Ankastre Set Tavsiyesi Lazım | Sayfa 2 | Tavsiye FORUMU

Ankastre Set Tavsiyesi Lazım

fikoloji 

Youtube; Vesteloji
TFC Team
13 Ekim 2018
11,342
Şu anda vestelde 3+2 yıl gsrsnti var set üstü ve fırında geçerli tabiki bir avantaj. Davlumbazds Cam tavsiye ederim temizlik kolay eğer güvensizlik veya yargınız varsa beyaz emaye ocak ve mekanik bir fırın.
Marka konusunda inan çoğu aynı kalite geçenlerde araştırma içine girdim Vestel afb6002 idi galiba fan motoru aradım fankey Simfer arcelik ve Profilo ile aynı motrlsr hemen hemen
Ocak desen keza aynı.
Servisi olsun gerisi hikaye ocağa ne yaparsan yap su veya yemek artığı kaçıyor bu da bozulmasına sebebiyet verebiliyor.
Davlumbazlarin %90 filitre temizliği önemli bunlarda hemen hemen her markada kararıyor ve dandik.
Fırın konusu zaten hepsi aynı sayılır.

Yani git çarşıya uygun olanı kap dön ☺️

GökselSaraçoğlu 

DeDe
Aktif Üye
19 Haziran 2019
62
54
G @GökselSaraçoğlu hocam konuyu canlandırıyorum ama ocak konusunda düğmeler çok yakın ısınma sorunu var denilmiş.Sizde durum nedir?
kusura bakmayın uzun zaman olmuş, düğmelerin ısınması konusunda herhangi bir sorun yok fakat ocak gözlerinin kirlenmesi akabinde biraz sert bir şey ile silinmesi sonucu parlaklığını kaybedebiliyor. bunun haricinde ocak hakkında olumsuz bir şey söyleyemem. temizlik yaparken daha yumuşak bir şey ile silme veya kostik vari bir temizleyicinin içine koyma sanırım bu parlaklığın gitmesine bir nebze engel olur gibi

Nomad

Yeni Üye
29 Ekim 2020
2
44
Fırında çift fan ve turbo tercih edin.
Dijital göstergeli olanlarda ısı kaynaklı board arızası sıklıkla oluyor diyorlar.
Mekanik düşünebilirsiniz.

Ocakta temizlik rahatlığı dolayısı ile cam ama düzgün bir marka tavsiye ederim.

Davlumbaz ise, 2 fan, 1 ampulu altına filtre çekerek 600+ tl den bize kitledikleri için hiçbirşey tavsiye edemiyorum :)
İçime sinmiyor.

Ben yakın zamanda fırın ve ocak aldım. Silverline tercih ettim.
3. aydayız halen akar, kokar durumu olmadı.

GökselSaraçoğlu 

DeDe
Aktif Üye
19 Haziran 2019
62
54
davlumbaz tek marka kügerr, bir sorun olduğunda garanti kapsamı içinde size özel müşteri temsilcisi atanıyor ve asla sallamıyorlar, iş bitene kadar yanınızda destekdeler. ayrıca kügerr dedikleri gibi görevini yapan bir davlumbaz. ocakta ve fırında seçim olayı çok, alternatifde çok. ama benim kullandığım hoover fırının kendini temizleme özelliği var ve çok yardımcı bu konuda, fırın alırken kendini temizleme özelliğinede dikkat et. ocak ise hoover marka ve diğer normal ocaklardan alev yönü yüzünden bir tık ilerde fakat şimdi ki aklım olsa kesinlikle yekpare cam olan seramikli indüksiyon ocak alırdım, diğerlerini ne yaparsan yap temizlemek bir dert