Amazon 6 Ay Ücretsiz Prime Kampanyası

F Çevrimdışı

Frenzy 

Süper Üye
11 Mar 2019
505
41

Bu sayfaya girip, sayfanın solunda açılan kodu kopyalıyor, daha sayfanın başındaki 'hediyeni kullan' linkine tıklıyoruz. Bizi Amazon giriş sayfasına yönlendiriyor. Giriş yaptıktan sonra açılan ekranda kopyaladığımız kodu giriyoruz ve 6 aylık prime üyeliği veriyor. Hazırda prime olsanız bile işe yarıyor. Mayıs 2024'e kadar prime üyesi oluyorsunuz.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
‘AMAZON PRIME 6 AYLIK ÜYELİK HEDİYE’ KAMPANYA KOŞULLARI

‘AMAZON PRIME 6 AYLIK ÜYELİK HEDİYE’ Kampanyası, 31.10.2023 tarihine kadar geçerlidir, Kampanya, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi tarafından ithal edilen, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktalarından Galaxy akıllı telefon modellerinden birini satın alıp etkinleştiren ve kampanya şartlarını sağlayan katılımcılar için geçerlidir.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
‘AMAZON PRIME 6 AYLIK ÜYELİK HEDİYE’ KAMPANYA KOŞULLARI

‘AMAZON PRIME 6 AYLIK ÜYELİK HEDİYE’ Kampanyası, 31.10.2023 tarihine kadar geçerlidir, Kampanya, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi tarafından ithal edilen, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktalarından Galaxy akıllı telefon modellerinden birini satın alıp etkinleştiren ve kampanya şartlarını sağlayan katılımcılar için geçerlidir.

Linkin e-postayla iletildiğini de bildirmişler. Muhtemelen kontrol v.b. aşamasında açık kaldı. :)

F Çevrimdışı

Frenzy 

Süper Üye
11 Mar 2019
505
41
Sistemsel bir hata da olabilir, bilmiyorum. Ama ben dahil çok kişi faydalandı.

Screenshot_20231123_180134_Amazon-Shopping.jpg
Screenshot_20231123_180054_Amazon-Shopping.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
sağ tık bağlantı yolunu kopyala yapsak olmaz mı :hih
Bağlantıda bir sorun yokta kampanya sayfası tarayıcı imzasına bakıyor. Mobil tarayıcıda masaüstü modda açsan bile geçersiz istek hatasına düşüyor.

Tüm üyelerden özür dilerim. İyice çorba ettim. Benim reklam engelleme ayarlarımdan dolayı sayfanın solunda talep kodu görünmüyor olabilir. Ama genel olarak masaüstü sistemde edge tarayıcıda sayfa açılıyor.

Kurcukladım sayfayı ama claimcode tetiklemesiyle ilgili birşey bulamadım. Bana göstermiyor talep kodunu. :haha

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt