android box tavsiye

B Çevrimdışı

berkcan1806

Yeni Üye
21 Eki 2021
3
48
merhaba, evdeki televizyonumda içinde uydu alıcısı var fakat smart özelliği yok, gerektiği hallerde uydu işini bu şekilde çözerim diye düşündüm. netflix (en az1080p), iptv ve youtube izleyebileceğim cihaz tavsiye ederseniz sevinirim.

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
417
33
Mi box alıp usb çoklayici ile İnternet girişi yapanlar var ama bu şekilde aslı astarını geçer mi bilemedim.
Yaklaşık 2 yıldır mi box kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.

B Çevrimdışı

berkcan1806

Yeni Üye
21 Eki 2021
3
48
Mi box bağlanıyor. Usb to ethernet çevirici alıyorsunuz işlem tamam.
Ugreen usb 3.0 rj45 adaptör 115 lira. Bununla çok rahat bağlanıyor.
cevap için çok teşekkür ederim, acaba bu şekilde bir aksiyon almaktansa botech wzone daha mantıklı olmazmı? birde daha uygun fiyatlı ürün tavsiyeniz olurmu.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
cevap için çok teşekkür ederim, acaba bu şekilde bir aksiyon almaktansa botech wzone daha mantıklı olmazmı? birde daha uygun fiyatlı ürün tavsiyeniz olurmu.
Ben mibox u çok hesaplıya almıştım. Şimdi fiyatları yüksek. Kendinizce bir liste yapın, yapabilirseniz deneyin sizi en memnun eden en ucuz ürünü alın. Neticede bunların hiçbiri istedikleri ücretlerin ürünü değil.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Ben mibox u çok hesaplıya almıştım. Şimdi fiyatları yüksek. Kendinizce bir liste yapın, yapabilirseniz deneyin sizi en memnun eden en ucuz ürünü alın. Neticede bunların hiçbiri istedikleri ücretlerin ürünü değil.

En ucuz buldugum belki daha ucuzu vardır uçmuş fiyatlar.
Burada yok kalmadı diyor ama kapıda sipariş Tavsiye etmem .

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235

En ucuz buldugum belki daha ucuzu vardır uçmuş fiyatlar.
Burada yok kalmadı diyor ama kapıda sipariş Tavsiye etmem .

Her zaman yaptığı şey a101 in. Şu an 450 hburada da. Alacak olan için nispeten iyi fiyat. Mi shop 600 lira diyor. Fiyatlar kudurmuş. Dövizin artmasını bahane edip hem döviz artışını hem de kafadan bindirmeyi yapıyorlar. Millet toptan çıldırmadığı için her gün her halta zam yağmurunu normal görüyorlar.

M Çevrimiçi

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
233
36
Mecool km2 tavsiye ederim. Hepsiburada da satılıyor. Ethernet, usb 3.0, 2.0 girişi mevcut. Ram ddr4, Android 10, netflix lisansı var

1abf8c3542d15579ebafa106310746e5.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri