Aliexpress Yıldönümü İndirim Fırsatları $10'a Varan İndirimler

A Çevrimdışı

anlatbakim

Yeni Üye
21 Şub 2019
15
34
Aliexpress’in kuruluş yıl dönümü sebebiyle özel indirim fırsatları yayımlamaya başladı. Yeni üyelere özel indirimler sürekli devam etse de. Toplayabileceğiniz kuponlarla istediğiniz ürünleri $5 indirimden başlayan fırsatlarla daha ucuza alabilirsiniz. Aşağıda 4 adet özel kupon mevcut. Bu kuponlar belli aralıklarla yenileniyor. Eğer bittiyse üzülmeyin tekrar tekrar deneyin. Örneğin ben mi band 3 alıcam ve genelde 25 dolar civarı. 28 Martta başlayacak indirimlerle mi band 3’ü 5 Dolar indirim kuponuyla 20 dolara almayı planlıyorum.

Alacağınız ürünleri sepete ekleyerek Satın Al dedikten sonra otomatik olarak düşen indirimleri görebilirsiniz. Özel indirim kodu da düşerse yarın yayımlayacağım.Umarım işinize yarar.

İndirimler 28 Martta başlayıp 1 Nisana kadar sürecek. Kupon toplama sayfalarına aşağıdaki yazılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

juxbox Çevrimdışı

juxbox 

Aktif Üye
9 Tem 2018
153
42
Duyduguma göre ne gelirse gelsin vergi çıkıyormuş şu anda bilgisi olan arkadaşlar varmı acaba ?

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
devlet artık yurtdışından gelen mektupdanda vergi alıyor (takip numarası olmayan kargo)
aliexpress-vergi.jpg

A Çevrimdışı

anlatbakim

Yeni Üye
21 Şub 2019
15
34
Duyduguma göre ne gelirse gelsin vergi çıkıyormuş şu anda bilgisi olan arkadaşlar varmı acaba ?

Tam olarak öyle değil. Normalde gümrük vergisi 22 Euro. Ekonomi bakanının açıklamasından sonra öyle bir algı oluştu. 22 Euro altı ürünlerde eğer inceleyen memur süphelenir ve paketi açarsa açma kapama bedeli gibi bir şey alınıyor. Açıklamadan sonra 10a yakın kargom geldi. Hiç birinde 5 liralık vergiden ödemedim. Ben satıcıya ne olduğunu detaylı yazmasını istediğim için böyle geliyor olabilir.

Ama 22 euro altı kesin vergi çıkmaz diyemem. 5 liralık vergi açıklamadan önce de uygulanan bir yöntemdi. Yani tamamen gümrük memurunun keyfine ve şansınıza bağlı :)

Y Çevrimdışı

yasinc 

Aktif Üye
27 Mar 2019
53
29
Önce alıştırırlar sonra bu 5 tl vegi olur 50 tl sonumuz hayır olsun :) 20 gün önce telefon kablosu almıştım 2 adet bugun yarın gelir bakalım ne olacak :)

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
tıpkı pasaport kayıt harcı gibi, 2009 da ilk getirdiğimi telefonumu pasaportuma harç ücreti olmadan sadece Turkcell bayiisine 5 tl işlem ücreti ödeyerek kaydettirdim daha sonra harç koydular 120 TL derken 2018 yılında oldu 500 Tl + pasaport sahibine verilen 200 Tl, bu posta işini de ona çevirecekler görürsünüz.

A Çevrimdışı

anlatbakim

Yeni Üye
21 Şub 2019
15
34
tıpkı pasaport kayıt harcı gibi, 2009 da ilk getirdiğimi telefonumu pasaportuma harç ücreti olmadan sadece Turkcell bayiisine 5 tl işlem ücreti ödeyerek kaydettirdim daha sonra harç koydular 120 TL derken 2018 yılında oldu 500 Tl + pasaport sahibine verilen 200 Tl, bu posta işini de ona çevirecekler görürsünüz.

Olabilir valla. Vergi daha güzel kazandırıyor :) Hem de hiç uğraşmadan paket açarak

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
Olabilir valla. Vergi daha güzel kazandırıyor :sirit Hem de hiç uğraşmadan paket açarak
bu sebeple, posta ile değilde yurtdışına giden veya oradan gelen arkadaş eş dost vasıtaası ile getirtirseniz daha iyi olur en azından imei işini burada bir şekilde halledersiniz,. zaten eskisi gibi yurtdışı fiyatları da çok cazip değil artık, bir iki model dışında. ona da değer mi bilmem.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
1 saat önce aldığım 22 dolarlık ürünü 17 dolara düşürmüşler. hep böyle oluyor ne zaman birşey alsam biraz sonra indirime giriyor telefondada aynısı olmuştu

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Hesabınızın güvenliğini korumak için lütfen oturum açmak için başka bir cihaz kullanın.50

diyor ne yapmak gerekli acaba ?

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
1 saat önce aldığım 22 dolarlık ürünü 17 dolara düşürmüşler. hep böyle oluyor ne zaman birşey alsam biraz sonra indirime giriyor telefondada aynısı olmuştu
iptal edip indirimli fiyattan tekrar al
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hesabınızın güvenliğini korumak için lütfen oturum açmak için başka bir cihaz kullanın.50

diyor ne yapmak gerekli acaba ?
cihazın rootlu veya hackli mi acaba?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
iptal edip indirimli fiyattan tekrar al
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

cihazın rootlu veya hackli mi acaba?
bilgisayardan da aynı hatayı verdi hocam.eşimn telefondan girdim kupon yüklendi.2. ye hesap açmaya çalıştığınız da ip cokies taraması yapıyor AliExpress.

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
bilgisayardan da aynı hatayı verdi hocam.eşimn telefondan girdim kupon yüklendi.2. ye hesap açmaya çalıştığınız da ip cokies taraması yapıyor AliExpress.
o zaman hata veren bilgisayarda veya telefondaki çerezleri boşaltıp temizleyip, tekrardan girin, eski çerezlerden okuma yapmaya çalıştığı için bu tarz hataları verebilirler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt