Yarın Erken Seçim Olsa Oyunuz Kime ?

Yarın Erken Seçim Olsa Oyunuz Kime ?

• Kimseye oy yok seçimlere katılmıyorum

• Millet İttifakına

• Cumhur ittifakına

• Kararsız seçim olursa bakarız

• Diğer Partiler

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Seçimler o kadar sıkıntılı geçecek ki buna alet olmak istemeyen Subay arkadaşlarım mesleklerini bıraktı :).

Televizyonlarda çıkıp sanki "medeni bir ulkeymisiz" gibi saatlerce car car car konuşmuyorlar mı ! deli oluyorum...

Ha tabii bizim engin bilgili bürokratlarımız kibar insan gibi onurlu bir insan gibi mıy mıy etmeden bırakıp giderler ise tamam.

"Hic kimse bırakıp terk edeceği musluklarinin dahii altin olduğu saray ve saraycıkları bile bile yaptırmaz"

Lütfen kazandığınız Paranızı üç beş köşeye ayırın...

Hep dedim tekrar diyorum ;

- Uğruna can veren delikanlılara yazık.

Son düzenleme:
Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
Yaklaşık 20 yıllık AKP iktidarında 1 kele bile kendilerine oy vermemiş bir muhalif olarak, Ali Babacan'a bile oy verebilirim. Çeşitli sebepleri olsa da onun döneminde ekonomi iyi sayılabilecek düzeydeydi. Her şey 2013 yılından itibaren .oka sardı.

Bir de artık kavgacı siyasiler görmekten gına geldi. Pozitif mesajlar veren, barışçıl insanlar görmek istiyorum şahsen. Maalesef Cumhurbaşkanı çok kavgacı ve yıkıcı bir siyaset uyguluyor geldiği günden beri. Eleştriye kesinlikle tahammül edemiyor. Ali Babacan'ın ılımlı halini seviyorum. Mesela Ahmet Davutoğlu için aynı şeyleri söyleyemem. O günkü şartlara göre Davutoğlu, Perinçek ve HDP haricinde sanırım herhangi birine oy verebilirim. Zamanında Osman Pamukoğlu Paşayı da çok destekledim fakat yeterli oyu alamadı.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yaklaşık 20 yıllık AKP iktidarında 1 kele bile kendilerine oy vermemiş bir muhalif olarak, Ali Babacan'a bile oy verebilirim. Çeşitli sebepleri olsa da onun döneminde ekonomi iyi sayılabilecek düzeydeydi. Her şey 2013 yılından itibaren .oka sardı.

Bir de artık kavgacı siyasiler görmekten gına geldi. Pozitif mesajlar veren, barışçıl insanlar görmek istiyorum şahsen. Maalesef Cumhurbaşkanı çok kavgacı ve yıkıcı bir siyaset uyguluyor geldiği günden beri. Eleştriye kesinlikle tahammül edemiyor. Ali Babacan'ın ılımlı halini seviyorum. Mesela Ahmet Davutoğlu için aynı şeyleri söyleyemem. O günkü şartlara göre Davutoğlu, Perinçek ve HDP haricinde sanırım herhangi birine oy verebilirim. Zamanında Osman Pamukoğlu Paşayı da çok destekledim fakat yeterli oyu alamadı.
'Ben bu mesajı ne zaman yazdım?'' :alala

diye düşündüğüm bir mesaj olmuş.

Aragorn Aragorn itiraz edecek ama Muharrem İnce de kavgacı agresif bir yapıda mesela.
Mustafa Sarıgül denen birisi var, ismini söylemeyi dahi ZUL görürüm kendime o derece itici nefret birisidir gözümde
Erbakanın Oğlu olan Erbakan
Ahmet Davutoğlu
Bahçeli ve o kafadaki alayı
Perinçek denen her devrin semazeni
Milletin kendisine şans verip değerlendiremeyen hdp

Şu an aklıma gelen, beni ıslak odun ile dövseler oy vermeyeceğim tiplerdir.

Pamukoğlu Paşa CAN dır, çok iyi Asker ama başarısız bir siyasetçidir abi ben de çok üzüldüm o konuda.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
'Ben bu mesajı ne zaman yazdım?'' :alala

diye düşündüğüm bir mesaj olmuş.

Aragorn Aragorn itiraz edecek ama Muharrem İnce de kavgacı agresif bir yapıda mesela.
Mustafa Sarıgül denen birisi var, ismini söylemeyi dahi ZUL görürüm kendime o derece itici nefret birisidir gözümde
Erbakanın Oğlu olan Erbakan
Ahmet Davutoğlu
Bahçeli ve o kafadaki alayı
Perinçek denen her devrin semazeni
Milletin kendisine şans verip değerlendiremeyen hdp

Şu an aklıma gelen, beni ıslak odun ile dövseler oy vermeyeceğim tiplerdir.

Pamukoğlu Paşa CAN dır, çok iyi Asker ama başarısız bir siyasetçidir abi ben de çok üzüldüm o konuda.
Galiba toplum olarak sakin ve huzurlu bir ortama hasret kaldık abi. Önceki siyasetçiler başarılı değildi ancak eleştiriyi kaldırabiliyorlardı, hoşgörü seviyeleri daha yüksekti. Rahmetli Levent Kırca ne eleştiriler yapardı geçmiş dönemdeki siyasetçilere. Ama şimdi öyle mi ? 5 harfli 10 TL olacak diyenlere dahi soruşturma açılıyor.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Galiba toplum olarak sakin ve huzurlu bir ortama hasret kaldık abi. Önceki siyasetçiler başarılı değildi ancak eleştiriyi kaldırabiliyorlardı, hoşgörü seviyeleri daha yüksekti. Rahmetli Levent Kırca ne eleştiriler yapardı geçmiş dönemdeki siyasetçilere. Ama şimdi öyle mi ? 5 harfli 10 TL olacak diyenlere dahi soruşturma açılıyor.
Plastip şov diye bir program vardı.

Plastikten siyasilerin maskelerini yapar onları taklit ederlerdi. Hey gidi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt