Achill Cf 1400A 42''- 55'' Askılı Tv Sehpası / Tv Ünitesi - 106 - 140 Ekran İnceleme / Tavsiye

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Achill Cf 1400A 42''- 55'' Askılı Tv Sehpası / Tv Ünitesi - 106 - 140 Ekran İnceleme / Tavsiye
Selamlar arkadaşlar. Çok uzun süren tv arayışımızı Philips 50PUS7303 model tv ile sonlandırır iken, bu babayiğiti taşıyacak bir sehpa ihtiyacımız da doğdu doğal olarak.

Yine forumumuzdan aldığım bilgi ve paylaşımlar çerçevesinde, bu televizyon için 130-150 cm ölçülerinde bir sehpanın ideal olacağı yönünde kararımızı verdik ve saatlerce internet sonuçlarını arama ve kıyaslamalarımız sonucunda başlıkta belirttiğim ürünü sipariş ettik.

Şimdi bu ürünle ilgili kısa düşüncelerimi paylaşmak istiyorum, sonuçta uzun uzadıya incelenecek bir ürün değil.

Ürünü ePttavm internet sitesi üzerinden TEİF adlı mağazadan, 699 TL ürün bedeli ve 16 TL kargo ücreti ödeyerek toplamda 715 TL'ye temin ettik. Emin olun bu ürünün daha ucuzu bu siteden başka yerde yok, olsa bulurdum:hihi Zaten sadece TEİF mağazası satıyor ve diğer satış platformlarında da mağazaları var. ( N11, Hepsiburada gibi)

Ürün sipariş verildiğinin ertesi günü kargoya verildi ve 2. günün sonunda bize ulaştı. Bu yönden oldukça hızlı diyebilirim.

Ürün ile ilgili satıcının beyanı ve özelikleri;
ACHİLL CF 1400 A TV SEHPASI

42'' (106 CM ) - 55 ''(14 0 CM ) e kadar tüm cihazlara uyumludur

RENK SEÇENEKLERİ

1-SİYAH

2-METALİK CEVİZ(doğal ahşap görünümü rengi)

3-BEYAZ

35 KG taşıma kapasitesi İLE Televizyonlarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

TV SEHPASI SİZE ÖZEL OLARAK HAZIRLANMIŞ KOLİLERDE KÖPÜK MUHAFAZA SİSTEMİ İLE GELMEKTEDİR.

Montajdan sonra televizyonunuzu SAĞA VE SOLA kaydırma imkanı vardır.

1. SINIF SUNTALEMDEN İMAL EDİLMİŞ OLAN ACHİLL MARKALI ÜRÜNLER FARKLI RENK KOMBİNASYONLARINDA SİZLERİN BEĞENİLERİNE SUNULMUŞTUR.

TV SEHPALARINDA KULLANILAN DESEN YÖNÜ YERE PARALEL ŞEKİLDEDİR.BU DESEN YÖNÜ SEHPALARINIZIN DAHA SİMETRİK ,GÖZ YORMAYAN TV İLE BÜTÜNLEŞEN BİR DOKU SAĞLAR.

TV SEHPASI ÜZERİNDEKİ ASKI KOLONUNUN YÜZEYİNE SATİNE İŞLEMİ YAPILARAK DESEN VERİLMİŞ ,VE KORUYUCU VERNİK TABAKASI İLE PARLAK ,LEKE TUTMAYAN VE KOLAY TEMİZLENEN BİR YÜZEY HALİNE GETİRİLMİŞTİR.

ASKI KOLONU ÜZERİNDEKİ TELEVİZYONUNUZU TAKACAĞINIZ ASKI APARATI 60 CM GENİŞLİĞİNDE OLUP DÜNYADA ÜRETİLEN CİHAZLARIN TAMAMINA UYUMLUDUR. SEHPANIZIN ÜZERİNDEKİ ASKI APARATI ,ÜZERİNE TAKTIĞINIZ TELEVİZYONUNUZU DİLERSENİZ 3 FARKLI YÜKSEKLİKTE İZLEME İMKANI DA SUNAR.DİLERSENİZ TV'NİZİ APARAT ÜZERINDEYKEN SAĞA –SOLA KAYDIRABILİR, FARKLI İZLEME AÇILARINI KULLANABILIRSINIZ.

ASKI KOLONU ÜZERİNE YERLEŞTİRİLEN ASKI APARATININ HAREKETİ SAYESINDE CIHAZINIZI İSTEDİĞİNİZ YÖNE 180 DERECE DÖNDÜREBİLİRSİNİZ.

ACHİLL TV SEHPASININ HAREKETLİ TEKERLEKLERİ SAYESİNDE DİLERSENİZ İSTEDİĞİNİZ NOKTAYA RAHATLIKLA TAŞIYABILIRSINIZ.

TV ASMA APARATI, EMNİYETLİ KİLİT SİSTEMİ İLE ( ÇOKLU TIRNAKLI YAPISI İLE DÜŞMEYİ VE DEVRİLMEYİ ENGELLER. ) GEREK ÇOCUKLARINIZIN GEREKSE SİZİN ÇARPMASI HALINDE DEVRILMESİ YADA CİHAZININ DÜŞMESİ ENGELLENİR.

IKI AYRI BAĞIMSIZ ÇEKMECESİ MEVCUTTUR. ÇEKMECELERDE 45 lik TABİR EDILEN RAY SİSTEMİ KULLANILMIŞTIR.HERBİR ÇEKMECENİN BAĞIMSIZ 10 KG TAŞIMA KAPASİTESİ VARDIR.

ACHİLL ÜRETMİŞ OLDUĞU TÜM SEHPLARDA TEMPERLİ CAM KULLANILMAKTADIR. BİLDİĞİNİZ GİB TEMPERLİ CAMLAR NORMAL CAMLARA ORANLA 5 KAT DAHA DAYANIKLI OLMASININ YANI SIRA KIRILDIĞINDA İSE KÜÇÜK PARÇALARA AYRILARAK SİZE VE SEVDİKLERİNIZE ZARAR VERMEZ

KOLAY KURULUM için KURULUM KILAVUZU VE ÜRÜNÜN GARANTİ BELGESİ ÇEKMECE İÇİNDEDİR.

ACHİLL’İN ÜRETMİŞ OLDUĞU TÜM TV SEHPALARI TSE BELGELİ VE 5 YIL GARANTİ LİDİR..

TELEVİZYON SEHPANIZ %95 ORANINDA MONTAJI YAPILMIŞ ŞEKILDE GELMEKTEDIR. (SİZE SADECE ASKI KOLONUNU TAKIP TV NİZİ İZLEMEK KALIYOR)

İYİ SEYİRLER

TV SEHPANIZIN SAĞDAN SOLA GENİŞLİK 140 CM

TV SEHPANIZIN YERDEN ÜST CAMA KADAR OLAN YÜKSEKLIK 45 CM

TV SEHPANIZIN ÖNDEN ARKAYA DERINLIK 45,5 CM

V SEHPANIZIN YERDEN ASKI APARATI ORTA NOKATASINA OLAN YUKSEKLIK 105 CM

Bu bilgilerden sonra ( isterseniz geçebilirsiniz ) ürünle ilgili izlenimlerimizi paylaşalım.

Ürün denildiği gibi montajlı şekilde, sert karton kutu içerisinde geliyor. Bu bizim için çok iyi oldu :) Sadece askı demirini 2 vida ile monte ederek kurulumu kısmen tamamladık. Kısmen diyorum çünkü ilave demirlerin vida parçalarından somunları çıkmadı :) Problem değil, 3-5 TL bir şey ya tutar ya tutmaz.

Genel kalitesini oldukça beğendik, özelikle evdekiler. Sağlam bir yapısı var, görüntüsü ve kalitesi güven hissi veriyor Köşelerde birer adet, bir adette ortada olmak üzere toplamda 5 adet 360 derece dönebilen gizlenmiş tekerlekli ayaklar mevcut. Sağdan sola 140 cm, 45 cm derinlik , 45 cm de yükseliğe sahip. Ürünün sol tarafında iki orta boy diyebileceğim çekmecesi var. Orta kısmında önü açık 2 raf toplamda 3 kat oluyor, sağ tarafında tek kapak büyük dolabı var. Çekmece ve kapaklar fırçalanmış gibi diyeyim alüminyum tutma koluna sahip ve şık duruyor.

Mobilya 1. sınıf suntalem, fakat Adore'den aldığım dolaplar gibi değil, oldukça kalın ve tok bir yapıya sahip.

Sehpanın üzeri mobilya üstüne temperli cam. Şıklığını tamamlayan ekstra bir güzellik olmuş. Askı aparatı dökme demir gibi diyeyim, sağlam bir yapıya sahip. 2 Adet tutacağı bana biraz ince gibi gelse de , okuduğum bir yorum üzerine konuşmam gerekirse, öyle eğip bükebileceğiniz kadar ince değil. Askı direği diyeyim, fırçalanmış alüminyumdan imal edilmiş ve sağlam. Kablo saklama oluğu mevcut. Bu da artı bir güzelliği.

Taşıma sırasında çok ufak bir nokta diyeyim hasar görmüş, ya da öyle gönderildi ( günahını almayayım) , fakat bizim için o da nazar boncuğu olsun dostlar.

İncelememizi birkaç fotoğraf ile sonlandırmadan önce genel manasıyla, şık, sağlam ve kaliteli bir ürün olduğu konusunda ev ahalisi ile hemfikir olduk.

Televizyon daha kurulmadı, servisi bekliyoruz. Fotoğraf kalitesi için kusura bakmayın, bizim emektar telefon bu kadar çekebiliyor :)

Ekran-Alintisi1.png

IMG_20190522_1820021.jpg

IMG_20190522_1820211.jpg

IMG_20190522_1820351.jpg

IMG_20190522_1821001.jpg

IMG_20190522_1823321.jpg

Ekran-Alintisi937cf33122fa8196.png

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
İnşallah Başkan. Tek sıkıntım şimdi kutuya bakıp bakıp acaba kısmetimize panel nasıl çıkacak diye düşünmekten alamıyorum kendimi. Kutu bana bakıyor, ben kutuya:haha
servis tanidiksa ac gitsin.
gecen gun aldigimiz samsung qled haric genel ben oyle yapiyorum.
servis gelip kase imza islerini halledip tesekkur ediyor.

dun taktirdigimiz lg klimayida abi sen niye takmadin bizi yordun diyecek kadar icli disli olduk :haha

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
servis tanidiksa ac gitsin.
gecen gun aldigimiz samsung qled haric genel ben oyle yapiyorum.
servis gelip kase imza islerini halledip tesekkur ediyor.

dun taktirdigimiz lg klimayida abi sen niye takmadin bizi yordun diyecek kadar icli disli olduk :haha
Yok Başkan tanıdık değil. Bilsem bir şey demeyeceklerini, açacağım, hem de testlerini yaparım ben onlar gelene kadar, aradan çıkmış olurdu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri