Teraspy & Teknovest & By_Trol Cevaplıyor

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Arkadaşlar Merhaba;

EDİT: Forumun gelişen yapısı nedeniyle bu başlık altında cevap verenlerin isimleri revize edilmiştir

Bu konuyu açma gereği duydum zira son zamanlarda gerek benim yoğunluğumdan ve gerekse forumuzun maşallah yoğunluğundan dolayı bazı soruları kaçırdığımı fark ettim.

Sonrasında fark edip bazı kardeşlerimize geç de olsa cevap döndüğümde ise ''Abi bir kusur işledim de ondan yazmıyorsun sandım''' gibi cümleler duydum ve üzüldüm, bu nedenle hem sizleri üzmemek hem de normal konularda kaçırdığım sorular olursa buradan görebilmek adına bu konuyu açtım ve yularıya tutturacağım.

Sizlerden ÖNEMLİ ricam ise şu dur.

Lütfen ve yine lütfen forumdaki normal akışa devam edelim, yani olması gereken soruları olması gereken başlıklar altına yazalım ve ben yine oradan cevaplayayım, Ancak ola ki bir soruyu kaçırdıysam veya yoğunluk nedeniyle atladıysam o zaman bu konuya yazınız. Bunun için de sizlerle ortak bir süre belirleyebiliriz, Mesela 24 saat boyunca cevap vermemişsem veya 2 gün boyunca cevap vermemişsem buraya yazmak gibi.

Bunlar dışında @sahin50 Kardeşimizin durumunda olduğu gibi VESTEL den arayıp bir teklifte bulundular ve acil cevap dönmeniz gereken durumlar var ve bana bir türlü ulaşamadıysanız yine bu konuyu da kullanabilirsiniz.

Bu güne kadarki gecikmelerimden ötürü hepinizden özür diler, bundan sonraki süreçte daha hızlı ilerleyebilmek adına desteğinizi rica ederim.

Sevgi Saygı Selam ile :ok

Moderatör tarafında düzenlendi:
K Çevrimdışı

kadem444

Yeni Üye
27 Nis 2018
26
42
42 pf 9060 vestel tv için yazılım varmı bu tvlere destek olacakmıvede tvnin smart bölümünde puhutv blutv uygulamaları olacakmı acaba . anakart mb90

C Çevrimdışı

chetyner

Aktif Üye
25 May 2018
61
40
Merhaba A Ado abi bende bimden JVC 50 inç tv aldım. Tv çok güzel özellik ve fiyat açısından ama bu panel tipi bana uygun değilmiş. Yandan bakınca çok rahatsız ediyor. Hemde tvde 8 e yakın ölü piksel çıktı şimdi değişim olucak. Ben yeni tv yi iade etmek istiyorum. İPS paneli bir tv alıcam. Sizn tavsiye edeceğiniz 49-55 inç arası 4k veya full HD smart özellikli bir tv ne önerirsiniz. (birde servisten tv değişiminde başka cihaz önermişler bir arkadaşa. Eğer öyle bir teklif gelirse o zaman ayrı rahatsız edicem sizi)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
42 pf 9060 vestel tv için yazılım varmı bu tvlere destek olacakmıvede tvnin smart bölümünde puhutv blutv uygulamaları olacakmı acaba . anakart mb90
MB9X serisinde artık güncelleme gelmez. Diğer taleplerinizi ise o tv nin donanımsal durumu maalesef kaldırmaz. (yazılımı geliştirmek gerekir, yazılım boyutu büyüdüğünde tv çöküyor) :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba A Ado abi bende bimden JVC 50 inç tv aldım. Tv çok güzel özellik ve fiyat açısından ama bu panel tipi bana uygun değilmiş. Yandan bakınca çok rahatsız ediyor. Hemde tvde 8 e yakın ölü piksel çıktı şimdi değişim olucak. Ben yeni tv yi iade etmek istiyorum. İPS paneli bir tv alıcam. Sizn tavsiye edeceğiniz 49-55 inç arası 4k veya full HD smart özellikli bir tv ne önerirsiniz. (birde servisten tv değişiminde başka cihaz önermişler bir arkadaşa. Eğer öyle bir teklif gelirse o zaman ayrı rahatsız edicem sizi)

Pixel harici HD yayınlardan memnunmuydunuz? (Ona göre model bakacağım size)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Direk karşıdan bakınca evet güzeldi ama yandan bakınca hiçte memnun eden bir görüntü göremiyorum hocam.

Yok bu sefer kıstasım o değil.

4K mı FHD mi bakayım o nedenle 4K tv deki HD yayınları beğenip beğenmediğini sormuştum :ok

Bu durumda size IPS panelli 4K bakabilirim, eğer HD yayın performansını da beğenmediyseniz FHD bakacağım :ok

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
236
A Ado abi bu mb130 noneconnect lerdee hiç bir gelişme yok değil mi? en azından görüntü anlamında bisiler yapabiliyorsalar yapsalardi. :)

A Çevrimdışı

atlas54

Aktif Üye
23 Eki 2017
133
Ado hocam full yazılım konusuna bakabilir misin rica etsem tv de sorunlar can sıkıyor artık. Birde sonu 00001 diye bitiyor acaba revize ürün mü yazılım desteği verebilir misin değişimden gelmişti tv.

C Çevrimdışı

chetyner

Aktif Üye
25 May 2018
61
40
Yok bu sefer kıstasım o değil.

4K mı FHD mi bakayım o nedenle 4K tv deki HD yayınları beğenip beğenmediğini sormuştum :ok

Bu durumda size IPS panelli 4K bakabilirim, eğer HD yayın performansını da beğenmediyseniz FHD bakacağım :ok
4k da fhd yayınlar güzel beğeniyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri