TOSHIBA 65UL2063DT 5200 TL Alınır mı? A101 23 Temmuz2020 kampanyası

Z Çevrimdışı

zaferist

Yeni Üye
20 Tem 2020
6
47
Dostlar yardımınıza ihtiyacım var lütfen fikirlerinizi yazarmısınız !!!
Ben Tv ve elektronik konusunda çok bilgili değilim biraz araştırayım dedim, araştırma yaptıkça kafam daha çok karışıyor.

İstediklerim 65inc fiyat/performans bir tv.
bütçe 5000
verdiğim fiyata değsin, pişman etmesin.
mümkün olduğunca firması sıkıntı yaratmayacak, arkasındaki gücü belli olan bilinen marka

Bu durumda bu başlık ta belittiğim tv :
(toshiba 65UL2063DT TELEVİZYON) taksitli fiyatı 5200 Tl miş,

En kafama yatan oldu. Yarın gidip almayı düşünüyorum. Lütfen bugün için bana bu Tv bu fiyata değer mi ? veya onun yerine bir tavsiyeniz var mı yazarmısınız ?

ÖZELLİKLE BUGÜN (22.7.2020) YAZACAKLARINIZ ÇOK ÖNEMLİ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ...

a101.png

Son düzenleme:
teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
HDR10 + DOLBY VISION özellikli bir lg ile kıyaslasan bile bu özelliği incelemeni isterim kaldıki seslerde işini görmekte fazlasıyla bir dolby atmos sonradan eklenebiliyormu bilmiyorum ama mevcut hali bile çok çok yeterli
DTS trusurround
DTS HD
DOLBY AUDIO PROCESSING DAP
ki sadece prime video aboneliğimden şahsen ben düşünürdüm benim mb120 65 de yok malesef..

Z Çevrimdışı

zaferist

Yeni Üye
20 Tem 2020
6
47
Dostlar yardımınıza ihtiyacım var lütfen fikirlerinizi yazarmısınız !!!
Ben Tv ve elektronik konusunda çok bilgili değilim biraz araştırayım dedim, araştırma yaptıkça kafam daha çok karışıyor.

İstediklerim 65inc fiyat/performans bir tv.
bütçe 5000
verdiğim fiyata değsin, pişman etmesin.
mümkün olduğunca firması sıkıntı yaratmayacak, arkasındaki gücü belli olan bilinen marka

Bu durumda bu başlık ta belittiğim tv :
(toshiba 65UL2063DT TELEVİZYON) taksitli fiyatı 5200 Tl miş,

En kafama yatan oldu. Yarın gidip almayı düşünüyorum. Lütfen bugün için bana bu Tv bu fiyata değer mi ? veya onun yerine bir tavsiyeniz var mı yazarmısınız ?

ÖZELLİKLE BUGÜN (22.7.2020) YAZACAKLARINIZ ÇOK ÖNEMLİ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ...

a1013a56c3130dc7a6fa.png

E Çevrimdışı

elan_vital 

Yeni Üye
31 May 2020
29
38
29 Temmuzda Bim'e gelecek olan dijitsu marka 65 inch bir tv var. Fiyatı 3699 tl onun, ciddi fark var. Bu tv ile kıyaslandığında ne gibi eksileri/artıları var ? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

SmartSelect_20200722-112200_Market-Aktel-rnler-Katalou.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
29 Temmuzda Bim'e gelecek olan dijitsu marka 65 inch bir tv var. Fiyatı 3699 tl onun, ciddi fark var. Bu tv ile kıyaslandığında ne gibi eksileri/artıları var ? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

SmartSelect_20200722-112200_Market-Aktel-rnler-Katalou.jpg
Mukayese dahi edilmezler.

Bakın bir kere daha yazıyorum, bu DİJİTSU denen marka beni korkutuyor zira piyasaya çok agresif giriyorlar.
Adamların doğru düzgün servis altyapısı yok, yedek parça yok, müşteri hizmetleri yok ama bol miktarda ucuz fason tv var.

Çin üretimi ortak anakart ve panel birleştirmekten ibaret olan bu tarz üretimler günü kurtarmak için birebir. Sorun şu ki şikayetler çok.

E Çevrimdışı

elan_vital 

Yeni Üye
31 May 2020
29
38

Bakın bir kere daha yazıyorum, bu DİJİTSU denen marka beni korkutuyor zira piyasaya çok agresif giriyorlar.
Adamların doğru düzgün servis altyapısı yok, yedek parça yok, müşteri hizmetleri yok ama bol miktarda ucuz fason tv var.

Çin üretimi ortak anakart ve panel birleştirmekten ibaret olan bu tarz üretimler günü kurtarmak için birebir. Sorun şu ki şikayetler çok.

Yani "paranızı çöpe atmayın" diyorsunuz:).

Anladım Adem Bey, alakanız için teşekkür ederim. Tv'de Netflix dışında izlediğimiz birşey yok. Sağolsun kızım eski tv'mizin panelinin üzerine basmak suretiyle anasını ağlattı. Mecburen bir tv bakıyorum bir süredir, açıkçası bizim icin çok ehemmiyeti olan bir alet de olmadığı için çok büyük meblağlar ödemek istemiyorum. A101'deki Toshiba sizce uygun bir seçim olur mu ?

Z Çevrimdışı

zaferist

Yeni Üye
20 Tem 2020
6
47

Bu Dijitsu zaten Metroda 3700 e satışta var daha dün gördüm. Ama firmaya ve ürüne güvenemiyorum. birkaç küçük aletini de kullanmıştım. sanki garanti süresini doldurana kadar dayanacakmış gibiydiler. Ayrıca birkaç öncekimesajdaki arkadaş da yazmış sorunlarını. İyi düşünmek lazım.

Evet arkadaşlar
toshiba 65UL2063DT TELEVİZYON taksitli fiyatı 5200 Tl DEĞERMİ ALINIRMI NE DİYORSUNUZ LÜTFEN BUNA CEVAP BEKLİYORUM.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

Hala su sebili geliyor aklıma bunu görünce ???

Z Çevrimdışı

zaferist

Yeni Üye
20 Tem 2020
6
47
Regal 65R7540UB tavsiyesi üzerine HB dan baktım hala 4300 Tl devam ediyor. Özellikler de fena değil şimdi napalım ?
5200 Tl lik Toshiba ile 4300 tl lik regal arasındaki fark nedir nasıl etkiler değer mi değmez mi 900 tl farka değmezse hemen HB dan regal sipariş veriyim mi? yoksa yarın a101e gidip toshiba mı alim ne dersiniz ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt