AB ve Türkiye Arasında Vize Kalkıyor Mu ? Süpriz Açıklama

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
The_SreT' Alıntı:
Ya aslında bu başlığı açmazdımda bizimkiler değil Avrupanın vizeyle ilgili bu işte son sözü söyleyen adam böyle bi açıklama yapınca dikkatimi çekti [emoji16] bizim basında ana haberlerde bile vermediler bu açıklamayı niyeyese anlamadım [emoji846]

Gündem gereği işlerine gelmiyor da ondan  :ok:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
clearidas' Alıntı:
Vize kalkarsa Avrupa'ya akın olur bence. En önce de vatanseverim ülkede herşey güllük gulustanlik diyen arkadaşlar gider. Ben şahsen böyle bişey olacağını düşünmüyorum. İşsizlik aldı gidiyor onlardan biride benim çevremde benim gibi ünv okumuş işsiz dünya kadar arkadaşım var. Ondan ayrı dolar ve Euro uçmuş vaziyette şuan ben Kalkım ooh vizede yok bir Avrupa seyahati yapım desem bu kür fiyatları ile Avrupa'ya gidip gezecegime burda bir araba alır binerim herhalde. Ben gündem oyalama haberi olarak düşünüyorum bu haberi.

Hocam biz bu tip gazeteciliğe offline SEO kasma diyoruz. :kıskıs:
Bu tip habercilik Türk medyasının yüz karasıdır. Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan yana bir yerlere hizmet eden bu tip medya kuruluşları maalesef varlığını sürdürmektedir.

emekli_2.jpg

Vize meselesine gelecek olursak külliyen yalan.
Bunlar daha Avrupa Birliği'nin amacını anlayamamış üçüncü sınıf, sipariş haber giren gazetecilerdir.
(Bu haberi giren, girilmesine müsaade edenler için söylüyorum.)
Avrupa Birliğinin amacı ekonomi, medeniyet ve savunma demektir.

Senin ekonomin bugün bitme noktasının eşiğine varmak üzere, dün temellerini yıktın (hayvancılık,tarım, komşularla ithalat/ihracat)
o birliğe ne katkın olabilir ki?

Medeniyet bu ülkede çok partili dönemden itibaren adım adım terk edildi. Bugün kutuplaşmanın, sindirilmenin doruklarındayız.
Henüz devlet tarafından şort giydi diye cezalandırılan erkek/kadın yok ama bunu yapabilecek gücü kendinde bulabilen bireyler yetiştirdi bu düzen. Düşüncenden dolayı hayatın zindan edilebiliyor, sokakta öldürülebiliyorsun.

Savunma. Teknoloji kopyalama aşamasındayız. Politika ve strateji bilmeyen yöneticilerin hakim olduğu bir yönetim anlayışında pek bir işe yaramaz.

Geri
Üst Alt