amazondan televizyon alınır mı 55inç televizyon tavsıyesı

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
merhaba arkadaşlar burda yardım almak baya zor televızyon alıcaktım ama tr dekı satıcılar pek ıyı degılmıs anladıgım kadarıyla urunun arkasında pek durmuyorlarmıs amazon sızce nasıl amazondan urun alırsam ve sorun cıkarsa dırek para ıadesı yapıyorlarmıs dogrumudur ve sızce amazondan alma gıbı sansım varken medıamarkt gıbı veya hepsıburadan alıyımmı ? 55 ınc televızyon tavsıyesı verıcek kımse yok mu neden kımse tavsıye vermıyor butcem max 7k kımse yardım etmıyor ben tavsıye vermem dıyor herkes formun adı tavsıye forum ama

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Marka tavsiyesi ile fikir tavsiyesi farklı şeyler onları karıştırmayın lütfen.

Bir marka tavsiye edildiğinde direkt olarak markaya yönlendirme yapılmış olur ticarete girer kimse de (Yaşandı bu konular) ileride ''Komisyon alıyorsun da ondan bunu öneriyorsun'' gibi atılan çamurlarla muhatap olmak istemiyor.

Forumda binlerce konuda bilgi verip balığı nasıl tutacağınızı göstermişiz, siz ise balığı tutup temizleyip pişirip size servis etmediğimiz için şikayet ediyorsunuz şu an :)

Bir teknoloji türü ile ilgili sizin profilinize uygun bir öneride bulunmak ile Direkt marka önermek arasındaki farkın anlaşılmaması nedeniyle bu sitemleri bu forum çok görmüş olsa da, işi ticarete döken alışılagelmiş forumlardan hiç olmadık hiç bir zaman da olmayacağız.

Aradığınız direkt olarak marka tavsiyesi ise yanlış yerdesiniz.

Ayrıca Amazondan televizyon alınır mı sorusunun cevabı

televizyon amazondan alınır Şeklindedir ;)

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Beğendiğiniz modellerini fiyatıyla yazarak size uygun olanları elbette yardımcı oluruz
Merhaba hocam odam 12mkare televizyonu tam karsidan izliyorum direk karsidan tek basima izliyorum android olmasi sart degil ama renklerin parlakligi ve 4k olmasi onemli renklerin parlakligi cok onemli benim icin sinema etkisi yaratsin istiyorum odamda buyuk bir televizyon tercih ediyorum 3metre uzakliktan izlicem biraz yukari takabilirim televizyonu duvarda 55-58 inch civari televizyon dusundum dedigim gibi parlaklik baya onemli cunku sinema etkisi yaratsin istiyorum renklerin soluk isiksiz olmasini istemem ambilight beni baya etkiliyor 7k max butcem var amazondan alicam televizyonu buyuk ihitmallen adem hocamizin son dedigi kelimeden sonra

Marka tavsiyesi ile fikir tavsiyesi farklı şeyler onları karıştırmayın lütfen.

Bir marka tavsiye edildiğinde direkt olarak markaya yönlendirme yapılmış olur ticarete girer kimse de (Yaşandı bu konular) ileride ''Komisyon alıyorsun da ondan bunu öneriyorsun'' gibi atılan çamurlarla muhatap olmak istemiyor.

Forumda binlerce konuda bilgi verip balığı nasıl tutacağınızı göstermişiz, siz ise balığı tutup temizleyip pişirip size servis etmediğimiz için şikayet ediyorsunuz şu an :)

Bir teknoloji türü ile ilgili sizin profilinize uygun bir öneride bulunmak ile Direkt marka önermek arasındaki farkın anlaşılmaması nedeniyle bu sitemleri bu forum çok görmüş olsa da, işi ticarete döken alışılagelmiş forumlardan hiç olmadık hiç bir zaman da olmayacağız.

Aradığınız direkt olarak marka tavsiyesi ise yanlış yerdesiniz.

Ayrıca Amazondan televizyon alınır mı sorusunun cevabı

televizyon amazondan alınır Şeklindedir ;)
Saolun hocam kusura bakmayin kimse bakmayinca birazcik gerildim panda panel ips panel va derken kayboldum iclerinde resmen.. 58 inc tvlerde 2 tane panel varmis galiba tam cozemedim renklerin canli olmasi icin parlakligi yuksek olmasini istiyorum tam karsidan izliyorum televizyonu panel tavsiyeniz varmidir acaba hocam

Ben amazondan aldım 1 ay iade garantisi var hatta geçen tablet aldım bir ay kullandım geri yolladım aldılar
Cok sagolun insallah amazondan alıcam teknik servis nasil oluyor ? Etkili servis gelmesin ???? teknik servis yerine

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,584
Merhaba hocam odam 12mkare televizyonu tam karsidan izliyorum direk karsidan tek basima izliyorum android olmasi sart degil ama renklerin parlakligi ve 4k olmasi onemli renklerin parlakligi cok onemli benim icin sinema etkisi yaratsin istiyorum odamda buyuk bir televizyon tercih ediyorum 3metre uzakliktan izlicem biraz yukari takabilirim televizyonu duvarda 55-58 inch civari televizyon dusundum dedigim gibi parlaklik baya onemli cunku sinema etkisi yaratsin istiyorum renklerin soluk isiksiz olmasini istemem ambilight beni baya etkiliyor 7k max butcem var amazondan alicam televizyonu buyuk ihitmallen adem hocamizin son dedigi kelimeden sonra

Saolun hocam kusura bakmayin kimse bakmayinca birazcik gerildim panda panel ips panel va derken kayboldum iclerinde resmen.. 58 inc tvlerde 2 tane panel varmis galiba tam cozemedim renklerin canli olmasi icin parlakligi yuksek olmasini istiyorum tam karsidan izliyorum televizyonu panel tavsiyeniz varmidir acaba hocam

Cok sagolun insallah amazondan alıcam teknik servis nasil oluyor ? Etkili servis gelmesin ???? teknik servis yerine
ambilight İstiyorsaniz Philips modellerine bakarsınız.
2020-2021
Pus8505-pus8506
Pus7805-pus7906
Bunların 55 ve 65 incleri IPS
58 inç leri tummarkalarda olduğu gibi Va olur. Yazdiklarinizdan anladığım kadarı Va istiyorsunuz Bumodelleri araştırın fiyatlarını.
58pus8505-8506 ambilight ve film için olur

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ambilight İstiyorsaniz Philips modellerine bakarsınız.
2020-2021
Pus8505-pus8506
Pus7805-pus7906
Bunların 55 ve 65 incleri IPS
58 inç leri tummarkalarda olduğu gibi Va olur. Yazdiklarinizdan anladığım kadarı Va istiyorsunuz Bumodelleri araştırın fiyatlarını.
58pus8505-8506 ambilight ve film için olur
Merhaba hocam butun 58incler va panel diyebilirmiyiz bide panda ne oluyor ? 58 incte 2 tne panel uretici varmis galiba oylemiydi panda neydi tam bilmiyorumda bi tane daha vardi

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,584
Merhaba hocam butun 58incler va panel diyebilirmiyiz bide panda ne oluyor ? 58 incte 2 tne panel uretici varmis galiba oylemiydi panda neydi tam bilmiyorumda bi tane daha vardi
Evet.hepsi Va olur. Panda csot chot LG auo hkc vb... Bunlar panel üretici firmalardır Va panel IPS panel üretirler. Aldıkları lisansla.
Yani bu iş Çinli tawain Koreli lerde yapımı .tüm markalar hepsi bu fabrikalardan alır modellere inclere göre TV üretir. Büyük markalarda dahil.

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Evet.hepsi Va olur. Panda csot chot LG auo hkc vb... Bunlar panel üretici firmalardır Va panel IPS panel üretirler. Aldıkları lisansla.
Yani bu iş Çinli tawain Koreli lerde yapımı .tüm markalar hepsi bu fabrikalardan alır modellere inclere göre TV üretir. Büyük markalarda dahil.
Peki hocam cok saolun va panel alicam hocam ambilight ozelligi mi box veya chromcast taksam bile calisiyor mu veya mesela bilgisayara baglasamda ?

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tabi çalışır. Bu TV nin özelliği haricinde ne taksan ambilight calisir
Anladim hocam cok yardimci oldunuz tek sorum kaldi ipsler cok benziyor bi nebze hepsi birbirine ozellik olarak ama malesef va lar kendi icinde cok farklilar yani adem hocamizin videolarinda gordum bitmeyen tartisma adli videoda yani siyahta cok iyi kesin va alicam ama uretici firma bu konuda baya onemli anladigim kadariyla va panelde philips hangi firmadan va panel aldigini veya toshiba nin 58 inc olan modeli hangi firmadan va aliyor ogrenebiliyormuyuz bu va paneli en iyi ureten firma hangisi ve mesela lg televizyonlarinda samsung panel takiyor mu garip bir soru ama boyle seyler oluyor mu panel ureticilerinde kendi panelini takmama gibi bir durum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri