S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
33
B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Bence n11 veya hepsiburadadan mibox s alın en kötü beğenmez iade edersiniz 14 günde.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Evet uydu alıcısı yok. İkisi bir cihazlar önerilmiyor kullanışlı değil.
ozman ayrı ayrı almak gerekiyor.dediğiniz gibi blutut ile kullanabilir
uydu alıcısı ile aynı kumanda olsa iyi olur.yani ikisini aynı kumandayla kullanmak
bir tane tv bir tane uydu birde tv bok kumandası fazla olur

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
banka taksit yapar üzerine faiz ekler.ne anladım o işten :)
garantisi yoksa 2-3 gün arızalandı at çöpe o kadar para gider havaya
aliexpressin türkçe sayfası var .bu söyledıklerınızı Türkçe mı
yazacağım yoksa ingilizce falan mı :)
bu fiyata 725 tl ye sahibinden satıcı gördüm.belkıde bu da oradan satın alıp vergisini ekleyıp satıyor.ama heralde yıne garantis yoktur
bu cihazın muadili Türkiyede garantili falan olanı yokmu?hiç bununla uğraşmak istemiyorum.zırıltısı çok :)
Türkiye'de satılan Tv Box'ların servisi yoktur. Türkiye'de satanlarda sonuçta bunu kendi imkanları ile ithal edip satıyorlar. Mesela n11'de Tv Box satan bir satıcıya yazın bu ürünün garantisi var mı diye , en iyimseri her hangi bir arızada bize gönderin diyecektir , garantisi bizzat firmamızdır felan ? bu cevap kısaca garantisi yok kardeşim demektir ?

Mi Box'ların garantisi var mı derseniz , evet var. Var ama nasıl var ? bizzat resmi mağazadan alınan Mi Box'lar garanti kapsamına girer , yoksa kendi imkanlarıyla ithal edip n11'de Mi Box satışı yapanların sattıkları resmi garanti kapsamına girmez.

N11'de bir tane resmi Xiaomi mağazası var

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Sevgili The_SreT ,bu cihazlarda kodi ve benzerleri kurulumu geliyor yoksa biz mi kuruyoruz,bilmediğimden soruyorum :)
Benim Aliexpress'ten aldığım Tv Box'ların hepsinde Kodi kurulu olarak geldi , Mi Box kullanmadım hiç Kodi kurulu mu geliyor Mi Box'ta bilmiyorum ama Netflix , Youtube felan kurulu geliyordur. Çünkü Netflix ve Youtube lisansı olan bir cihaz Mi Box , Netflix ve Youtube'da 4K içerikleri oynatan ender Tv Box'lardan. Kodi zaten bir uygulama Google Play Store'dan rahatlıkla indirilip , kuruluyor ?

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Uydu alıcısı ile aynı kumanda olması çok zor. Tvnin kendi uydu alıcısı yok mu bu arada?
tvnin kendi uydu alıcısı var ama ben memnun değılım.kanal geçişlerı yavaş görüntü ses pek hoşuma gitmiyor

Türkiye'de satılan Tv Box'ların servisi yoktur. Türkiye'de satanlarda sonuçta bunu kendi imkanları ile ithal edip satıyorlar. Mesela n11'de Tv Box satan bir satıcıya yazın bu ürünün garantisi var mı diye , en iyimseri her hangi bir arızada bize gönderin diyecektir , garantisi bizzat firmamızdır felan ? bu cevap kısaca garantisi yok kardeşim demektir ?

Mi Box'ların garantisi var mı derseniz , evet var. Var ama nasıl var ? bizzat resmi mağazadan alınan Mi Box'lar garanti kapsamına girer , yoksa kendi imkanlarıyla ithal edip n11'de Mi Box satışı yapanların sattıkları resmi garanti kapsamına girmez.

N11'de bir tane resmi Xiaomi mağazası var

Xiaomi markasını telefondan biliyorum.genelde ithalatcı garantili oluyor.bir ara bende bu marka telefonu almayı düşünuyordum ama migros ,teknosa gibi mağazalarda.bir sorun olduğunda direk mağazaya gönderiyorsun.bu tür yerlerde bu ürün satılır mı?bu arada bu gösterdiğiniz ürün nasıl birşey kalitelimi

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Android tv box kullanici yorumlarina bakiyorumda genelde bunu alanlar akıllı tv si olmayanlar?netflix youtube falan icin almişlar.benim gibi akıllı tvsi olupta kullanan acaba var mi?

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Stremio diye bir program var ki televizyonların aynştaynında bile bulunmaz. Mkvod ve garaveli de saz arkadaşları.
Bunlari kullanmak icin mi aldiklarini soylemek istediniz.ben en basta firefox yada choreme kurup bununla internete baglanmak,vpn kullanmak icin almayi düşünuyorum.oyun falan oynamak istesem zaten telden baglaniyorum

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
tvnin kendi uydu alıcısı var ama ben memnun değılım.kanal geçişlerı yavaş görüntü ses pek hoşuma gitmiyor

Xiaomi markasını telefondan biliyorum.genelde ithalatcı garantili oluyor.bir ara bende bu marka telefonu almayı düşünuyordum ama migros ,teknosa gibi mağazalarda.bir sorun olduğunda direk mağazaya gönderiyorsun.bu tür yerlerde bu ürün satılır mı?bu arada bu gösterdiğiniz ürün nasıl birşey kalitelimi
Teknosa' ve Migros'ta satışı yok Mi Box'ın. Genelde n11 , gittigidiyor ve hepsiburada sitelerinde satılıyor. Orada satanlarında çoğu aynı satıcılar zaten , ben Mi Box kullanmadım ama kullananların hepsi çok memnun , şimdiye kadar kullanıpta memnun olmayanı görmedim. Forumdada Mi Box kullanan arkadaşlarımız var , onlarda görüşlerini belirtebilirler. Zaten garantili bir ürün istiyorsan ya verdiğim linkteki Mi Box'ı alman gerekir yada kesenin ağzını açıp Apple Tv alacaksın.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bunlari kullanmak icin mi aldiklarini soylemek istediniz.ben en basta firefox yada choreme kurup bununla internete baglanmak,vpn kullanmak icin almayi düşünuyorum.oyun falan oynamak istesem zaten telden baglaniyorum
Android Tv Box'ı genelde IpTv server kullananlar alır , başka amaçla alanlarda var ama alımların sebebi %90'ı IpTv kullanıcılarıdır.

Peki bu IpTv'ciler neden Tv Box alıyor ? Çünkü IpTv için en stabil cihaz Tv Box'dır. Ben Akıllı Tv'dede , Pc'dede , Uydu alıcıdada IpTv kullanmış biri olarak , en stabil , seri ve kullanım rahatlığını Tv Box'da yakaladım. IpTv kullanımı içinde öyle ahım şahım bir cihaz alımınada gerek yok. Giriş seviyesi bir Tv Box bile IpTv için yeterli olacaktır.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Android Tv Box'ı genelde IpTv server kullananlar alır , başka amaçla alanlarda var ama alımların sebebi %90'ı IpTv kullanıcılarıdır.

Peki bu IpTv'ciler neden Tv Box alıyor ? Çünkü IpTv için en stabil cihaz Tv Box'dır. Ben Akıllı Tv'dede , Pc'dede , Uydu alıcıdada IpTv kullanmış biri olarak , en stabil , seri ve kullanım rahatlığını Tv Box'da yakaladım. IpTv kullanımı içinde öyle ahım şahım bir cihaz alımınada gerek yok. Giriş seviyesi bir Tv Box bile IpTv için yeterli olacaktır.
Uydu cihazlari ile de iptv izleniyor.hem daha uygun fiyat.aralarinda fark var mi?bazi uydu cihazlarindaki gibi ücretsiz iptv yerli kanallarina sahip android box cihazlar varsa uydu cihazi yerine bu benim icin yeterli olacaktir

Teknosa' ve Migros'ta satışı yok Mi Box'ın. Genelde n11 , gittigidiyor ve hepsiburada sitelerinde satılıyor. Orada satanlarında çoğu aynı satıcılar zaten , ben Mi Box kullanmadım ama kullananların hepsi çok memnun , şimdiye kadar kullanıpta memnun olmayanı görmedim. Forumdada Mi Box kullanan arkadaşlarımız var , onlarda görüşlerini belirtebilirler. Zaten garantili bir ürün istiyorsan ya verdiğim linkteki Mi Box'ı alman gerekir yada kesenin ağzını açıp Apple Tv alacaksın.
Ama Xiaomi telefonlar migrosta satiliyordu
Turkiye garantili cihazda ariza durumunda biz direk servise mi yoksa aldigimiz n11 gibi siteye mi gonderiyoruz

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Uydu cihazlari ile de iptv izleniyor.hem daha uygun fiyat.aralarinda fark var mi?bazi uydu cihazlarindaki gibi ücretsiz iptv yerli kanallarina sahip android box cihazlar varsa uydu cihazi yerine bu benim icin yeterli olacaktir

Ama Xiaomi telefonlar migrosta satiliyordu
Turkiye garantili cihazda ariza durumunda biz direk servise mi yoksa aldigimiz n11 gibi siteye mi gonderiyoruz
Tv Box'ı içerisinde IpTv kanalları ile gelmez , ücretsiz yerli kanalların listesini bulup , her hangi bir IpTv player uygulamasını Tv Box'a indirip , listeyi indirdiğin uygulamaya ekleyip izleyebilirsin.

Xiaomi Türkiye garantili olan ürünü her hangi bir arızada Evofone veya Genpa'ya gönderebilirsin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt