Araç Tavsiyesi (50-60 Bin TL Arası)

Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
Başlıkta da belirttiğim gibi 50-60 Bin TL bandında bir bütçem var ve araç bakıyorum. Benim için dizel olması önemli, işe gidip gelirken her gün en az 50 km yol yapacağım. Manuel ya da otomatik farketmez. Gönlüm hatchback den yana ama sedan da olabilir. 2 kişilik bir aileyiz, benim aklımdan 2010 civarı Clio HB geçiyor. Sizlerin de fikirlerini almak isterim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Son bir kaç aydır yakınıma araba baktım ve ikinci el araba alacaklara allah başka dert vermesin bol sabırlar diliyorum aramaya yeni başladığın marka model seçmeye çalışmandan belli dua et iki üç arabadan birleştirme araba denk gelmesin yada çıtır hasarlı diyip pert araba satmasınlar daha neler neler var çok dikkatli olmanı tavsiye ederim biz şansa orta temizlikte bir araba bulduk ilana düştüğü gibi birkaç saat içinde anlaşıp ilandan kaldırttık ve aldık bu dertten kurtulduk. Sağ salim paranın hakkını veren temiz bir araba bulmanı ve almanı diliyorum kolay gelsin.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Son bir kaç aydır yakınıma araba baktım ve ikinci el araba alacaklara allah başka dert vermesin bol sabırlar diliyorum aramaya yeni başladığın marka model seçmeye çalışmandan belli dua et iki üç arabadan birleştirme araba denk gelmesin yada çıtır hasarlı diyip pert araba satmasınlar daha neler neler var çok dikkatli olmanı tavsiye ederim biz şansa orta temizlikte bir araba bulduk ilana düştüğü gibi birkaç saat içinde anlaşıp ilandan kaldırttık ve aldık bu dertten kurtulduk. Sağ salim paranın hakkını veren temiz bir araba bulmanı ve almanı diliyorum kolay gelsin.
Al satçılar yüzünden boku çıktı ikinci el piyasanın

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Al satçılar yüzünden boku çıktı ikinci el piyasanın
Dediğiniz gibi al sat yapmayan çok az kişi kalmış ama nedense pert bitik arabaları insanlara satıp dolandırmaya çalışıyorlar. Yetmezmiş gibi her alıp sattıklarında arabanın piyasası ortalama 5 bin tl yükseliyor ortalık pahalı ve çöp hurda araba doldu. Gerçek biniciler mağdur oluyor ve devlet bunlara müdahale etmiyor. En tuhafıma giden kaç tane hatasız dedikleri arabaya baktım ilandaki fotoğraflar ile alakası yok pert olmuş ve utanmadan yüzü kızarmadan karşımda konuşuyor. Hadi ilandan yedirdin bu arabayı gerçekte yedirebilmen için gözümün hiç görmemesi gerekir. Diğeri kesinlikle hasar kayıtsız diyor anlaşıyoruz expertize vs getireceğim bir gece önceden plaka sorgusu yapıyorum iki adet kaza çıkıyor biri kaza tespit tutanağı çıkıyor ve miktar yazmıyor sonuçlanmamış yani saatli bomba gibi ne sonuç çıkacağı belli değil belkide pert ağır hasar işlenecek arabanın siciline arayıp söylüyorum bilmiyordum diyor gelde sinirlenme araba piyasası dolandırıcı kaynıyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt