Android Box Tv Performans Sıralaması 2021

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
Google sıkıntı çıkarmıyor ama Netflix nedense sıkıntı çıkarıyor, özellikle hafıza konusunda. Bu cihaz eğer onay alırsa Tayvan'da piyasaya sürülecek, model SEI ye ait olduğu için isteyen marka bu model (SEI804) ile cihaz çıkaratabilir. Mesela örnek veriyorum Sunny, SEI ye bana bu model den cihaz üret diyebilir. Gel gelelim bu cihaz eğer onay alırsa çok pahalı olacaktır, 2500 - 3000 TL arasını göreceğini düşünüyorum.
O fiyata bizim ülkede satması zor. Ama yurtdışı talep olur. Shield e yaklaşırsa insanlar shield seçerler.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Çip krizinden dolayı değil, Netflix 32gb hafızalı cihaza sertifika vermek istemiyor. Bu yüzden bu ürünün çıkışı yapılamadı. Netflix en fazla 16gb hafızalı bir cihaza sertifika veriyor. SEI bu ürünü çıkarmak istiyorsa, ya maksimum kapasiteyi 16gb ta düşürecek, yada Netflix sertifikasını çıkarıp sadece Google sertifikalı olarak cihazı piyasaya sürecek.

Not: Ayrıca cihaz SEI nin sitesinede konulmadı onu eklemeyi unuttum.
PC ye itiraz edemeyen Netflix buna niye itiraz ediyor ki? Netflix in korsanı PC yüzünden var. Kutular ne yapacakmış ki? ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
çip krizini bahane ediyorlar tek amaç var lisanslı deyip 8 GB piyasası olmayan malları,
lisanslı diye Millete iteliyorlar normalde alınmayacak malı adam lisans var diye alıyor,

Şark kurnazlığı başka bir şey değil aslında kimse almasa bu cihazları böyle yapamazlar.

Altı üstü yazılım iki kod yahu donanımı depolama alanı yüksek lisanslı cihaz yerine 8 GB ?

Sömürü düzeni başka bir şey değil nasıl yolarız milleti diye ince hesaplar sistem böyle..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
PC ye itiraz edemeyen Netflix buna niye itiraz ediyor ki? Netflix in korsanı PC yüzünden var. Kutular ne yapacakmış ki? ?
Sorun Netfilx değil Anlaşmaları böyle belli bir sistem ile üretiyor ticari hesaplar kaygılar vs..

Adamların elinde çok sayıda 8 GB çip var buna göre ayarlamışlar sistemi onları eritecekler..

Şimdi yüksek kapasiteli cihazları piyasaya sürseler 8 GB düşük donanımı kimse almayacak.

Mallar ellerinde patlamasın diye Böyle bir yol izliyorlar sözde teknoloji çağındayız :kiskis

A Çevrimdışı

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
159
49
cok bilgilendirici odu şuanda andoreidbox uydu cihazı alacam kararvermiyorum elimde spybox11 var fakat andoreid sürüm7 düşük güzel lisanslı bircihaz araştırıyorum ustalar yardım ve tasviyelerini bekliyorum

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Sorun Netfilx değil Anlaşmaları böyle belli bir sistem ile üretiyor ticari hesaplar kaygılar vs..

Adamların elinde çok sayıda 8 GB çip var buna göre ayarlamışlar sistemi onları eritecekler..

Şimdi yüksek kapasiteli cihazları piyasaya sürseler 8 GB düşük donanımı kimse almayacak.

Mallar ellerinde patlamasın diye Böyle bir yol izliyorlar sözde teknoloji çağındayız :kiskis
Bunun çiple hiç bir alakası yok, çiple alakalı olsa ortalıkta tonla 64gb - 128gb tv boxlar var, istemediğin kadar yani, Çin'den buraya yol olur o derece ?

Bu Tv Box'larıda gözümüzde bu kadar büyütmemizin nedeni ülkemizdeki fiyatları. Bizim burada öve öve bitiremediğimiz Mi Box S şuan 1000 TL den satılıyor. Elin Amerikalısı 19 dolara Onn. 29 dolara Tivo alıyor Mi Box'tan 2 kat daha hızlılar ? hele şuan 840 TL olan, adı Sunny diye hor gördüğümüz Sunny Prime'ın rakibi bile olamayacak seviyede bir cihaz.

Neyse konumuz dağılmasın, SEI nin yeni ürünü olacak olan SEI804 lisanslı 4gb ram 32gb hafızalı ürün Netflix onayını bekliyor. Bu onayı daha alamadıklarından cihazın çıkışı bile ertelendi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt