Anadol ADX 444 HD FULL 1080p Sat Receiver

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43

Kismi inceleme olarak konu aciyim dedim almayi düsünen filan olur belki.
Teknoloji ile pek arasi olmayan bir arkadasin uydu alicisinin kumandasi bozuldugu ve cihaz eski kumandasini bulmaninda imkansiz oldugu icin bi cihaz aradim fiyati uygun diye bu cihazi aldim arkadasin evine kurdum cok detayli incelemesemde kendimce izlenimlerim;

firma sanirim almanya yada avrupada yasayan Türklerin firmasi ürünleri muhtemelen kopya/cakma olarak cin de yaptirip getirip satiyorlar kendi isimleriyle bu yüzden cihazin paketi acinca acayip bi koku geliyor pis bir plastik kokusu kendi evime hayatta sokmam böyle bir cihazi

peformans uydu kanallarinda fena degil ama diger menülerde filan takiliyor youtube vs uygulamasida var sözde ama genelde acamiyor acsada takiliyor görüntü yü hd olarak secsenizde düsük kalitede aciyor ayar hep normal kaliteye geri dönüyor herhalde kendileride farkindaydi böyle bi ayar cekmisler iyi kötü düsük kalitede acar belki youtube dan biseyler diye
usb girisi var ama film oynatmayi denemedim bir ise yaradigini sanmiyorum

kisacasi cihaz cöp ucuz ve tv ile fazla isi olmayan belirli kanallari izleyeceklerin isini görür baskada bir ise yaramaz bu kadar gömdük birazda övelim diycem tek arti puan kanallar hazir yüklenmis geldi o da ne kadar önemliyse artik

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
İşlemcisi önemli sevgili Bratan ,1506 serisi ve 6605S ise marka-model fark etmez :)

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
İşlemcisi önemli sevgili Bratan ,1506 serisi ve 6605S ise marka-model fark etmez :)
uydu cihazlarina ilgim yok kendime lazim olmadigi icin ve zamanda kisitli oldugu icin arastirmadim sadece belki niyetlenen olur diye ön bilgi olsun amaciyla yazdim. 200 euro luk uydu alicisini dogru dürüst kullanmadan 2. el olarak satmis birisiyim evde bi yerlerde halen bir tv karti vardi nerde bilmiyorum :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
uydu cihazlarina ilgim yok kendime lazim olmadigi icin ve zamanda kisitli oldugu icin arastirmadim sadece belki niyetlenen olur diye ön bilgi olsun amaciyla yazdim. 200 euro luk uydu alicisini dogru dürüst kullanmadan 2. el olarak satmis birisiyim evde bi yerlerde halen bir tv karti vardi nerde bilmiyorum :)
İşte o 200 avroluk cihazın yaptığını şimdi 80Tllik cihazlar yapıyor,onun için yazmıştım öyle bende ,işlemci önemli diye :)
Yok satıyor burada bu işlemcili cihazlar :)

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
İşte o 200 avroluk cihazın yaptığını şimdi 80Tllik cihazlar yapıyor,onun için yazmıştım öyle bende ,işlemci önemli diye :)
Yok satıyor burada bu işlemcili cihazlar :)
bende yapar diye aldim arkadasa ama yapmadi malesef bendeki cihaz kullandigim tv gibi pc deki dosyalari acabiliyordu kayit yapabiliyordu aslinda digiturkden kayit yapmak icin almistim ci+ slotu var 2 tane vs vs :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
bende yapar diye aldim arkadasa ama yapmadi malesef bendeki cihaz kullandigim tv gibi pc deki dosyalari acabiliyordu kayit yapabiliyordu aslinda digiturkden kayit yapmak icin almistim ci+ slotu var 2 tane vs vs :)
Biraz önce bu cihazı inceliyordum internette :)
Hatta 1506T linkini aldım,eve gidince indirip bakarım yazılımına ,
Hatta bir modeli benim botechin aynısı :) ,Anadol olan kutu, bendeki mini ama yazılım aynı,acaba funcam veriyormu bilmiyorum,bendekinde 1 yıllık funcam var ,tabii tanberg ve powervuyu saymıyorum,3 internet arabirimini destekliyor hatta 4 diyebilirim(telefon modem)
Dün 19 derecede sky cinemada film izledim,mükemmeldi,yani cihazlar basit görünüyor ama süper iş yapıyorlar :)
Konuyu açtığın iyi oldu,oradan yazılımları indirip denerim bakalım :):)

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Sayın teraspy teraspy emmim hiremco titanx hd gold uydu cihazımın en son güncel yazılımı 2015 Bu cihazda TKGS yok. Modlamayla eklemek mümkün müdür İlgilerinizi bekliyorum.
Ana İşlemci:ALI 3602
Flash Bellek:4 MB
RAM:128 MB DDR
Kanal Hafızası:4000
Menü Dilleri:Türkçe, English, Deutsch, Français
DISEqC Uyumu:1.0 - 1.1 - 1.2 & 1.3
Görüntü Oranı:4:3, 16:9
Görüntü Boyutu:720x576, 1280X720, 1920X1080
TV Scart Çıkışları:1 FULL SCART
RCA Çıkışları:SPDIF(Coax)
Giriş Voltajı:AC 80-250V, 50/60 Hz
Koruma:AC , Fuse
Boyutlar:260x154x52

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sayın teraspy teraspy emmim hiremco titanx hd gold uydu cihazımın en son güncel yazılımı 2015 Bu cihazda TKGS yok. Modlamayla eklemek mümkün müdür İlgilerinizi bekliyorum.
Ana İşlemci:ALI 3602
Flash Bellek:4 MB
RAM:128 MB DDR
Kanal Hafızası:4000
Menü Dilleri:Türkçe, English, Deutsch, Français
DISEqC Uyumu:1.0 - 1.1 - 1.2 & 1.3
Görüntü Oranı:4:3, 16:9
Görüntü Boyutu:720x576, 1280X720, 1920X1080
TV Scart Çıkışları:1 FULL SCART
RCA Çıkışları:SPDIF(Coax)
Giriş Voltajı:AC 80-250V, 50/60 Hz
Koruma:AC , Fuse
Boyutlar:260x154x52

Ben elimdeki eski bir Ali işlemcili cihazda baya uğraşmıştım ,ama olmamıştı (İzmirde bir hurdacıdan almıştım:) ) Ali işlemcide zor bana göre.
Ama bu cihaz bende olsaydı mutlaka RS232 ile ne kadar Ali3602 işlemci yazılmı varsa denerdim :) (geriye dönmek şartıyla tabii)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri