Antivirüs önerileri

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Merhaba. Uzak durmanızı tavsiye ederim, bence sistemi yavaşlatan bir anti-virüs yazılımı.

Tarayıcınızda reklam engelleyici (Adblock Plus gibi) kullanırsanız, Windows 10 üzerindeki Windows Defender yeterince işinizi görecektir.

Aynen, son dönemde mobilite arttığından beri hackerler windowsu bi rahat bıraktı, bi saldı :)

tarayıcıdaki adblock ve windowsun yerleşik güvenlik uygulaması yeterli geliyor ama 3ncü parti uygulama dersen, comodo internet security i önerebilirim. Lisans derdi olmadan, kasmadan çalışıyor. O osman1234

O Çevrimdışı

osman1234

Aktif Üye
11 Haz 2018
141
23
Aynen, son dönemde mobilite arttığından beri hackerler windowsu bi rahat bıraktı, bi saldı :)

tarayıcıdaki adblock ve windowsun yerleşik güvenlik uygulaması yeterli geliyor ama 3ncü parti uygulama dersen, comodo internet security i önerebilirim. Lisans derdi olmadan, kasmadan çalışıyor. O osman1234
Teşekkürlerler benim şöyle bir sıkıntım var. Oyunlar çok pahalı mecbur korsan indircem ondan korkuyorum

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620

Hangi uygulama olursa olsun yavaşlatıyor bence ya.?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
Hdd var benim pc de donmasın diye 2 gündür defenderi kapamaya çalışıyordum. Ssd olsaydı en baba programı koyardım pc ye

Windows 10 kullanıyorsanız zaten HDD ile Windows 10 pek barışık değil maalesef.
Kapatmak istiyorsanız O&O ShutUp10'u indirip resimdeki kısımdan kapatmayı deneyin;

Ek-Aciklama-2019-08-25-113905.png

Programda değişiklikleri yaptıktan sonra sisteminizi yeniden başlatın.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Windows 10 kullanıyorsanız zaten HDD ile Windows 10 pek barışık değil maalesef.
Kapatmak istiyorsanız O&O ShutUp10'u indirip resimdeki kısımdan kapatmayı deneyin;

Ek-Aciklama-2019-08-25-113905.png

Programda değişiklikleri yaptıktan sonra sisteminizi yeniden başlatın.

Kapattım kapattım. En kısa zamanda 860 evo lazım bir tane ??

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt