Android Box Tv Performans Sıralaması 2021

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bu listeye göre mi box ile netflixte hd yayın izleyemiyor muyuz.
Cihazların üstünde 4K yazması harici harddisk ile 4K film izleyebilirsiniz anlamına gelir. Netflix yada Youtube'da 4K videoları açar anlamında değil. O listede hangi cihazın Netflix'te maksimum hangi çözünürlüğü oynattığını görebilirsin.

P Çevrimdışı

patronas

Yeni Üye
9 May 2018
47
36
Cihazların üstünde 4K yazması harici harddisk ile 4K film izleyebilirsiniz anlamına gelir. Netflix yada Youtube'da 4K videoları açar anlamında değil. O listede hangi cihazın Netflix'te maksimum hangi çözünürlüğü oynattığını görebilirsin.
4K olayının dediğiniz gibi olduğunu biliyordum, lakin en azından netflix i 720p gösterir diye umuyordum. Çünkü incelemelerde bu gibi bir sorundan hiç bahsedilmiyor. Cevabınız için teşekkürler.

B Çevrimdışı

Bjenige

Yeni Üye
4 May 2018
30
34
Merhaba,

Paylaşılan liste için çok teşekkür ederim. Bir kaç kere daha bu listeye denk gelmiştim. Listedeki sıralama antutu puanına göre yapılmış ama TV Box alacak arkadaşların bu konuda kararını verirken çok dikkatli olmasını tavsiye ediyorum. Çünkü TV Box için antutu hemen hemen hiçbir şey ifade etmiyor. Ürünü alırken ne için alacağınız birinci düşünceniz olsun.

Mi TV Box konusuna gelince Mi TV BOX 4K kullanıcısıyım, 4K Youtube ve 4K Netflix izleyebileceğiniz nadir cihazlardandır. Bakmayın listenin orta sıralarına yerleştirildiğini kullanıcı deneyimine ve F/P eğrisine göre sıralarsak o listeyi ilk 3'de olacağını düşünüyorum.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Ben de bu tabloyu arıyordum!

Dikkat ederseniz özellikle YouTube/4K desteği çok çok az cihaz da vardır!!

NetFlix de durum da daha da boktan yaw! HD diye o pakete üye oluyorsun ama 480p izliyorsun!

Nedir kardeşim bu rezillik diye soruyorsun? senin cihazına bizim 1080/4K desteğimiz yok diyorlar!

yani herif diyor ki sana git NVidia Box al:mutlu

+++

O tablo da 23.sırada benim P.tesi günü sattığım cihaz var "Beeling GT1 Ultimate"
bunun yerine X99 Marka RK3399 Chip li yeni nesil bir cihaz aldım ama henüz tablo da yok!
çok da umurum da değil zaten,hele bir gelsin kullanalım anlarız ne mal olduğunu

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Merhaba,

Paylaşılan liste için çok teşekkür ederim. Bir kaç kere daha bu listeye denk gelmiştim. Listedeki sıralama antutu puanına göre yapılmış ama TV Box alacak arkadaşların bu konuda kararını verirken çok dikkatli olmasını tavsiye ediyorum. Çünkü TV Box için antutu hemen hemen hiçbir şey ifade etmiyor. Ürünü alırken ne için alacağınız birinci düşünceniz olsun.

Mi TV Box konusuna gelince Mi TV BOX 4K kullanıcısıyım, 4K Youtube ve 4K Netflix izleyebileceğiniz nadir cihazlardandır. Bakmayın listenin orta sıralarına yerleştirildiğini kullanıcı deneyimine ve F/P eğrisine göre sıralarsak o listeyi ilk 3'de olacağını düşünüyorum.

Evet doğru,özellikle o puan tablosu hikaye dir! bu tabloya göre cihaz filan alınmaz zaten!
MI nin yeri de zaten o kadar alt da olamaz! siz bu tabloya sadece genel bir bakışla bakın yeter

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211

Bu da doğru bilgi+

Çin liye bakmayın siz yahu,çok yeni 6K diye bir cihaz bile çıkardılar:ara

HDD/USB nin için de 4K içerik varsa cihaz bunu okur;"genel" de okuyor diyeyim
ama her cihaz illa okur demek de değildir dalgaya düşmeyin ltf!

NetFlix,YouTube,Amazon,Hulu v.s bunlar LEGAL ve Lisans lı işler yapar!!

Çin li o işlere karışamaz! kısaca benim cihaz 4K desteklidir der kestirir atar!

++

Bu arada "MARKA" diye bilinen bir kaç malum cihaz 1Gb bile olsa(biraz şişiyor ama idare de eder/edebilir)
4K lar da çok rahat değildir! min.2Gb olmalıdır ama cihaz dandik markaysa 2Gb ları da hikaye dir,min.3Gb
cihaz alın! zaten sistem 1Gb ile çalışıyor

Ayrıca 4K içerikler de(HDD/USB den) Video ayarlarını da yapmanız gerekiyor! dahili/2 tane decoder vardır bunu
açmazsanız 4K da şişiyor! MARKA cihazlar da(min.2Gb) bu sorun pek yoktur!

P Çevrimdışı

patronas

Yeni Üye
9 May 2018
47
36
Merhaba,

Listeye yanlış bakmışım. Mi box diye altındaki cihaza odaklanmışım. Israrla mi box netflixi 480p ye kadar destekliyor sanıyordum :) Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri