Yarın Erken Seçim Olsa Oyunuz Kime ?

• Kimseye oy yok seçimlere katılmıyorum

• Millet İttifakına

• Cumhur ittifakına

• Kararsız seçim olursa bakarız

• Diğer Partiler

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Süre gelen RANT sistemini (Arkadaş,görümce,elti,enişte kayırma)
Başka ülke ve güç odaklarına şirin gözükmek için ne şiş yansın ne kebap söylemlerine yapan
kime oy verirseniz verin sonuç aynı olacaktır.

artık radikal kararlar verip kökten değişikliği gitmek Zaruri olmuştur.

Türk Milletine kurulan kumpası, vurulan prangaları, göz boyama oyunlarını

Görmemek için ya aptal yada iş birlikçi olmak gerekir...

C Çevrimdışı

cenedi 

Yeni Üye
15 Mar 2020
12
40
Anadolu'daki bir çok insan mevcut durumdan şikayetçi, gel gör ki muhalefete de aynı şekilde tereddütle yaklaşıyor. Çünkü içi dolu bir muhalefet gözükmüyor. (bence) Açıkçası anket de bence 1 madde daha olsa sanırım o şık uçuşa geçer. O da;

- Ekonomiyi düzeltecek ve sözde sığınmacıları (mültecileri) gönderecek olana.
Saygılarımla.
Not : Oyumu "Diğer partiler" olarak kullandım.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
Anadolu'daki bir çok insan mevcut durumdan şikayetçi, gel gör ki muhalefete de aynı şekilde tereddütle yaklaşıyor. Çünkü içi dolu bir muhalefet gözükmüyor. (bence) Açıkçası anket de bence 1 madde daha olsa sanırım o şık uçuşa geçer. O da;

Saygılarımla.
siz ve sizin gibi düşünen yaklaşık (kararsızlar, diğer şeyler seçiciler) %20 , her ama her açıdan , şimdiki iktidarı o kadar çok hak ediyorsunuz ki. sakın pahalılıktan şikayet etmeyin yalnız. kendi düşen ağlamaz.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Ben şuanki mevcut iktidarı şuan beğenmiyorum. Muhalefeti de beğenmiyorum. Hatta muhalefet ne yaparsa sanki mevcut iktidarın işine geliyormuş gibi geliyor bana... C partisi başındaki kişi olduğu sürece aha yazıyorum buraya kesinlikle bir iş çıkmaz. İttifak kümesi de bir tuhaf aşırı sağ ve sol bir arada.. Karışık menü gibi.. Bizim millette de bir koyun sürü hali mevcut.. Seçim gelince görürsün sen der halbuki yine aynı şeçim... Ben şimdilik E hiçbiri ve diğer parti diyorum..

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Ben şuanki mevcut iktidarı şuan beğenmiyorum. Muhalefeti de beğenmiyorum. Hatta muhalefet ne yaparsa sanki mevcut iktidarın işine geliyormuş gibi geliyor bana... C partisi başındaki kişi olduğu sürece aha yazıyorum buraya kesinlikle bir iş çıkmaz. İttifak kümesi de bir tuhaf aşırı sağ ve sol bir arada.. Karışık menü gibi.. Bizim millette de bir koyun sürü hali mevcut.. Seçim gelince görürsün sen der halbuki yine aynı şeçim... Ben şimdilik E hiçbiri ve diğer parti diyorum..

Ben de şu anki hiçbir siyasetçiden hayır çıkacağını zannetmiyorum. Sistemin değişmesi, çok radikal değişiklikler şart. Ne diyor millet buna vermeyelim de kime verelim. Ortada böyle bir durum varken muhalefet niye adam gibi birini çıkartmıyor aha da adayımız budur. Araştırın, kurcalayın bakın bakalım açığı gediği var mı diye. Görüyorsun mevcut adayınla olmuyor bu iş ve olmayacak da. Bile bile lades. Zaten hükümet azıcık muhalefetten tırssa böyle gökdelen gibi kazıkları millete döşeyemezdi.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

Saygılarımla.
Sorunuzun cevabı çok açık bir şekilde memleket-zafer bloğunu gösteriyor

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Ben de şu anki hiçbir siyasetçiden hayır çıkacağını zannetmiyorum. Sistemin değişmesi, çok radikal değişiklikler şart. Ne diyor millet buna vermeyelim de kime verelim. Ortada böyle bir durum varken muhalefet niye adam gibi birini çıkartmıyor aha da adayımız budur. Araştırın, kurcalayın bakın bakalım açığı gediği var mı diye. Görüyorsun mevcut adayınla olmuyor bu iş ve olmayacak da. Bile bile lades. Zaten hükümet azıcık muhalefetten tırssa böyle gökdelen gibi kazıkları millete döşeyemezdi.
Bizim millette siyaset dahil bu kafa varken (görmediğimiz sistem hariç) adam kayırma torpil en gıcık olduğum en nefret ettiğim bir husustur. Kısa örnek mesela hastanede 1.60 boyunda güvenlik görevlisi gördünüz mü hiç? Ben gördüm. Mesela kura ile adama kurumda görev çıktı. Mülakatta sırf A partili değil diye ve sosyal medyadan araştırıp başka G partili diye adamı elediler. Ben daha birşey demiyorum. Bana kalırsa bu ülkede yaşanmaz. Ki bıraksalar kabul etseler bu ülkede kimse kalmaz. Vatan millet Sakarya da hikaye oldu bu arada... Yani cihat olsa ben gitmem. 1.60 boyundaki güvenlik görevlisi gidecek önce.. Bilmem anlatabildim mi?

C Çevrimdışı

cenedi 

Yeni Üye
15 Mar 2020
12
40

siz ve sizin gibi düşünen yaklaşık (kararsızlar, diğer şeyler seçiciler) %20 , her ama her açıdan , şimdiki iktidarı o kadar çok hak ediyorsunuz ki. sakın pahalılıktan şikayet etmeyin yalnız. kendi düşen ağlamaz.
Görüşünüze saygı duymakla beraber, mevcut iktidarı hakkettiğime inanmıyorum hocam. Bu şahısa ve partisine zamanında oy verdim ama son 3,4 seçimdir asla oy vermedim ve yeniden vermeyi hiç düşünmüyorum.
Diğer bir konu ise ülkede 20 senedir düzgün muhalefet olmaması, bu da benim suçum değildir sanırım. Şunu herkes çok iyi biliyor, bu ülkenin asıl sorunu iktidar değil maalesef muhalefet. İnşallah 2023 seçimleri herkes için hayırlı olur. Saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri