Akvaryum Almak İstiyorum Nelere Dikkat Etmeliyim?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Cok fazla emek var birakıp biryere bile gidemiyorum desem yeridir.

soner Çevrimdışı

soner

Aktif Üye
4 Tem 2018
68
Benimde bir nano birde 400lt lik chiclid akvaryumum var..bir kaç imparator türü ve karma chiclid besliyorum.İmkanım olsa da sizin gibi bir hobihanem olsa ev halkı dırdırı evsahibi dırdırı çekmesem Sota Sota

soner Çevrimdışı

soner

Aktif Üye
4 Tem 2018
68
A Ado hocam tank biraz büyük olunca(400lt+dekor) taşar mı zemin çöker mi parkeler batar mı diye sorması bile moral bozuyor.Bazı durumlarda vurdumduymaz olunmalı sanırım

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado hocam tank biraz büyük olunca(400lt+dekor) taşar mı zemin çöker mi parkeler batar mı diye sorması bile moral bozuyor.Bazı durumlarda vurdumduymaz olunmalı sanırım
Hmmmm parke konusunda bir şey diyemiyorum lakin sizin de direkt olarak parke üstüne koymuş olacağınızı düşünmüyorum, en azından ayakların altından yumuşatıcı ve/veya gücü dağıtıcı unsurlar vardır mutlaka. :ok

vardır değil mi? :alala

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Depreme Dayanaklı Bır Yapı m2 Basına 400kg Tasır

Parkeden Korkmana Gerek Yok Tasır. Onlem Almak Istıyorsan Mobılyaı Bacakların Ustune Degılde Yere Dogrudan Koy Altına Yuksek Dansıte XPS Kopur Yerlestır Plaka Halınde Sıfır Sıkıntı :ok

soner Çevrimdışı

soner

Aktif Üye
4 Tem 2018
68
Sota Sota hocam akvaryuumlu haliyle 4.yılım evde çökme akma parkede şişme olmadı şükür ama işte evsahibimiz haklı olarak korku yaşıyor...Kendi evime çıkmak nasip olursa 180*60*60 boyutlarında bir tank hayalim var nasip olursa.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Bızım Ev Mustakıl Toplam 10 kolon Var

6 Kolonun Arasına Konumlandırdım Tum Setlerı

6 Set + 1 tonluk Dınlendırmek Tankı

Toplam Agırlık. 7.5ton Cıvarında.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri