Apartman merdiveni için sensörlü armatür tavsiyesi istiyorum

K Çevrimdışı

kobelek

Yeni Üye
28 Eyl 2018
17
43
Herkese merhabalar,

Foruma yeni katıldım. Konuyu doğru yere açtığımı düşünüyorum. Yanlışsa lütfen moderasyon düzeltsin zira ben düzeltebilir miyim şu anda bilmiyorum.

Apartman merdiveninde kullanılan sensörlü tavan armatürlerinin üç tanesi bozulmuş. Ayrıca iç mekanda kullanılması gereken bir tane armatürü apartman dışına/girişine takmışlar, çalışıyor ancak zaman ayarını en sona almama rağmen kısa sürede sönüyor. Dolayısıyla bir adet dış mekan, üç adet iç mekanda kullanılabilecek sensörlü tavan armatürü tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Şişhane'ye önümüzdeki hafta 3 Ekim 2018, Çarşamba günü gideceğim. Bu tarihten önce olumlu ve olumsuz tavsiyelerinizi rica ediyorum.

Saygılar,
kobelek

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Takip edelim bakalım ne öneriler gelecek, bu esnada yarın bizim projeci arkadaşlara da fırsat bulursam sormaya çalışırım :ok

K Çevrimdışı

kobelek

Yeni Üye
28 Eyl 2018
17
43
Apartman yönetiminin adette 100 TL'yi geçeceğini düşünmüyorum. Bu da 400-500 TL arası limit denebilir.

Sadece bana kalsa şimdiye kadar Bauhaus veya Koçtaş'tan Philips vs. gibi güvenilir ürünlerden alıp hayatıma devam ediyor olurdum ama malum apartman yönetimi diye birşey var hayatta.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32

Bizim zırt pırt ampül kesmesinden büyük çoğunu bu marka ile değiştirdim yöneticiyken.Hatta her katta 2 tane var birini şarjlı koydum kendim taktım.Elektrik kesintilerinde 8 saate kadar dayanıyor.

Kendinden led ışıklı uzun ömürlü

En çok bozulan yeri rölesi çok kalitesi tık tık sesi bile çıkmıyor

Şarjlı alırsanız çok iyi olur karanlıkta.

Marka neyin nesidir bilmiyorum 1 yıldır memnunuz.Elektrikçi tavsiye etmişti.

Edit:Cata , horoz ürünlerinden uzak durunuz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt