Aliexpress den kalem alinir mi?

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Arkadaşlar note 8 kalemimi ikinci kez kirmiş durumdayim.en son samsungdan almiştim 150 tl bayağa pahaliydi.şimdi aliexpresste gördüm 12 tl falan yaziyor.acaba orjinalmi? Daha önce n11 de yari fiyatina almistim hoşuma gitmeyip iade etmistin.birde bu sipariş bana kac günde ulaşir,iadesi nasil oluyor?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Muhtemelen Yan sanayidir kardeşim 12 Tl Yazıyorda Vergi Damga Felan derken 40 Tl yi Bulur onun sana gelişi Link atarmısın bir inceleme yapalım Yurt Dışı Siparişleri Sadece Dünyanın EN EN EN Berbat Şirketi PTT yapıyor oda 60 günde falan gelir.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Damat vergisi dahil 30 lirayı bulur. Daha önce iade ettiğin ürün kalitesindedir muhtemelen... Orijinal ürün olmaz o fiyatlara. Beklentini karşılamaz belki ama fiyatına göre bu durum normal.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Muhtemelen Yan sanayidir kardeşim 12 Tl Yazıyorda Vergi Damga Felan derken 40 Tl yi Bulur onun sana gelişi Link atarmısın bir inceleme yapalım Yurt Dışı Siparişleri Sadece Dünyanın EN EN EN Berbat Şirketi PTT yapıyor oda 60 günde falan gelir.

Çinden geliyormuş.ptt kargo zaten yurtici gönderileri 1 haftada geliyor.üstelik adrese teslim yapmiyor

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Damat vergisi dahil 30 lirayı bulur. Daha önce iade ettiğin ürün kalitesindedir muhtemelen... Orijinal ürün olmaz o fiyatlara. Beklentini karşılamaz belki ama fiyatına göre bu durum normal.
30-40 tl birsey degilde keşke iyi olsa
1 sene once orjinali 150 tl aldim.samsung arafim online shopta yok.şimdi en az 200 tl vardir.bir tane kalem bu kadar cok pahali olurmu.şimdi kalemede alistim o olmadan klavye kullanamiyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yapması lazım İşleri bu ya adamların
Daha 1 ay önce n11 den siparıs verdim.adreste bulunamadi diye subeden teslim alin şeklinde mesaj atti.subeye gitsem buradaki tek kişi calisiyor.uzun kuyruk var.gecen 1 saat sira bekledim.bu sefer gidip almadim.iade icin de 10 gun bekletip geri yolladilar.satici da iade olmadan parami geri yollamiyor.1 ay bekledim nihayet geri odeme yaptilar

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Gitti gidiyordan almanızı tavsiye ederim çünkü aynı hesaba çıkacak hemen hemen arkadaş yukarda link paylaşmış zaten Ptt ye gelecek olursak Kusura bakmasın kimse ama Dünyanın En adi şerefsiz Şirketlerinden birisi benim kargom 10 güne yakın şubede bekledi dağıtım gününde dağıtıma çıkacak diye aramaktan hal oldum şikayet edecem dersen bile adamların umrunda değil sanki arkalarını kollayan birileri var gibi Bütün Kargo Şirketleri Yazılan adrese kargoları götürmek zorunda EŞŞEK GİBİ Hem işleri bu 1 gelir 2 gelir evde kimse yok o ayrı mesele Ali Expresee gelecek olursak 3 yıl önce milyarlarca alışveriş yaptım 1 tanesi gümrükten geçmedi Yaralıyıcı Silah Diye Yazmışlar halbuki alakası yok tornavida takımı istedim cüzdan şeklinde fiyatlar uygun orda ama domestos abimin dediği gibi damat Vergisi vs aynı hesaba çıkar bide bu kadar süre beklemeye değmez.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Alınır tabi Beyza Hanım. Şunu da inceyebilirsiniz.

Daha önce n11 den yaklasik bu fiyata almistim.ama orjinal değildi.kalem ucu çok sertti ve daha telefon ekranina dikunmadan kendiliginden hareket ediyordu iade ettim.bu yüzden tekrar almakta tereddüt ediyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Gitti gidiyordan almanızı tavsiye ederim çünkü aynı hesaba çıkacak hemen hemen arkadaş yukarda link paylaşmış zaten Ptt ye gelecek olursak Kusura bakmasın kimse ama Dünyanın En adi şerefsiz Şirketlerinden birisi benim kargom 10 güne yakın şubede bekledi dağıtım gününde dağıtıma çıkacak diye aramaktan hal oldum şikayet edecem dersen bile adamların umrunda değil sanki arkalarını kollayan birileri var gibi Bütün Kargo Şirketleri Yazılan adrese kargoları götürmek zorunda EŞŞEK GİBİ Hem işleri bu 1 gelir 2 gelir evde kimse yok o ayrı mesele Ali Expresee gelecek olursak 3 yıl önce milyarlarca alışveriş yaptım 1 tanesi gümrükten geçmedi Yaralıyıcı Silah Diye Yazmışlar halbuki alakası yok tornavida takımı istedim cüzdan şeklinde fiyatlar uygun orda ama domestos abimin dediği gibi damat Vergisi vs aynı hesaba çıkar bide bu kadar süre beklemeye değmez.
Saticiyla alakali durum .satici ilgilenirse sıkinti olmuyor.aras,yurtiçi,sürat,mng,ptt bunlarla hep sorun yaşadim.birtek ups ile fazla sorun olmadi.bunda da bir defasinda getirmek istemedi,satici ilgilenince bölge müdurlügü kargonu teslim aldinmi diye benimle iletisime gecmisti ve digerlerine göre de 1-2 gün gec ulastiriyor.sadece 1 tane dagitim merkezleri var.araclarida ayni askeri araç gibi.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri