Acun Ilıcalı, Netflix’e rakip oluyor : Exxen

OKANTÜRK Çevrimdışı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
151
48
Ünlü televizyoncu ve TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, uzun süredir konuşulan kendisine ait dijital platformu sosyal medya hesabından duyurdu. Ilıcalı, yeni platformun isminin Exxen olacağını açıkladı.

Geniş bilgi için :

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
7/24 yarışma programları olacak diye biliyorum. buldu yağlı konuyu. millet de aç kalsa da illa yarışma programlarını, buradaki kavgaları vb. seyrediyor. hiç seyretmiyorum, çok şükür.
Söz konusu Acun ise benim gözümde kesinlikle bir duygu sömürüsü, bir ''Bakın Neler Yapıyorum, ne kadar iyi insanım'' reklamları ve kavgalı dövüşlü, birbirinin arkasından konuşmalı yarışma programları olacağı kesindir.

Allah Netflixe zeval vermesin..

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Söz konusu Acun ise benim gözümde kesinlikle bir duygu sömürüsü, bir ''Bakın Neler Yapıyorum, ne kadar iyi insanım'' reklamları ve kavgalı dövüşlü, birbirinin arkasından konuşmalı yarışma programları olacağı kesindir.

Allah Netflixe zeval vermesin..

Haha, haklısın abi.
Diğer yandan bunu oldukça güzel yönetiyor, ben başarılı olacağına inanıyorum. Bakalım bize nasıl yansıyacak ?

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
7/24 Survivor canlı kamera yayını olsa ara ara açar izlersin eskiden bbg vardı izler dururdum amaçsızca bbg eray hala aklımda çok kıl bir tipti birde melih vardı evde şarkımı ne çıkarmıştı yarı ünlü oldu gittiler. Büyük konuşmamak gerek ama dijital platform işi netflixden sonra biraz zor gibi amazon prime bile zorlanırken Acun un işi hepten zor.

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
bakalım kendi içerikleri üstüne mi yoksa netflix tarzı mı olacak bekleyip görelim ..

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Herşeyi geçtim de, instagram içerik olmayan bomboş bir sayfaya nasıl mavi tık vermiş şaşırdım. Adamlar sadece açıklamaya internet adresi koymuş girilen site de bom boş.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,106
43
AVM lerin sattığı fason TV markası gibi bir isim olmuş. Magazin dergisi ismide olabilir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Herşeyi geçtim de, instagram içerik olmayan bomboş bir sayfaya nasıl mavi tık vermiş şaşırdım. Adamlar sadece açıklamaya internet adresi koymuş girilen site de bom boş.
İşte burada bunlar devreye giriyor:clap

imagesf86772623fba29bb.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt