Android TV'de göz kırpma animasyonu aktif edilebilir mi?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Kapatma butonuna basıldığında bir animasyon devreye girecek ama Android'te nasıl olur bilmiyorum.
Direkt UI kapanıyor çünkü.
Aslında uyku moduna geçiyor, tam kapatmıyor.
Android uygulamalarıyla uğraşan arkadaşlar buna daha iyi yanıt verecektir.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,647
Kapatma butonuna basıldığında bir animasyon devreye girecek ama Android'te nasıl olur bilmiyorum.
Android açık kaynaklı yazılım olduğu için yazılım ile uğraşanlar android Kısmına ekleme yapabilirler.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bootloader ve sistem dosyalarıyla oynanarak gerçekleştirilebilir. Ancak TV' de söz konusu değişiklik için root izni v.b. gerektiği için hem kullanım güvenliğinizi tehlikeye atar, hem de hatalı bir işlemde TV' yi kurtaramayacağınız düzeyde açılmaz hale getirebilirsiniz.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,155
Android tv de kapama tuşuna bir kere basıp kapatırsak uyku moduna girer. Kapama tuşuna basılı tutup "Kapatmak İstiyor musunuz" seçeneği çıkınca Tamam a basarsanız tv tamamen kapanır.

ismai.l Çevrimdışı

ismai.l 

Aktif Üye
28 Haz 2021
60
Bunu aslında Vestelin açılışta vestel logosunu gösterdiği gibi kapanışa da göz kırpma animasyonunu uğraşıp eklemesi gerekmez mi o kadar teknik bilgiye sahip yazılımcıları vardır diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt