Amstrad 117 HDPVR açılmama sorunu

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
yazılımını buraya link olarak ekle bakalım

inceledim montage işlemcili cihaz kurtarma metosu herhangi bir yazılımını usbye at ismini
flash.bin olarak değiştir usbyi tak cihaza cihazı fişe takarken menü tuşuna 6 defa arka arkaya bas tv ekranında
dont of yazısı gelince kumandayı bırak 20 saniyede cihaz auto başlayacak düzelecektir

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Başka bir forumdan alıntıdır;

NOT: YAZILIMINIZ (V) VERSİYONU İLE BAŞLIYORSA YÜKLEMENİZ İÇİN ÖNCE V.3.89A FİX DOSYASINI YÜKLEYİNİZ.

Yazılımı USB ile yükleyebilirsiniz.

Yazılım içeriği,
Güncellemeler
IDMAN TV Bissler güncellendi.
Türksat Frekans tablosu güncellendi.
Türksat kanal listesi güncellendi.
Digitürk EPG Türkçe font tablosu güncellendi.
USB medya altyazı kodları Türkçe seçili olarak ayarlandı.
TimeShift Kapalı olarak ayarlandı.
Ses seviyesi ayarı 100 adım olarak değiştirildi.
Tandberg 2.0 Eklendi Turksat 12460 H 20800 Fox paketi(FOX SİNEMA- FOX SPOR-NAT GEO BELGESEL KANALLARI AÇIKTIR)

Master kod: 9878
Emu açma/kapama: 9878
Key menüsünü görme: Kanal listesi üzeinde 0 (sıfır) Tuşuna basın

RS232 ile Yükleme: Loader açınız Com_Connection bölümünden Port seçip Open yapınız. Upg bölümüne gelip Project Type seçeneğini Sonata-DDR-2 olarak değiştirip Upg file bölümünden yazılımınızı seçip Start yapınız ve Adaptör fişini takınız yükleme bitene kadar fişinizi çekmeyiniz.

Tcom_1.98 loader ektedir.

Dosyalar;

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Başka bir forumdan alıntıdır;

NOT: YAZILIMINIZ (V) VERSİYONU İLE BAŞLIYORSA YÜKLEMENİZ İÇİN ÖNCE V.3.89A FİX DOSYASINI YÜKLEYİNİZ.

Yazılımı USB ile yükleyebilirsiniz.

Yazılım içeriği,
Güncellemeler
IDMAN TV Bissler güncellendi.
Türksat Frekans tablosu güncellendi.
Türksat kanal listesi güncellendi.
Digitürk EPG Türkçe font tablosu güncellendi.
USB medya altyazı kodları Türkçe seçili olarak ayarlandı.
TimeShift Kapalı olarak ayarlandı.
Ses seviyesi ayarı 100 adım olarak değiştirildi.
Tandberg 2.0 Eklendi Turksat 12460 H 20800 Fox paketi(FOX SİNEMA- FOX SPOR-NAT GEO BELGESEL KANALLARI AÇIKTIR)

Master kod: 9878
Emu açma/kapama: 9878
Key menüsünü görme: Kanal listesi üzeinde 0 (sıfır) Tuşuna basın

RS232 ile Yükleme: Loader açınız Com_Connection bölümünden Port seçip Open yapınız. Upg bölümüne gelip Project Type seçeneğini Sonata-DDR-2 olarak değiştirip Upg file bölümünden yazılımınızı seçip Start yapınız ve Adaptör fişini takınız yükleme bitene kadar fişinizi çekmeyiniz.

Tcom_1.98 loader ektedir.

Dosyalar;

Gerek yok buna ben her türlü yüklüyorum ?
İcone i 15 yükle keyfini çıkarsın diğer yazılımlarla maceraya gerek yok

C Çevrimdışı

cimit

Yeni Üye
20 May 2021
12
48
Gerek yok buna ben her türlü yüklüyorum ?
İcone i 15 yükle keyfini çıkarsın diğer yazılımlarla maceraya gerek yok
Üstad ben bunu i15 e dönüştürdüm ama 2 yıl vanila vermedi. Kendi içinde ne kadar varsa onunla devam ediyor. Süreyi uzatma şansı var mı?

C Çevrimdışı

cimit

Yeni Üye
20 May 2021
12
48
Redshare den dönüşütürürsen gelir vanilla da ne kaldıysa devam eder
Üstad amstrad 117 pwr yi rs 232 ile i15 e dönüştürdüm ancak vanilla vermedi. sizin dediğiniz redshare den dönüştürme işlemi Redline 220 de oluyor galiba ama başka bir forumda dönüştürenler SN hatası verdiğini ve vanilanın aktif olmadığını yazmışlar.

Son düzenleme:
digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Üstad amstrad 117 pwr yi rs 232 ile i15 e dönüştürdüm ancak vanilla vermedi. sizin dediğiniz redshare den dönüştürme işlemi Redline 220 de oluyor galiba ama başka bir forumda dönüştürenler SN hatası verdiğini ve vanilanın aktif olmadığını yazmışlar.
Redline m220 serisinin tamamında sn hatası vermez icone i15 atacaksın plus değil

B Çevrimdışı

brlmayk

Aktif Üye
4 Ara 2018
100
41
yazılımını buraya link olarak ekle bakalım

inceledim montage işlemcili cihaz kurtarma metosu herhangi bir yazılımını usbye at ismini
flash.bin olarak değiştir usbyi tak cihaza cihazı fişe takarken menü tuşuna 6 defa arka arkaya bas tv ekranında
dont of yazısı gelince kumandayı bırak 20 saniyede cihaz auto başlayacak düzelecektir

güzel abim valla ancak gördüm bu mesajınızı...
hepsini okudum utanmadın mı diye sorarsan utandım.:)
en kıa zamanda deneyip sizinle paylaşacağım...
çok teşekkür edrim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri