( Anket ) Süper Lig Maçlarını Nereden İzliyorsunuz ?

Süper Lig Maçlarını Nereden İzliyorsunuz ?

• Digiturk

• beIN Connect

• Cafe Tarzı Yerlerde

• Ücretli IpTv

• İnternetten

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Oyumu kulladım. Son izlediğim derbiyi ( bjk - fb maçı ) keşke izlemez olsaydım. Ülkede iddia ve türev oyunları kalkmadığı sürece bi cacık olayacağı kanaatindeyim. Cüneyt çakır denen şahıs yurt dışında kahraman ülkesinde figüranlık yapan birisi. Fenerbahçe nin iyi olduğu Beşiktaş ın çok kötü oynadığı bir maçta konuşulan hep hakem hataları oldu. VAR diye bir sistem geldi. Görebilene aşk olsun ??

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
IPTV ve internet aynı seçenek sayılır aslında. :hihi
Aslında aynı olmuyor hocam , IpTv ücretli ama internetten her hangi bir yerden bedavada izleniyor ? o ayrımı yapabilmek adına ayırdım 2 seçeneği ?

Ben değiştiremedim Umut Barış Umut Barış , değişebilirsen Ücretli IpTv ve İnternetten Bedava olarak değiştir o seçenekleri ?

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Oyumu kulladım. Son izlediğim derbiyi ( bjk - fb maçı ) keşke izlemez olsaydım. Ülkede iddia ve türev oyunları kalkmadığı sürece bi cacık olayacağı kanaatindeyim. Cüneyt çakır denen şahıs yurt dışında kahraman ülkesinde figüranlık yapan birisi. Fenerbahçe nin iyi olduğu Beşiktaş ın çok kötü oynadığı bir maçta konuşulan hep hakem hataları oldu. VAR diye bir sistem geldi. Görebilene aşk olsun ??
Vallahi o maç neydi öyle yaa , Cüneyt Çakır'ın kariyerini yerle bir eden maç olarak tarihe geçecek bence ?

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Sanirim sadece ben digitürkten izliyorum.
yIllik taraftar paketi aldim
Keşke beinconnect den izleseydim
tüm maclar olsa iyi olurdu.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Benim seçeneğim yok :) işaretliyemedim ama belirteyim :
Diğer
Siz dua edin,trt spikeri yorumlarda "beşiktaşlı oyuncu , fenerbahçeli oyuncunun vücuduna çarptı" diye demedi ,daha ne istiyorsunuz :haha1

Bakınız aşağıdaki link:

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Tüm maçlar olsa daha keyifli olurdu ama Digiturk üyeliği çok pahalı bence , fiyatlarını Türkiye gerçeklerine göre belirleseler kimse IpTv tarzı mecralara başvurmaz diye düşünüyorum.
bende zamanında çok iptvden izledim.ama hep donma takılma birde 2 dk geriden yayınlar yapma gibi sorunlar olunca artık mecburen bu sene digitürk almaya karar verdim

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
İptv olayı çok gelişti, yayın aldığım kurum (=D) işi öyle abarttı ki, şu an malum kanalı uydu yayını ile veriyor. Yani gecikme olmadan. Tabii deli internet hızı gerektiriyor.

Hani, kahvede maç izlersin, sigaralı ortamdır, sen sigara içmiyodursun. Maçın ilk yarısı biter devre olur ya da pozisyon var a gider devre kadar beklersin (!) belki de Trabzonspor şeş kaza 1 farkla öne geçmiştir de kalecileri Uğurcan Çakır her aut atışını min 1 dakikada kullanır (!)(=D)... durumlarda temiz hava almak için bi dışarı çıkarsın içeri girersin hemen!

Onun gibi bazen 3-5-10 saniyede olsa donana kadar kendimi şımartıyorum uydu yayınını açıpta =)

Ya ücretli platformlar yeni altyapı ya da yeni şifrelemeye gidecek ya da iptv ye boyun eğip makul rakamlarda yayın sunacak. Bence sonuç, bu ikilemin birine yoğunlaşıldığında çözülecek.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri