"apply update from sdcard" menüsü ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
355g telefonda "açma-kapatma + ses açma + resim çekme" tuşlarıyla telefon boot edildiğinde girdiğimiz kurtarma modundaki "apply update from sdcard" uygulama yükleme içinmi yoksa telefona rom atmak içinmidir:bilmiyom

IMG_20181206_190956.jpg

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
abi yazılımları qfil yada multiport la yüklüyoruz bu konuda bize bir bilgilendirme gelmedi.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
sd kart varsa onu sıfırlamak için değil miydi o ?
telefonu sıfırlamak istiyorsan factory rest demen lazım. ama o telefonlarda google hesabını kaldırmadan reset yapma sıkıntı olur

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
abi yazılımları qfil yada multiport la yüklüyoruz bu konuda bize bir bilgilendirme gelmedi.
sd kart varsa onu sıfırlamak için değil miydi o ?
telefonu sıfırlamak istiyorsan factory rest demen lazım. ama o telefonlarda google hesabını kaldırmadan reset yapma sıkıntı olur
O seçenek firmware atmak için olabilir.
Custom rom için bootloader değişmesi gerekiyordu sanki. (TWRP falan):hmm
Ben aslında denemek istedim,ama tel çökebilir diye tedirgin oldum,tv gibi değil telefon çünkü,sormaktaki amacım buydu,ama sevgili fikoloji,sdkartı sıfırlamak için değil bu kısım,teli resetlerken hesaplarımı siliyorum ,gerçi bunda artık google hesabım yok artık :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ben aslında denemek istedim,ama tel çökebilir diye tedirgin oldum,tv gibi değil telefon çünkü,sormaktaki amacım buydu,ama sevgili fikoloji,sdkartı sıfırlamak için değil bu kısım,teli resetlerken hesaplarımı siliyorum ,gerçi bunda artık google hesabım yok artık :)

Telefonda brick olma ihtimali var, o noktadan da dönebilmek her cihazda mümkün değil sanırım. :kas

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt