Aile hekiminden randevu almak?

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
aile hekiminden randevu alamıyorum. bir süredir değil, çok uzun zamandır böyle. ama randevusuz , sıraya girip muayene olmak için beklerken, randevulu gelenlere şahit oluyorum. nedir bu işin sırrı? kim bu randevu alabilenler? bilen varsa merakımı gidersin lütfen.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
ben geçen ay 2 kere aldım mhrs randevu sisteminden sorunsuz alındı.belki şimdi tam hastalık zamanı dolu olabilir.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sistemde sıkıntı oluyor hemşire danışma vs söyle.Senin bilgilerini sistem üzerinden güncellesinler bi hastane bana randevu vermiyordu aradım hastaneyi baktılar güncelleme yaptılar sonra randevu alabildim.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
neyi güncellediniz?
Evdeki başka biri üzerine hastane randevu veriyordu sistem bana vermiyordu. Terslik olduğu belliydi aradım durumu anlattım sonra düzelttiler öyle randevu aldım. Sizdeki durumda öyle olabilir. Sorun varsa düzeltiyorlar.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
Evdeki başka biri üzerine hastane randevu veriyordu sistem bana vermiyordu. Terslik olduğu belliydi aradım durumu anlattım sonra düzelttiler öyle randevu aldım. Sizdeki durumda öyle olabilir. Sorun varsa düzeltiyorlar.
önceden alabiliyordum, şimdi vermiyor. dediğiniz gibi bir sorayım bakalım. teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri