Amazon Prime vs Netflix: Hangisi Daha İyi?

OKANTÜRK Çevrimdışı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
150
48
Netflix sunduğu binlerce dizi ve film ile birlikte gerçekten güçlü bir platform olarak öne çıkıyor. Öte taraftan Amazon Prime da hızla genişleyen içerik kütüphanesine ek olarak sunduğu alışveriş fırsatları ve iddialı fiyatlandırma ile birlikte gerçek bir rekabetin önünü açmış oluyor.

1- Fiyat : Amazon Prime
2- Platform Desteği : Netflix
3- İçerik Kütüphanesi : Netflix
4- Ekstralar : Amazon Prime

Sonuç

Netflix'in diğer video akış hizmetlerinden daha fazla aboneye sahip olmasının önemli bir nedeni var: Çok geniş bir içerik kütüphanesi.
Bu, filmleri ve dizileri reklamsız olarak izlemenin harika bir yolu ve şirketin orijinal içeriklere yönelik geniş yatırımları her zaman izlemeye değer bir şeyler olduğunu gösteriyor. Eğer seçim yapmakta zorlanmaya devam ediyorsanız her ikisini de tavsiye edebiliriz. Bu tip günlerde birden fazla akış hizmetine sahip olmak oldukça normal bir durumdur ve oturma odanızda harika bir eğlence deneyimi yaşayacağınızı işaret eder.

Daha geniş analiz için bakınız:

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Dizi-Film izlemek için şu an Amazon Prime gerek yok. alt yazı ve dublaj olaylarını genişletsin belki ileri de deneyebiliriz. Vestel kumandaya prime tuşu koymuş ne işime yarıyacak diyordum ben :)

Amazon videolardan önce yurt dışındaki gibi kendi ürünleri getirsin satsın bizde. Tablet tv stick telefon gibi

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Fiyat avantajı çok içerik olarak gelişir ve fiyat sabit kalırsa değer.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Biraz önce ücretsiz 1 aylık deneme aldım, Amazon da ilk başta görüntüde bozulmalar oldu ama sonra düzeldi fakat dil seçeneği olsun alt yazı olsun Türkçe desteği Netflix de daha çok bu nedenle Amazon dan vaz geçeceğim ☺️

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri