor. aynı şekilde arçelik servine geçenlerde çünki maaş iyi. bosch ve arçeliğin işçilikleri vestele göre yüksek. en basitinde son akıllı tahta ihalesini arçelik aldı. 11000 den 80000 adete yükselttiler . keşif için servislere ödedikleri para tahta başına 40tl. biz ise 7-8 tl gibi bir rakama yapmıştık. keşfine 40tl veren montajına herhalde 150tl verir. bu yüzden arçelik ve bosch servisleri ekonomik olarak çok güçlü ve piyasadaki iş yapacak kalifiye elemanları iyi maaşla kendilerine çekiyor.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
arçelik grubuna destek veren koç sistem gibi bir firma var otel ve devremülk lere ıp tv alt yapısı kuruyorlar yazılım konusunda tecrübeliler.vestel de yazılım olayı malesef kötü. koç grubunun ücretleri vestel e göre çok çok iyi bu yüzden vestel de işi öğrenen diğer gruplara geçiş yapıyor tıpkı servislerinde olduğu gibi kendimizden örnek vereyim 2yıl yanımızda çalışıp işi öğrenen eleman iyi maaş verdiği için bosch servisine geçti. ve çalışma şartları bizden çok çok iyi .bizde çalışırken nakliye yapıyordu bosch da nakliyeyi nakliye personeli yapıyor. bosch teknik elemanlarına gerçekten değer veriyor. aynı şekilde arçelik servine geçenlerde çünki maaş iyi. bosch ve arçeliğin işçilikleri vestele göre yüksek. en basitinde son akıllı tahta ihalesini arçelik aldı. 11000 den 80000 adete yükselttiler . keşif için servislere ödedikleri para tahta başına 40tl. biz ise 7-8 tl gibi bir rakama yapmıştık. keşfine 40tl veren montajına herhalde 150tl verir. bu yüzden arçelik ve bosch servisleri ekonomik olarak çok güçlü ve piyasadaki iş yapacak kalifiye elemanları iyi maaşla kendilerine çekiyor.
Akıllı tahta olayları bitmedi mi ya? Ama haklarını yememek lazım faz 2 (gri çerçeveli) akıllı tahtalar gerçekten güzel

L Çevrimdışı

Luridline

Yeni Üye
4 Ocak 2020
2
34
[/QUOTE]
Bizdeki Cihazın eski sürümü 2019 olduğundan gelmiyor netflix. Umudum var gelecek

Ben de çok bekledim. Malesef lisans anlaşması sebepleri ile geleceğine inanmıyorum. Belki yeni şaselere gelebilir tabiki. 2.5 yıl boyunca bekledim çünkü. Eski versiyon yazılım kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım. Bin dosyalarını unpack yapabilirsem güncel versiyonda NF açılabilir. Anladığım kadarı ile uygulamanın sadece adreslemesini kaldırmışlar. Bu sebeple de açılmıyor. Bir kaç değişiklik ile açılabilir aslında. Uğraşmak lazım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben de çok bekledim. Malesef lisans anlaşması sebepleri ile geleceğine inanmıyorum. Belki yeni şaselere gelebilir tabiki. 2.5 yıl boyunca bekledim çünkü. Eski versiyon yazılım kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım. Bin dosyalarını unpack yapabilirsem güncel versiyonda NF açılabilir. Anladığım kadarı ile uygulamanın sadece adreslemesini kaldırmışlar. Bu sebeple de açılmıyor. Bir kaç değişiklik ile açılabilir aslında. Uğraşmak lazım.
[/QUOTE]
Bu arada cihazınının seri nosunu atabilirseniz kontrol edeyim 2017 şubat yazılımına erişebilirsek çalışabilir

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Gerek yok çünkü 2020 tvler bomba gibi arçelikte eskilere getirmezler

Bu arada cihazınının seri nosunu atabilirseniz kontrol edeyim 2017 şubat yazılımına erişebilirsek çalışabilir
Eski yazılımla gelmişti tv ilk kurulumda netflix yoktu

F Çevrimdışı

femre

Yeni Üye
6 Ağu 2020
4
43
konuyu hortlatıyorum ama Grundig marka tv sahibi oldum . Netflix yok. Durumu araştırırken SMART inter@ctive TV 4.0+ platformunun bu konuda çok sıkı bildirimleri var ,kullanma kılıvazunda da yazıyor. Şu şekilde:
1) SMART inter@ctive TV 4.0+, inter@ctive uygulamalarının kullanılabilirliği ülkeden ülkeye değişebilir.
**Yani diyor ki Almanya'da yüklü ve çalışan uygulama Türkiye'de yüklü olmayablir olsa da çalışmayabilir.

2)SMART inter@ctive TV 4.0+ kalıcı olarak dosya indirip kaydedemez, başka bir siteye bir dosya yükleyemez, ve bazı uygulamaların Giriş (login) sayfaları dışında eklenti kuramaz.
** Bu cümleden aksi belirtilmedikçe Arçelik grubu TVlerin yani inter@active TV platformu kullanan tvlerin ANDROID TV gibi olmadığı yani program yükleme olayının olmadığını söylüyor.

3) Grundig içerik servis sağlayıcıları tarafından sağlanan içerikle ve içeriğin kalitesiyle ilgili hiçbir şekilde sorumlu değildir.

4) SMART inter@ctive TV 4.0+ sağlanan yerel ve evrensel internet uygulamaları, uygulama sahipleri ile yapılan sınırlı süreli özel anlaşmalar çerçevesinde TV’niz ile birlikte sağlanmaktadır. Uygulama sahipleri, bu uygulamaları kendi kararları doğrultusunda, güncelleyebilir, değiştirebilir, kısıtlayabilir veya tamamen kullanımdan kaldırabilir. Bu değişikliklerden dolayı Grundig sorumlu tutulamaz.

5) Grundig, SMART inter@ctive TV 4.0+ ile sağlanan internet uygulamalarında değişiklik yapma, sınırlama, genişletme, yer değiştirme, kullanımdan kaldırma gibi tüm değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.
6)Bazı uygulamaların Login işlemleri sırasında o uygulamanın gerçek web sayfasına bağlantı kurmak gerekebilir. Bağlanılan bu sayfalarda uygulamaya Login için gerekmeyen linkler gösterilebilir. Bu linklere bağlanma sırasında TV açık web’e ulaşabilir ve burada TV’nizin desteklemediği içerikler görüntülenebilir. Açık web’de olduğunuz için TV’nizin desteklenmeyen bu içerikler hakkında kontrolü ya da sorumluluğu bulunmamaktadır

Netice olarak zaten NETFLIX var olduğuna dair taahhüdümüz yoktu diyor. Grundig'i sorumlu da tutamazsınız diyor.
TVyi satarken kimse eksik yönlerini söylemiyor. Övüyor da övüyor. Aldıktan sonra da hayal kırıklığı...

Y Çevrimdışı

yakup25

Yeni Üye
27 Eki 2022
2
31
Arkadaşlar ben Grundig TVye eski bı yazılımı yükledim uygulama merkezine Netflix geldi uygulamaya da girebiliyorum ama Netflix hesabım olmadığı için film açamadım sorun şu ki şimdi uygulama merkezine girdiğimde görünüm tam ekran olmuyor uygulama merkezinin bir kısmı görünüyor bunu düzeltme şansımiz var mı?

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cyarr 

Yeni Üye
22 Şub 2019
49
44
Arkadaşlar ben Grundig TVye eski bı yazılımı yükledim uygulama merkezine Netflix geldi uygulamaya da girebiliyorum ama Netflix hesabım olmadığı için film açamadım sorun şu ki şimdi uygulama merkezine girdiğimde görünüm tam ekran olmuyor uygulama merkezinin bir kısmı görünüyor bunu düzeltme şansımiz var mı?
bende de grundig 65vlx7730sp var yazılımı nerden yükledin bana uyarmı yardımcı olsan

Y Çevrimdışı

yakup25

Yeni Üye
27 Eki 2022
2
31
bende de grundig 65vlx7730sp var yazılımı nerden yükledin bana uyarmı yardımcı olsan
Ben
Bu linkteki fotodaki seri no yu Grundig sitesine yazıp v03 olan yazılımı USB ile yükledim. Ama senin anakartin farklı ise yüklersen TV çalışmaya bilir çok bilgim yok bu konuda. Ayrıca uygulama menüsü böyle oldu ve duzeltemedim. Tecrübeli biri yardımcı olursa bekli duzeltebilirim

IMG_20221027_203814.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri