Arçelik 8124sjs çamaşır Makinesi

Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
Slm herkese çamaşır makinesi fotoğraf da görüldüğü üzere bu programda dondu. hangi düğmeye basarsam ya da çevirsem ekran değişmiyor. Ne yapabilirim sevgili ado hocam ve arkadaşlar. Servise gerek kalmadan yapılabilir mi?
reset atma diye birkaç video izledim ama sorun çözülmedi. Ya da tam yapamadım. İkinci foto reset atma menüsü galiba( pamuklu da başlat + kapama 10 sn basınca açıldı)

IMG_20190425_203605.jpg

IMG_20190425_203627.jpg

Son düzenleme:
emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Valla çok anlamamakla birlikte kullanma klavuzuna baktım şimdi;

Makine çalışmıyor. Ekranda hiçbir şey görünmüyor.
Fiş prize takılı olmayabilir. Fişi kontrol edin. Sigorta arızalı olabilir. Sigortayı kontrol edin. Elektrik kesik olabilir. Elektriği kontrol edin. “Açma/kapama” tuşuna basılmamış olabilir.
bi de ?Tuşa basın ? yönlendirmesi var. Ne demek anlatmak istemişlerse şayet

TÜm tuşlara basılı tutmayı, ya da sırasıyla tuşlara teker teker basılı tutmayı denediniz mi?

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
Valla çok anlamamakla birlikte kullanma klavuzuna baktım şimdi;

Makine çalışmıyor. Ekranda hiçbir şey görünmüyor.
Fiş prize takılı olmayabilir. Fişi kontrol edin. Sigorta arızalı olabilir. Sigortayı kontrol edin. Elektrik kesik olabilir. Elektriği kontrol edin. “Açma/kapama” tuşuna basılmamış olabilir.
bi de ?Tuşa basın ? yönlendirmesi var. Ne demek anlatmak istemişlerse şayet

TÜm tuşlara basılı tutmayı, ya da sırasıyla tuşlara teker teker basılı tutmayı denediniz mi?
Teşekkürler bilgi için klavuz a bende baktım benim sorunumla ilgili bilgi bulamadım. Çamaşır makinesine elektrik geliyor ama düğmelere basınca ekran bir değişiklik olmuyor.

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
Kısa bilgi :Servis'in dediğine göre Tv / Çamaşır / Bulaşık vb... izledikten/kullandıktan sonra fişten çekecekmişiz. Fiş çekilmezse (düğmeye basıp kapattığınız halde ) akım hala makinede olmaya devam ediyormuş. Arızayı da büyük ihtimalle bu yüzden vermiş diyor. Bilinen şeyler ama uygulamıyoruz. Domestos Domestos, :)

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt