Akılsız TV almak mantıklı mı?

B Çevrimdışı

Byseus

Yeni Üye
13 Eki 2020
19
35
Herkese merhaba.

Kaliteli akıllı android smart tvler bayağı yüksek fiyatlarda ulaşamıyoruz. Günümüz ortalama fiyatlarında olan tvler ise yeterli performans vermiyor evet android oluyor ama kasıntı işlem yapıyor. Ben sunny 32 inç televizyon kullanıyorum akılsız, az daha kaliteli görüntüye biraz daha büyük ekrana geçmek istiyorum. Mi box 4k kutu kullandığım için yine akılsız ama güzel bir görüntüsü olan hızlı kanal değişen bir tv istiyorum. İş görür mü bilmiyorum ONVO 40200 model var yaklaşık 3000 fiyatı siz ne dersiniz. Tavsiye edeceğiniz en düşük 40 ve üzeri tv akılsız önerir misiniz?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,836
Açıkçası güzel görüntü de para ile orantılı maalesef.
Tabi sizin beklentiniz de önemli.
Harici bir cihaz dahili bir sisteme göre daha iyi çalışır.
İyi performanslı smart TV'ler iyi paraya satılıyor.
Bahsettiğiniz TV'yi bir yerde görüp izleme şansınız varsa bakıp öyle karar verin derim.
Onvo, Sunny, Axen gibi firmalardan beklentiniz yüksek olmasın.
Şu anki kur ile 3000'e giriş seviyesi olur en fazla.
Bütçeyi artırabiliyorsanız Vestel'in markalarına bakın derim. (Hi-Level, Toshiba, SEG, Techwood gibi)
IPS panel olanlarına.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Şu ara mesela 50UM54U veya 55DM54U modeli ile RealMe Stick Android (Google TV) kombinasyonu bana çok güzel geliyor.
Akılsız tv almak yerine akıllı ucuz tv almak ama güvencesi olması bana göre daha güzel. 3 Yıl vestel garantili MB180E anakartlı smart televizyon 5000tl (50'')
RealMe Stick 4K Google TV de 1000tl (999tl)
''6000tl ye çift akıllı tv alır yoluma bakarım, ileride tv yi satsam bile stick bende kalır hangi tv ye taksam android olur'' fikri de düşünülebilir.

Geri
Üst Alt