S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
33
Bunlari kullanmak icin mi aldiklarini soylemek istediniz.ben en basta firefox yada choreme kurup bununla internete baglanmak,vpn kullanmak icin almayi düşünuyorum.oyun falan oynamak istesem zaten telden baglaniyorum
Peki chrome veya Firefox üzerinde ne yapacaksınız? Yani asıl amaç manyakfilmdiziizle.net gibi sitelerden film ve dizi izlemek ise, tvboxta bunu tarayıcı üzerinden yapmak en zor yöntem. Eğer başka sitelerde gezinme gibi bir amaç varsa da yine onun için de kablosuz mouse klavye şart gibi bir şey.
İp tv izlemek ise tvboxta uydu alıcısından daha kolay.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Peki chrome veya Firefox üzerinde ne yapacaksınız? Yani asıl amaç manyakfilmdiziizle.net gibi sitelerden film ve dizi izlemek ise, tvboxta bunu tarayıcı üzerinden yapmak en zor yöntem. Eğer başka sitelerde gezinme gibi bir amaç varsa da yine onun için de kablosuz mouse klavye şart gibi bir şey.
İp tv izlemek ise tvboxta uydu alıcısından daha kolay.
Tv nin kendi tarayicisindan memnun degilim.sık kullanilanlara ekleme bölumu yok.aşagi yukari kaydirma yok.ayrica cok yavas.youtube de cikan reklamlari da engelleyebilsem iyi olacak.aslinda tv den idm gibi programla hdd ye video indirip direk tvden izlemek istiyorum.bilgisayardan indirip sinra hdd yi ikidebir cikarip takmak zor oluyor.tv duvarda asili.usb ye hdd takip cikarmak cok zor.bunun icin ne yapabilirim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
... .tv duvarda asili.usb ye hdd takip cikarmak cok zor.bunun icin ne yapabilirim.
Bende aşağıdaki gibi uzatma var,,3 tvye de aldım hatta birisi 5 metre,hemen yanımda... böyle bir şey alabilirsin :ok

8823918821426.jpg

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Bende aşağıdaki gibi uzatma var,,3 tvye de aldım hatta birisi 5 metre,hemen yanımda... böyle bir şey alabilirsin :ok

8823918821426.jpg
bundan buldum da çok uzun bana 50-60 cm uzunluk yeter.en düşük 1.5 metre bulabildim.kısa olması verıyı daha kısa sürede ıletmez mı?duvarda tv nın altında asılı kalacağı ıçın kısa ıstıyorum.şuan hdd nın kablosunu kullanıyorum ama yedeği çok pahalı

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
böyle bir cihazın varlığından haberim olsa o kadar para verip boş yere smart tv almazdım:sirit
55 inc akılsız tvler fiyatları acaba ne kadar ?ama görüntüsü seside iyi olacak :)

M Çevrimdışı

m.skzc

Yeni Üye
13 Ocak 2019
9
32
Merhaba arkadaşlar.
Elimde hali hazırda bir Toshiba smart tv mevcut fakat ott player ve ssiptv uygulamalarının performansı malesef beni pek memnun etmiyor.
Netflix ve Youtube zaten Tv nin kendisinde var oradan kullanabiliyorum. Şuan sadece smart IPTV app kullanmak için bi android box arayışındayım.

Arayüzü akıcı, kasmayan, görüntü kalitesi iyi olan bi android box arıyorum fiyatı uygun olan ürünlerden mümkünse. Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı acaba bu ihtiyacımı karşılamak için ? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Merhaba arkadaşlar.
Elimde hali hazırda bir Toshiba smart tv mevcut fakat ott player ve ssiptv uygulamalarının performansı malesef beni pek memnun etmiyor.
Netflix ve Youtube zaten Tv nin kendisinde var oradan kullanabiliyorum. Şuan sadece smart IPTV app kullanmak için bi android box arayışındayım.

Arayüzü akıcı, kasmayan, görüntü kalitesi iyi olan bi android box arıyorum fiyatı uygun olan ürünlerden mümkünse. Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı acaba bu ihtiyacımı karşılamak için ? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

Satxtrem TX6

2GB Ram+16GB Rom +2.4G Wifi olanı 154 TL
4GB Ram+32GB Rom+2.4G Wifi olanı 219 TL
4GB Ram+32GB Rom+2.4G+5G Wifi olanı 234 TL
4GB Ram+64GB Rom+2.4G+5G Wifi olanı 264 TL

İşlemci = Allwinner H6 Quad Core ( dört çekirdek )
GPU = Mali-T720
Android = 9.0
Ram = 4GB DDR3 ( opsiyonel )
Rom = 64GB ( opsiyonel )
Wifi = 2.4G + 5G ( opsiyonel )

Mecool MS8+

227 TL

İşlemci = Amlogic S912 - Octa Core ( 8 çekirdek )
GPU = Mali-T820MP3
Android = 7.1
Ram = 2GB DDR3
Rom = 16GB
Wifi = 2.4G

Kepnix T95Z Max

277 TL

İşlemci = Amlogic S912 Octa Core ( 8 çekirdek )
GPU = Mali-T820MP3
Android = 7.1
Ram = 2GB DDR3
Rom = 16GB
Wifi = 2.4G + 5G

NOT = Yukarıdaki ürün tavsiyeleri IpTv izleme amaçlı paylaşılmıştır.

M Çevrimdışı

m.skzc

Yeni Üye
13 Ocak 2019
9
32
Satxtrem TX6

2GB Ram+16GB Rom +2.4G Wifi olanı 154 TL
4GB Ram+32GB Rom+2.4G Wifi olanı 219 TL
4GB Ram+32GB Rom+2.4G+5G Wifi olanı 234 TL
4GB Ram+64GB Rom+2.4G+5G Wifi olanı 264 TL

İşlemci = Allwinner H6 Quad Core ( dört çekirdek )
GPU = Mali-T720
Android = 9.0
Ram = 4GB DDR3 ( opsiyonel )
Rom = 64GB ( opsiyonel )
Wifi = 2.4G + 5G ( opsiyonel )

Mecool MS8+

227 TL

İşlemci = Amlogic S912 - Octa Core ( 8 çekirdek )
GPU = Mali-T820MP3
Android = 7.1
Ram = 2GB DDR3
Rom = 16GB
Wifi = 2.4G

Kepnix T95Z Max

277 TL

İşlemci = Amlogic S912 Octa Core ( 8 çekirdek )
GPU = Mali-T820MP3
Android = 7.1
Ram = 2GB DDR3
Rom = 16GB
Wifi = 2.4G + 5G

NOT = Yukarıdaki ürün tavsiyeleri IpTv izleme amaçlı paylaşılmıştır.
İlginiz için çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz ürünleri incelemeye başlıyorum sağolun.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Alın size kral bi cihaz ?
TRY 565.14 22%OFF | X99 4GB 64GB android tv kutusu Rockchip RK3399 2.4G 5G çift wifi akıllı tv kutusu destek tipi-c USB3.0 TV kutusu IR uzaktan kumanda ile

N Çevrimdışı

nano16

Yeni Üye
24 Ocak 2020
1
37
Herkese merhaba, yaklaşık 12 yıldır media player kullanıyorum bunun son 5 senesi falanda android box beelink vardı sonra kiii ( pro değil) en sonda h96max rk3318 aldım 4 gb ram 32 gb hdd 9.0 android sürümü.. Yaklaşık 1 ay oldu alalı bir takım sorunları var bir türlü çözemedim 1.chrome yandex aklınıza gelebilecek tüm browserleri denedim internetten film izlerken hiç geçmeyen kasmalar yapıyor ağır çekim gibi hiç stabil değil (sadece browserde) hdd den kodiden veya ayna yanıstırken telefondan olmuyor bu.. Bir tek puffin tv browser da yapmadı oda vpn li olduğu için tüm siteleri açmıyor... 2.si kendi içinden çıkan netflix sürümü çok eski stabil çalışıyor ama güncellediğimde görüntüde akmalar yapıyor adam kafasını çevirdi diyelim görüntü akarak parçalanarak geliyor 1 sn sonra düzeliyor o yüzden eski sürüme dönmek zorunda kaldım.. Dandik beelink te bile bu sorunlar yoktu bu kadar kötü bir alet olabileceğini sanmıyorum muakkak bir püf noktası vardır yardımcı olabilecek birileri varsa çok mutlu olurum.. İyi akşamlar iyi forumlar

semre57 Çevrimdışı

semre57

Yeni Üye
11 Şub 2020
5
25
Xiaomi Mix Box S almayı düşünüyor(d)um aslında, fakat 2GB ram bence de artık yetersizdir herhalde hiç tv box kullanmayan biri olarak sadece araştırmalarıma dayalı söylüyorum. IPTV izleyeceğim o yüzden playstore'si gerçekten içerik bakımından bir cihaz arıyorum. Tabiki cihazın diğer performansları da önemli mesela HDR destekli değil benim tv ama sanırım bazı cihazlar HDR desteği mi ne veriyormuş. Mi Box'un arayüzünü çok sevdim, ama diğer çoğu box'ın arayüzü dandik gibi önerilerinze açığım.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Xiaomi Mix Box S almayı düşünüyor(d)um aslında, fakat 2GB ram bence de artık yetersizdir herhalde hiç tv box kullanmayan biri olarak sadece araştırmalarıma dayalı söylüyorum. IPTV izleyeceğim o yüzden playstore'si gerçekten içerik bakımından bir cihaz arıyorum. Tabiki cihazın diğer performansları da önemli mesela HDR destekli değil benim tv ama sanırım bazı cihazlar HDR desteği mi ne veriyormuş. Mi Box'un arayüzünü çok sevdim, ama diğer çoğu box'ın arayüzü dandik gibi önerilerinze açığım.

Günümüz şartlarında ip tv vb. uygulamalarda 2gb ram ve 4gb alan yeterli olur bence. En azından bene mi box s var ve sorunsuz hizmet ediyor çok şükür.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Arayüz olarak mı box harici bende başka TV box sevmiyorum. Twitch Facebook YouTube Netflix vb. Programlar için kullanıyorum ben ip TV kullanmıyorum hala sorunsuz çalışıyor güzel cihaz mi box

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt