Amazon Türkiye açılışı yakın mı?

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Bununla ilgili hazırlıklar yapılıyor fakat açılış zamanı belli değil. Ben yine de bekleme taraftarıyım, şurada gördüğüm bir karşılaştırma sitesinde, daha önce böyle bir şey yoktu. Ben görmedim daha doğrusu, açılışın yakın olacağının habercisi olabilir. Alacağım bir kaç ürün var, kulaklık, gamepad, belki tv:polis

Bu arada 16 Temmuz'da Amazon Prime indirimleri var, 30 gün ücretsiz deneme üyeliği yapabilirsiniz. İndirimlere göre hareket edin bence, baktınız ilginizi çeken bir şey yok, Black Friday indirim günlerini bekleyin, yılbaşına doğru çılgın indirimler var.

Bu arada Amazon'u kınıyorum, kargo ücreti de ilave ediyorlar artık. Bir ara ne güzel 30 euro üzeri kargo ücreti almıyordu. Belki prme day gününde almaz, ama kesin değil, deneyip buraya yazarım unutmaz isem.

amazon.png

Y Çevrimdışı

yusufyaman

Yeni Üye
1 Tem 2018
14
41
s.a arkadaşlar hayırlı akşamlar bu amazon dediginiz sitede led tv ler türkiyeye göre ucuz gördüm sanırım televizyon alınırmı tavsiye edermisiniz

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Amazon acilsa da digerlerinden farki olacagini dusunmuyorum.

Turkiyede urunler gayet ucuz. Pahali hale getiren vergiler.
Normal seyrinde diğer sitelerden çok farkı olmaz tabi ki. Fakat prime günleri ve yılbaşına yakın Black friday ile Amazon farkını ortaya koyacaktir. Bize de o günler lazım zaten.+ olarak Eğer degismediyse Amazon Müşteri hizmetleri, Türkiye deki benim diyen firmaya 10 basar. Bir ürünün sadece satışinin önemli olduğunu değil, satış sonrası desteğin de nasıl olması gerektiginin dersini verecektir.

Fakat göreceksiniz, bizim insanımızdan bazıları bunu çok suistimal edecektir. Kendi çıkarları için kullanacaktir.

Hem ciddi bir oyuncunun piyasaya girmesi, Diğer firmalarinda kendini gözden geçirmesi adına bize yarar sağlayacaktır.

Rekabet iyidir.

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Normal seyrinde diğer sitelerden çok farkı olmaz tabi ki. Fakat prime günleri ve yılbaşına yakın Black friday ile Amazon farkını ortaya koyacaktir. Bize de o günler lazım zaten.+ olarak Eğer degismediyse Amazon Müşteri hizmetleri, Türkiye deki benim diyen firmaya 10 basar. Bir ürünün sadece satışinin önemli olduğunu değil, satış sonrası ddesteğin de nasıl olması gerektiginin dersini verecektir.

Hem ciddi bir oyuncunun piyasaya girmesi, Diğer firmalarinda kendini gözden geçirmesi adına bize yarar sağlayacaktır.

Rekabet iyidir.

Birtakım teknoloji mağazalarının arasında yaptığı skandal yazışmaların ortaya çıktığından haberiniz vardır.
Öyle bir rekabet anlayışına sahip firmaların amazona nefes aldıracağını zannetmiyorum.
Fazla ümitlenmeyin derim.

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Birtakım teknoloji mağazalarının arasında yaptığı skandal yazışmaların ortaya çıktığından haberiniz vardır.
Öyle bir rekabet anlayışına sahip firmaların amazona nefes aldıracağını zannetmiyorum.
Fazla ümitlenmeyin derim.
Gerçekten haberim yok Umut Barış Umut Barış link atar mısın, Eve geçince hangi firma veya firmalar bakayım. Yeni mi bu olay?

Geri
Üst Alt