Ağaç kesme motoru tavsiyesi.

dtyakup

Bronz Üye
Nerede oturuyorsun ,il olarak yani ,oradaki satıcıları da mutlaka gez,hırdavatçıları da gez fiyat al bence ,internetten alman şart değil :ok
Ben manisadayım babam gümüşhanede . Benim fırsatım olmaz ama babam bir dolaşabilir . Fiyat uygunsa alabilir belki

sanko86 

Bilgi Paylaştıkça Güzel
Platin Üye
Amcam uzun yıllardır zomax kullanır.Genel olarak büyük ağaçlar dışında amatör olarak gayet iş görüyor.İçinde yağlı benzin bırakırsanız çalışması zor oluyor.

dtyakup

Bronz Üye
Amcam uzun yıllardır zomax kullanır.Genel olarak büyük ağaçlar dışında amatör olarak gayet iş görüyor.İçinde yağlı benzin bırakırsanız çalışması zor oluyor.
Einhell 2040 ile zomax 5030 arasında seçim yapacağım sanki .
A101 takip et stok kalmamış ucuzlarından al işinizi fazlasıyla görecektir

Piranha bana hiç güven vermiyor açıkçası:hmm

Son düzenleme:

sanko86 

Bilgi Paylaştıkça Güzel
Platin Üye
Aldıktan sonra değerli görüşlerinizi bekliyoruz.Zomax servis olarak ta daha yaygım gibi.

dtyakup

Bronz Üye
En son zomax 4010 a karar verdim ama peder beni beklemeden ikinci el stihl almış bile. Hangi modeli aldın kaç diş pala uzunluğu ne diyorum bilmiyorum ben model filan diyo :sirit . Kardeşimden fotoğrafını istedim ms 170 almış. Allah'tan orijinale benziyor çakma değil.

Kendi standartlarıma göre hızlı karar vermiştim halbuki; 1 hafta bile olmadı daha. Bu uzun uzun düşünme taşınma işi herkese göre değil anlaşılan.:sirit

Son düzenleme:

carinasimit

Yeni Üye
Zomax 5030 alabilirsin, iyidir. Bizde var.Fiyat 1200 civarı...
Hayırlı olsun almışsınız zaten 😊